Aktualne nervosy audiofilskie

Zaczęty przez cdt, Listopad 04, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

cdt

Po dłuższej przerwie odpaliłem CD . Pretekstem nowy- stary album Lady Pank . Dla mnie to jak by powrót do dzieciństwa . Przy pierwszej płycie Chłopaków bawiłem się na szkolnych dyskotekach .

Michał

Kto się nie bawił ;D
Jak to wydawnictwo gra?

cdt

Nie ma fajerwerków ale nie ma i kichy . Bardzo to jest spokojnie zmasterowane ,, średnicą ,, analogowo ? - co kolwiek to znaczy  ;D . Nie naumiałem się bajkopisarstwa ałdiofilskiego  ;)
Słyszałem dużo lepsze mastery ale i gorsze więc nie ma wstydu .
To płyta którą kupiłem z sentymentu do posłuchania raz na rok . Aranżacje ciekawe . Wokale gości dobre . 

michał_flaga

zdjęcia z premiery albumu - tak to wyglądają LP dziś... zapewniam, są w świetnej formie

Michał

Po tym co w siebie wlali,wyglądają świetnie. Trzeba pamiętać,że u szczytu popularności,Ci goście grali po dwa sety dziennie i tak przez caly rok 8)

cdt

Jak już wczoraj zagrzałem matsushity w lektorze tak słucham srebrnych krążków . Naszło mnie  na Cohena w polskim wykonaniu . Bardzo dobre wykonania .

cdt


tomekkk1


GregWatson

No i wreszcie spokojnie się będzie można wysr..ć bez wstrzymywania i niepotrzebnych odgłosów.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

cdt

Lepiej nie podpadać  :o

GregWatson

Tak wygląda bazar handlarzy płytami w Lubinie k/Legnicy. Cena za sztukę 30 zł a jak widzą że jesteś napalony to więcej.  Żenada.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Old Man Kensey

Na tym zdjęciu to raczej wygląda, że 30 zł kosztuje 1 kg tych płyt. A może i 10 kg  ;D
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

cdt


cdt

To były czasy  ::)

Old Man Kensey

Tak, piękne były kiedyś samochody...

I szpulaki też  8)
System analogowy: Ad Fontes + Denon DL-110 + NUDAmini + Alauda 6C4C SET + NuPrime AC-4 + Zu Audio Omen

cdt

Przed koncertem wizyta u kumpla .

malg

naim, revox,......
a gdzie reszta

cdt


cdt

#493

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

cdt


cdt

Ostatni kawałek po 2 h grania . Jak by mieli po 20 lat  ;D

pelot

Cytat: malg w Lipiec 09, 2018, 11:29
naim, revox,......
a gdzie reszta

Jak to gra ??? gdzie jest wzmacniacz jakiś ???

pelot


Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.