DAC używany. Jaki?

Zaczęty przez tomekkk1, Grudzień 25, 2019, 18:48

Poprzedni wątek - Następny wątek

tomekkk1

Cytat: rudy-102 w Grudzień 28, 2019, 11:14
Cytat: AudioAddicted w Grudzień 28, 2019, 02:27WAF
:) Jak ja to dobrze znam. Mój egzemplarz jest niestety zablokowany na pozycji 0.

Współczucia, moja ex miała WAF ustawiony na 100, więc złego słowa nie mogę powiedzieć. A jak sie trafi jakaś nowa to ma brać tak jak jest, albo spadochron. Krótko i na temat...

A wracając do DAC - właściciel mocno się spiął, bo Wadia jest już u mnie i gra  :np:


Pilot to zamiennik, ale wszelka funkcjonalność, czyli zmiany głośności, poziomu wyjściowego, fazy absolutnej, czułości słuchawek, balansu, podświetlenia  i co tam było jeszcze - jest zachowana ;)

tomekkk1

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 28, 2019, 12:07
Pomimo, że firma się wykopyrtnęła jakiś czas temu to ustrojstwo za bardzo- używane- tanieć nie chce. Wrzucam więc jako ciekawostkę. Być może, przy pewnej dozie cierpliwości, coś się trafi w założonym budżecie.

https://oppodigital.pl/produkty/oppo-ha-1/

Firma czuje się dobrze, żyje tylko przerzucili się na wstydliwie tanie smartfony.
Sonica DAC3 poszedł wczoraj za £577.67 na licytacji i niżej nie ma co liczyć, chodzą po £700 zazwyczaj. HA-1 za mniej niż £850 nie uświadczysz. W UK jeden stoi za £1000... Zatem nie cierpliwość jest konieczna a inny, większy budżet ;)

tomekkk1


frywolny trucht

Cytat: AudioAddicted w Grudzień 29, 2019, 03:20Firma czuje się dobrze, żyje tylko przerzucili się na wstydliwie tanie smartfony.

Za bardzo nie wnikałem, ale miałem wrażenie, że to są osobne oddziały. Padł ten w USA, który robił Blu Ray, słuchawki i wzmacniacze słuchawkowe. Chiński człon robi telefony, nie wiem jaki poziom powiązań był między nimi.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

tomekkk1

Generalnie to firma zdaje się należała do jakiegoś większego korpo i mogło być tak jak mówisz - góra zadecydowała i potoczyło się jak wiemy :)

rudy-102

Bo pewnie łatwiej im sprzedać 100000 tanich telefonów niż pięć dobrych wzmacniaczy.


tomekkk1

Nieporównywalnie większy zysk...

moon

Cytat: rudy-102 w Grudzień 29, 2019, 19:57
Bo pewnie łatwiej im sprzedać 100000 tanich telefonów niż pięć dobrych wzmacniaczy.



Rudy zajrzalbys w PW?:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand