Nowości płytowe

Zaczęty przez frywolny trucht, Maj 27, 2014, 20:08

Poprzedni wątek - Następny wątek

kazan

 Tears For Fears Rule The World: The Greatest Hits 2LP
Panowie , ktoś coś o tym wydaniu ?
Korci mnie jak cholercia  :P
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

moon

Anna Maria Jopek & Branford Marsalis - album ,,Ulotne" już wkrótce na winylu!



Do stacji radiowych trafił właśnie kolejny singiel z albumu ,,Ulotne" - ,,Czekanie".  Zapowiada on premierę płyty winylowej. Wydawnictwo ,,Ulotne", które niedawno zyskało status Złotej Płyty, na czarnym krążku będzie dostępne od 14 grudnia. Już teraz płytę można zamawiać w przedsprzedaży na empik.com.

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

strona z nadchodzacymi wydanictwami na LP, nie znalem wczesniej, wiadomo, ze nie ma wszystkiego, jak mniemam, ale bede korzystal

https://upcomingvinyl.com/
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: moon w Styczeń 23, 2019, 15:30
strona z nadchodzacymi wydanictwami na LP, nie znalem wczesniej, wiadomo, ze nie ma wszystkiego, jak mniemam, ale bede korzystal

https://upcomingvinyl.com/
ciężko sie wyszukuje, no chyba ze ktoś wie czego
ale np Erica Dolphi'ego nie znalazł


moon

watpie, zeby tam wszystko bylo, ale pare wznowien namierzylem, o ktorych w ogole nie wiedzialem.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

elem

Kolejna strona, która ma za zadanie napędzać zakupy w amazon. Płyty widoczne z pozycji w USA, czyli nie ma tytułów niedostępnych tam a jest sporo niedostępnych w Europie.

NP: MA Mezzanine  nie róbcie pre-orderu w amazon, bedzie to znacznie tańsze u nas :)

Poza tym to 3LP a nie 6 LP

https://upcomingvinyl.com/record/massive-attack-mezzanine-super-deluxe
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

moon

Mezzanine to wzialem za 50 pln w Biedronce;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: moon w Styczeń 23, 2019, 17:04
Mezzanine to wzialem za 50 pln w Biedronce;)
dla jakości czy dla ceny  ;D ;D ;D :o ::) :-[

moon

dla muzyki, wydanie normalne:) na wersje Mezzanine DNA nie powalilo mnie wydawac;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

kazan

Nowa płytka Paolo Fresu "Mare Nostrum III"
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

Therion

Vangelis Nocturne.

Czarująca. Dawny Vangelis. Tylko dlaczego brzmi jak pożegnanie? Mam nadzieję że jeszcze nie.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

kazan

Po 6 latach nowa płyta Dido - Still On My Mind
Kuzma Stabi SD + Stogi Ref313VTA + Dynavector DV-20X2LO , Jelco 750EB + Ortofon MC10 Supreme ,Dynavector DV-10X5 (shibata) , Husaria .
Burmester 051+052 , Kudos Super 10

krzysiek

Cytat: jajacek1410 w Czerwiec 13, 2015, 22:13Wiadomość ze źródła analogowego ("Teraz Rock").
Niezbyt to pewne, ale podobno trwają prace nad piątym albumem Toola. Jak wyjdzie będzie trzęsienie ziemi  Na Ziemi.

ledwo cztery lata minęły, a już coś zaczęło się krystalizować :p




Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

jajacek1410

Aleś wygrzebał stary post :)
Na razie to widać, że zrobili fotkę na dobry początek. W przyszłym roku będą stroić instrumenty :(
Keenan zdaje się woli robić wino i Puscifera w różnych odsłonach. I to jest akurat dobrze. Puscifera uwielbiam. Mam prawie wszystko na cd i winylach - regularne albumy, remixy, epki, koncertówki. Wszystko znakomicie zrealizowane. Jak ktoś nie zna to polecam.
W międzyczasie jeszcze była czwarta płyta A Perfect Circle. Mimo szczerych chęci nie mogę się do niej jakoś przekonać. Dwie pierwsze rządzą.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

krzysiek

Zgadzam się, ostatnia płyta APC jest nie do słuchania. Dla mnie porażka.

A co do fotki. Początkowo też mi to wyglądało na fotkę, jak to ktoś zabawnie ujął na fejsbuku "wpadliśmy do studia, żeby sobie przypomnieć, jak ono wygląda, myślimy o tym, żeby zacząć myśleć o nowej płycie" :) ...tylko, że pośrodku stoi Bob Ludwig :)
Modwright KWI-200, Dynaudio Special 25, Chord Qutest, poprzednio na forum jako blackholesun

frywolny trucht

17 maja 2019 nowa płyta Rammstein. Singiel nie zapowiada jakiejś rewolucji w sferze muzycznej, teledysk też jakby jak zwykle kontrowersyjny.


https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

23 sierpnia nowy album australijskiego Tropical Fuck Storm, w Polsce graja jesienia
https://youtu.be/zVc_p_VoEA0
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

jajacek1410

30-08-2019 nowy TOOL ! Nikt tego jeszcze nie zauważył?
np. tutaj:
https://www.fan.pl/tool-fear-inoculum/sklep/muzyka/CD,p94004058
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

jjacek



wiki

O, zapomniałem o wątku o nowościach.

No to wrzucam i tu nowość na polskim rynku muzycznym...
"Janerka na basy i głosy"
Płyta zawiera utwory Janerki zaaranżowane na dwa basy zaśpiewane przez kilku artystów. W chołdzie artysty....
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

wiki

Tak, tak źle napisane...przepraszam...
Dzięki za czujniść😀
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka