... wygmerałem

Zaczęty przez buzibozborn, Kwiecień 02, 2020, 19:27

Poprzedni wątek - Następny wątek

buzibozborn

Dzisiaj z nudów wymerałem i przeprosiłem się ze starymi kasetkami ... i serio fajnie , bardzo przyjemnie tego posłuchać ...
kurczę chowany byłem na muzyce z kaset do szkoły zapierdzielałem z walkmanem .
No serio spoko ... aż łezka się w oku kręci ..
winyle są spoko cedeką nic nie brakuje ale i kasetka jednak też ma swój urok , no milutko ... bardzo fajnie mnie się zrobiło [emoji106] pozdrawiam wszystkich i dużo zdrowia ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

il cattivo

Fajne strzały! Down bym sobie chętnie posłuchał z kasety.

wiki

Ładna drewniana skrzynka rozmaitości.....  :)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

buzibozborn


Sporo śmieci ale są i fajne strzały .. właśnie od Downa zaczęło się to grzebanie [emoji2956] na kasetce serio fajnie gra ... [emoji106] tool trochę ozziego i takie tam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

Zapomniałem że połowa tych kapel istniała [emoji848] ... serio
Tiamatu to z 300 lat nie słyszałem .. [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

A niektóre jak fajowo wydane są książeczki itp ... [emoji2956] serio spoczko ... ale takie wydania to już był odlot ... bo całkiem za małolata to biegałem do takiej budki gdzie koleś miał tak zwane polskie orginały takie że była tylko jedna karteczka z ksero i nie opisane wcale kasety ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

No i potem jak miałem bumboxa to już mogłem sobie sporo przegrywać muzyczki z Cd od bardziej nadzianych kolegów i koleżanek co już wtedy mieli kompakty ... i mnie z litości pożyczali ... [emoji3060]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

A szkoda że już nie mam walkmana z tamtych czasów ... pamietam że pod koniec liceum to już się dochrapałem takiego wyczesanego panasonica cały aluminiowo metalowy na akumulatorki i nawet miał super czadowy wynalazek jakim był pilot  na kabelku ... no wtedy to była technologia kosmiczna [emoji41] yeahhh


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Piterski

buzibozborn wstaw tą buźkę w tytule ale mniejszych rozmiarów.
Wszystko się rozjeżdża.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Melepeta

I tytuł też się rozjechał :)
Chyba miało być "wygmerałem".
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

buzibozborn

Cytat: Piterski w Kwiecień 02, 2020, 22:09
buzibozborn wstaw tą buźkę w tytule ale mniejszych rozmiarów.
Wszystko się rozjeżdża.
Jak to teraz wyglada Piterski ?? ... u mnie się mera a nie gmera ... [emoji28]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

Nie bardzo wiem jak edytować tytuł ... ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn

#12
[emoji29] no chodź bym chciał nie pomogę a u mnie ta buźka wygląda normalnie trudno nie ogarniam tej szatańskiej technologi [emoji23] było zostać przy walkmanie ! szkoda że temat przez mój analfabetyzm się uwalił ... i serio u mnie się mera a nie gmera ... więc bym się upierał jednak przy tytule ... nic to


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

vasa

Cytat: buzibozborn w Kwiecień 02, 2020, 23:01... i serio u mnie się mera a nie gmera ...
A to u mnie to gdzie jest?
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

buzibozborn

#14
U mnie to jest tak raczej w dużym pokoju a dokładniej w okolicach kanapy  bo w kuchni żona rządzi a resztą chaty pies włada ..
... a całe to królestwo leży w Poznaniu  [emoji41][emoji106] ...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lyset

'A Deeper King of Slumber' to bardzo fajny material.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

buzibozborn

Cytat: Lyset w Kwiecień 02, 2020, 23:34
'A Deeper King of Slumber' to bardzo fajny material.
Akurat ... Deeper King of Slumber coś tak mi się zdaje że pamietam bo chyba fajnie mnie się słuchało kiedyś ale ... ale żeby coś konkretnie to ni w ząb jutro może chwilkę wygospodarować mi się uda to posłucham sobie ... z tego co pamietam to Tiamatu fajnie mi się słuchało  jako kompletnych albumów ... jak by takie muzyczne wycieczki
zresztą toola starsze albumy też naj fajniej się słucha od dechy do dechy [emoji106][emoji28] przynajmniej ja tak wole ... koniecznie jutro muszę znaleźć chwilkę to sobie posłucham tiamatu natomiast tego drugiego albumu z kwiatkami na okładce to kompletnie nie pamietam jak by nie moja kaseta [emoji12] normalnie pierwszy raz na oczy widzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

buzibozborn


O taki o ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lyset

'Gaia' to nie album tylko EP.
Milego sluchania.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

frywolny trucht

Mnie najbardziej pasował "Wildhoney" i nawet miałem kasetę. Ale ni mam :(

https://www.youtube.com/watch?v=iB9YYC-8jwY
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Lyset

Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

buzibozborn

https://youtu.be/tjlJNnG2t2I
No jednak Sepulturka dzisiaj jakoś bardziej przypadła mnie do gustu ... no z kasetki to gra petarda serio spoko [emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Lyset

Jest na kasecie ukryty utwor?Takie dzikie smiechawy.
Kenwood BLM802WH/Kenwood BM450/Braun BT5090/Yamaha XSR900/Yamaha XF425

Kangie

Cytat: buzibozborn w Kwiecień 03, 2020, 17:04No jednak Sepulturka dzisiaj jakoś bardziej przypadła mnie do gustu ... no z kasetki to gra petarda serio spoko
No to jadymy z tym koksem ;)

buzibozborn


Jeszcze więcej koksu ... [emoji106]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk