Transport CD - HELP

Zaczęty przez carpio0, Sierpień 20, 2017, 09:49

Poprzedni wątek - Następny wątek

carpio0

Witam
Jestem w kropce od dluzszego czasu szukam transportu cd (sam transport bez dac) ktory ma wtyk aes/ebu i plyta cd nie jest ladowana od gory typu top loader
Obecnie mam taki cec tl2mk2 ,przerobilem z miom systemem podkreslam moim nie gdzies :dcs bardzo szczegolowy ,edoteric chirurg,wadia fajny  ale waska scena ,accu linn i naim nie maja wrjscia aes niestety
Koledzy help moze macie jakies podpowiedzi potrzebuje zeby transport byj szczegolowy z dobrym odwzorowaniem instrumentow ,dobry bas,i parametr nr1 ma byc MUZYKALNY  a nie zaden  skrajny dziwolag typu audio note :) to moja opinia bez urazy
Bede wdzieczny za przemyslane podpowiedzi a nie takie w stylu kup starego maranca mnie interesuje naprawde cos wyjatkowego cena za uzywany 6000-10000 mysle ze juz mozna sie jakos poruszac
Pozd
Pio

miniabyr

Trochę trudno będzie radzić na odległość ,ale może spróbuj coś ze stajni Simaudio (Moon) . Bardzo  mi się ta elektronika podoba. Ale zaznaczam ,że nie słuchałem jej na swoich gratach. U mnie grały MBL ,Jay'a Audio . Jedyny jak na razie zestaw który mnie zmusił do innego patrzenia na źródło cyfrowe to  komplet MBL'a -czyli transport + Dac. Niestety ,nawet używany to koszt  prawie 40 tyś. złotych .On ma cechy  które wymieniłeś . Jay's natomiast to chirurg ale z klasą i efekt końcowy zależy od Dac'a .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !