zewnętrzne zwrotnice

Zaczęty przez pmcomp, Styczeń 26, 2016, 15:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

pmcomp

Świat się kończy. Sly30 przestaje być przysłowiową krową i zmienia zdanie?

http://www.audiostereo.pl/subwoofery-i-sekcje-basowe-w-naglosnieniu-najwyzszej-klasy_125219.html

Tylko po kiego czorta procesor DSP pracujący w domenie cyfrowej jak mozna to zrobić porządnie i analogowo?

He, he, he, jeszcze rok temu jechał po mnie jak po łysej kobyle za moje JBLe z zewnętrzną zwrotnicą. A teraz proszę ... idziemy w tym kierunku.

:)


Pozdro

pelot

Jest takie powiedzenie: ,,Tylko świnia nie zmienia poglądów". Od pewnego czasu też zauważyłem , aczkolwiek nie śledzę jego wpisów,  że mięknie. Zastanawia mnie co by było gdyby odwiedził ciebie Piotrze i posłuchał u ciebie, analogu w  czystej formie i postaci  , lub u Wojcka.

pmcomp

Cytat: pelot w Luty 16, 2016, 21:49
Jest takie powiedzenie: ,,Tylko świnia nie zmienia poglądów". Od pewnego czasu też zauważyłem , aczkolwiek nie śledzę jego wpisów,  że mięknie. Zastanawia mnie co by było gdyby odwiedził ciebie Piotrze i posłuchał u ciebie, analogu w  czystej formie i postaci  , lub u Wojcka.

Nie ma takiej możliwości. On nie cierpi analogu.
Poza tym nie cierpi estradowego grania JBLi  :P.
Chociaz podobno tylko krowa nie zmienia zdania ;). Kto wie?

Jak by mi ktoś 10 lat temu powiedział, że ponownie wejdę w winyle i w tasmy to tylko popukałbym się z politowaniem.

:)