Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

Plant jest the best :) Ja ostatnio jazzowo jednak, moje kochane rytmy ;)



Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht


frywolny trucht

Elem przypomniał o Paradise Lost. Posłucham sobie.




frywolny trucht


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht


spalon

A ja korzystając z wolnego wieczoru


Two-FacedGirl

Pozdrawiam

frywolny trucht


frywolny trucht


frywolny trucht


frywolny trucht


frywolny trucht


frywolny trucht

Dziś przyszedł  od pana z alegra "Knowle West Boy" – ósmy album Tricky'ego, wydany 7 lipca 2008 roku. Gra nadzwyczajnie.


jajacek1410

  A u mnie dzisiaj Blood Ceremony z winyla. Nieskomplikowane, eklektyczne granie. Mieszanka rocka 60/70, doomu + flet a la Jethro Tull. Proste a wciągające. Coś dla miłośników Jacka Whitea.
  Realizacja na winylu taka sobie. Brakuje dołu i mięcha.

   Na tym filmiku akurat słaby dźwięk, ale za to można podziwiać pozaartystyczne walory frontmenki.:)
Polecam :)

A po okładeczkę odsyłam do wątku o najgorszych okładkach.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

:)
Fakt. Okładka taka sobie.

Ja tymczasem "wsłuchiwam" się z mieszanymi uczuciami w "Buk-akustycznie"
Ta piosenka, przez odjazdy Kostrzewskiego, słodkie plumkanie na gitarach, jest ewidentnie zwalona.
Ale chyba tylko ta.
Oryginał:




frywolny trucht



Tak stare, niepopularne, że Jutub nie wprowadził "s". Tymczasem na miejscu Jutuba, gdyby to zależało ode mnie,  byłby to jeden z pierwszych kawałków z "s".

O! Albo ten kawałek:


Ciągle bez "s"

frywolny trucht



Znak jakości. Bez "s".

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht


frywolny trucht


jajacek1410

   U mnie dzisiaj na talerzu: Anathema, Falling Deeper.
Płyta nagrana parę lat temu pomiędzy regularnymi albumami. Zawiera akustyczno - orkiestrowe wersje utworów z całego okresu twórczości.
   Cenię sobie takie nietypowe wykonania. Można odnaleźć w nich nowe wartości, wejść w niespodziewanie w inny klimat. Tutaj  dla przykładu umieszczam Crestfallen - utwór z początków kariery Anathemy - w oryginale przecież metalowy. A co otrzymujemy w wersji akustycznej? Metalu za grosz i okruchy doomu szarpiącego za serce. Bajka.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

jajacek1410

Teraz w Trójce - nowa płyta Johna Portera. Na razie jeden utwór. Pierwsze wrażenie obiecujące bardzo. Muzyka podszyta bluesem, nieco starożytna , ale mnie to nie wadzi. Coś między Dylanem a Cave'em.

ps. Mógłby się po 30 latach nauczyć po polsku wreszcie.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht