Teraz słucham

Zaczęty przez gratefullde, Maj 30, 2014, 12:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

wiki

Kiedykolwiek bym nie słuchał....zawsze.... I w ogóle.....
Się słucha...
Pink Floyd....Wish You Were Here...
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

LampowY

Cytat: wiki w Lipiec 05, 2019, 21:04
Sacrum Profanum...
Też zamawiałem płytę z autografem ale elem już chyba nieobecny był...
Trudno  :(

Alexander

Jak mawia Wiki:
Sie slucha  ;)
Pata Metheny sie slucha i moj ukochany Offramp z genialnym "Are you going with me"

Vitaltas

Simple Minds - Real life (1991)

gratefullde

Cytat: Vitaltas w Lipiec 06, 2019, 19:26
Simple Minds - Real life (1991)


No i bardzo ładnie :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Vitaltas

Wspomnienia wracają. Nie ma jak dobra płytka.

gratefullde

Cytat: Vitaltas w Lipiec 06, 2019, 19:37
Wspomnienia wracają. Nie ma jak dobra płytka.

Lubię Simpli, to dobra i szczera muza... Mam kilka płyt ale dawno nie słuchałem.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Alexander

Jak Simple Minds to Street Fighting Years  :)

Vitaltas

Właśnie, ta też jak dla mnie jedna z wielu płyt tego zespołu, która zasługuje na pierwszeństwo odsłuchu. To były czasy.

wiki

Cytat: Alexander w Lipiec 06, 2019, 19:10
Jak mawia Wiki:
Sie slucha  ;)
Pata Metheny sie slucha i moj ukochany Offramp z genialnym "Are you going with me"
To jakiś podwodny sprzęt do słuchania muzyki?  😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

Ja jakoś nigdy nie wszedłem w Simpli....
W radio jak lecą to i owszem...
Fakt że nigdy się nie pochylilem nad zespołem....
Czas, czas, czas....  ;)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

LampowY

Cytat: wiki w Lipiec 06, 2019, 20:01Ja jakoś nigdy nie wszedłem w Simpli....
Żałuj... Tyle, że Red  :)
Ja sie od rudego z orkiestrą oderwać nie mogę  :)


gratefullde

Generalnie wolałem hothouse Flowers... Tam jest niesamowity feeling. I ta irlandzka zadziorność...

https://www.youtube.com/watch?v=Y1HRcoHGmi4
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Vitaltas


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wiki

Dalej...
Lekko, łatwo i przyjemnie...
Wchodzi świetnie na działce.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

rudy-102

Ta płyta wszędzie dobrze wchodzi.

Alexander

Cytat: wiki w Lipiec 06, 2019, 19:59To jakiś podwodny sprzęt do słuchania muzyki?  😀
Podwodny? A wiesz, że nie próbowałem  ::)
Żona pewnie nie byłaby zachwycona, bo to dla niej kupiłem to cudeńko, tylko tak przypadkiem na podróż sobie wgrałem kilkadziesiąt płyt  ;D
To "pudełko zapałek" odtwarza pliki dsd, więc miałem na drogę swoje winyle do słuchania  :)
Mamy gdzieś na Forum wątek ze sprzętami przenośnymi, to przy okazji opiszę wynalazka, bo wart opisania.

Kangie

Słucham raz na 2-3 lata i tak od 21 wiosen. Chłopina męczy natłokiem dźwięków. Jak widać Japończycy to lubią.


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wiki

Narobiłem się soków.... żonie lampę....

To puściłem sobie na wieczorne odetchnięcie dawno nie słuchanej....
No powiem.... dzieje się....
Dźwiękowo, dla mnie, na obecnym zestawie, bajka.
Płyta oczywiście świetnie nagrana... no i chlopaki się zgrywają.... 😀
Słucha się... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

wiki

I jeszcze jeden duet z Hadenem dzisiejszego wieczora... Dla ukojenia się wewnętrznego.... 😀
Tym razem z piano....
Się słucha.... 😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Kangie

Na winylu mam od dawna. Wczoraj przyjechało na CD. Staruteńki CBS USA 1984. Całkiem ładnie gra. Rzekłbym, że gra coorevsko dobrze! Ale ta harfa Andreasa ma barwę i nasycenie! Toż to SHOCK!

wiki

Cytat: Kangie w Lipiec 12, 2019, 09:19Na winylu mam od dawna. Wczoraj przyjechało na CD. Staruteńki CBS USA 1984. Całkiem ładnie gra. Rzekłbym, że gra coorevsko dobrze! Ale ta harfa Andreasa ma barwę i nasycenie! Toż to SHOCK!
No właśnie, te stare wydania CD brzmią jak amerykańce/japończyki.
Kiedyś kolega zgłębiał temat dlaczego są różnice w dźwięku... i doszukał się w internecie, że te stare CD podobno wydawali na innym materiale (plastiku). Bardziej przezroczysty był czy co?
No narobiłeś mi smaku na tę harfę...może popołudniu na działce... jak nie zapomnę wziąć płyty... :)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka