Phonopre MPW

Zaczęty przez MAC, Marzec 18, 2017, 16:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

tatachabera

Cytat: masza w Listopad 09, 2017, 15:45grającego równie dobrze i czarująco zarazem

...i wszystko w temacie :)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

cdt

Trzeba uważać z manufakturami . Waldek stworzył piękne dzieło . Stosunek jakości do ceny jest wyśmienity . Tylko nigdy nie należy mówić nigdy  ;D .

moon

Cytat: tatachabera w Listopad 09, 2017, 15:33Na czujność naszego społeczeństwa zawsze i wszędzie możemy liczyć :) :) :)

heh, literowki, bledy to juz taka moja przypadlosc;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

cdt

Dwa ramiona czasem sie przydają . Test 103r z trafem pod MM i bez trafa pod wejciem MC . Jeszcze tylko pozamieniam ramienia . Na teraz denon dl 103R gra chyba jednak lepiej z trafem . To nie znaczy że pod MC gra żle . Nadal jest to dobre granie

MAC

Zacznijcie w końcu muzyki słuchać a nie testować  ;D

cdt

Słucham cały dzień  ;D Przypomniało mi się że odebrałem od Ondreja heda ze 103ką . :) . Przed wywiezieniem jej do nomosu mnie natchneło na porównanie

tatachabera

Cytat: masza w Listopad 11, 2017, 23:21Zacznijcie w końcu muzyki słuchać a nie testować 

Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

MAC

Ja tylko chciałbym przypomnieć, że w phono MPW siedzą Duelundy CAST PIO wielkości słoików po dużym kawiorze.
Tej klasy kondensator potrzebuje grania, czasu... Jak odebrałem swoje MPW od Waldka i zawiozłem po 2 miesiącach do poprawki to go nie poznał. Tak się skurczybyki rozbujały te kondensatory.
Wielka szkoda, że nie było okazji porównać mojego już dobrze rozegranego ze świeżakiem Darka.

Bartolo

Panowie, a gdzie można nabyć to cudo... Szukałem w google Pana Waldka, ale wyskakuje mi tylko coś takiego... ;)
www.youtube.com/watch?v=Di_pBO9smVA
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

cdt

 ;D Gwiazdka Pany idzie nervosole się włączają  ;D

Bartolo

#110
Na "gościnnych występach".. ;)
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

cdt


Piterski

Dzięki uprzejmości Darka będę mógł go posłuchać przez kilka dni i się zastanowić czy zamienić krzem na lampę.
Gdybym miały zadecydować tylko względy estetyczne to już bym go nie wypuścił bo z drewnianym Micro Seiki wygląda jak komplecik szyty na miarę  :D.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

ARC i większość pre jakie miałem z referencyjnym Steelheadem mogą mu na pagony wskoczyć. Przynajmniej w moim systemie i na moje uszy.
Ze ja go sprzedałem Jackowi...  >:( Tyle czasu, chyba ponad rok udawałem, że hajend jest lepszy. Uj tam lepszy, droższy tylko  ;D

cdt

Cytat: LampowY w Listopad 20, 2018, 18:03Radio kuchenne i serce do Muzyki.
W razie czego zawsze masz radyjko ;D Fajne jest :)- cudne :)


LampowY

Nie no... wypiekom Waldka urody nie brakuje  ::)
Cza szybko z tym ulicami przemykać bo blachary lecą na świecące jak muchy do g...  ;D

GB

Poproszę o namiar na Twórcę tego sprzętu.

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

LampowY


GB

Czy ten przedwzmacniacz jest naprawdę tak dobry jak opisują wcześniej koledzy?

Czy może ktoś napisać jak gra po kliku latach użytkowania?

Rozumiem, iż sekcja MC nie jest realizowana przez lampy?

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

LampowY

U mnie gra wybornie, u innych kolegów zachwytu nie wzbudził.
Wzmocnienie MC jest krzemowe. Ja gram po MM za pośrednictwem SUT Ortofona.

GB

Czy ten przedwzmacniacz jest naprawdę tak dobry jak opisują wcześniej koledzy?

Czy może ktoś napisać jak gra po kliku latach użytkowania?

Rozumiem, iż sekcja MC nie jest realizowana przez lampy?

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Piterski

Cytat: LampowY w Luty 11, 2019, 19:35Wzmocnienie MC jest krzemowe.
To chyba jest jego piętą Achillesową. Może gdybym miał dobrego SUT-a to bym się do niego przekonał.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

LampowY

#123
Cytat: Piterski w Luty 11, 2019, 22:16To chyba jest jego piętą Achillesową.
Jak i 99,9% innych lampowych phono  :)
Klasyka to lampa MM + SUT. Tak nakazuje tradycja formatu  :)
No chyba, że ktoś dysponuje 100? klockami na Tekne  :o

dino

Nie deprecjonujcie tak krzemu bo w moim pre na wejsciu są jfety i nie narzekam. Jak na razie pozamiatał wszystkie trafa, które były słuchane.
Cały dowcip polega na topologii.
A trafa to klasyka z czasów kiedy nie potrafili sobie poradzić z szumami i dopasowaniem impedancji do MC  >:D