Aktualne nervosy audiofilskie

Zaczęty przez cdt, Listopad 04, 2017, 21:39

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kangie

Św. P. Piotr - Stary Audiofil opowiadał w kuluarach "Audiofila" o sprzęcie Linnart. O Panu Mirosławie mówił w samych superlatywach.

cdt

Od czasu jak go miałem na desce minęło kilka miechów więc zdążyłem zapomnieć jak on gra . Gra zjawiskowo . Jednak mam pewne uwagi i zapewne będzie musiał wrócić do Mirka . Jutro będzie konstruktor .

cdt

słuchamy i wygrzewamy

LampowY

Darek, wyłącz to bagno na ścianie bo wkładce się sam azymut przestawia  >:D

cdt

W samochodzie mam tok fm dla równowagi . Ten to się normalnie krztusi jak jadę i słucham  ;D

LampowY


frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

cdt

Wyłączyłem tvp jak mi radził Lampowy  :P i założyłem na MA-505 Romanka . I dobrze że go nie sprzedałem bo z pre Linarta zgrywa się wyśmienicie .
Co do preampu to z każdą godziną gra lepiej . To jednak jest inny wzmacniacz niż ten na desce . Ma nowe płytki i to wszystko się wygrzewa . Za dwa tygodnie po powrocie ze Słowacji wpadnie Ondrej ze swoją magiczną wkładką . Ciekawe czy ulegnę ogólnemu zachwytowi i nie nabawię się nervosa .

Piterski

Cytat: cdt w Czerwiec 07, 2019, 00:16założyłem na MA-505 Romanka . I dobrze że go nie sprzedałem bo z pre Linarta zgrywa się wyśmienicie .
Podobna sytuacja wystąpiła u Bartolo z wkładką PP300 i z AR PH5. Synergia i efekt, który przerósł nasze oczekiwania.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

cdt

Dampery na ECC 88

cdt

małe gumowe nóżki zamiast Chińskich słoików

dino

Cytat: cdt w Czerwiec 10, 2019, 20:27Dampery na ECC 88
Taśmę z wynikami pomiarów to bym raczej odkleił  ;) Bo za chwilę będzie trudniej.

cdt

marudzisz  :P Lampowy kleił

tomekkk1

Cytat: cdt w Czerwiec 10, 2019, 23:33marudzisz  :P Lampowy kleił

Moje też kleił. Dowiedziałem się co miałem się z nich dowiedzieć - i usunąłem :)

cdt

grał na desce z naklejkami ze 3 miechy :) . Nie chce mi się teraz go otwierać .

tomekkk1

Cytat: cdt w Czerwiec 10, 2019, 23:37
grał na desce z naklejkami ze 3 miechy :) . Nie chce mi się teraz go otwierać .

Teraz to już zostaw:
Cytat: dino w Czerwiec 10, 2019, 23:06Bo za chwilę będzie trudniej.

Właśnie dlatego :)

cdt

DL-103R czyli jak za relatywnie niewiele można mieć tak wiele . I Rudy

amati74

Cytat: cdt w Czerwiec 11, 2019, 00:45
DL-103R czyli jak za relatywnie niewiele można mieć tak wiele . I Rudy
Co to za ramię?

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


cdt


dino

Cytat: cdt w Czerwiec 10, 2019, 23:33marudzisz  :P Lampowy kleił
I ja takowe posiadam ale czy te naklejki nie wpływają na dźwięk ?  ;) ;D ;D ;D
Fajny zestaw DL103 plus SME 3012 i lampka  :np:

cdt

Jako wychowany w  PRL na technicsa zawsze zareaguje  >:D

dino

Cytat: cdt w Czerwiec 18, 2019, 16:28Jako wychowany w  PRL na technicsa zawsze zareaguje  >:D
Z tym też nas wkręcali bo ta Technicsowa klasa AA ....

cdt

Nie samą muzyką żyję . Fajnie jest posłuchać czegoś lekkiego napić się w upał wody z cytryną i poczytać coś dobrego . Druga książka DR. J. Bartosiak . Wchodzi jak dobry jazz :) o ile lubimy jazz

cdt

Nie każdy ma FB to umieszczę i tu . Szkoda kasy na kolejne odgrzewane kotlety w audiofilskim sosie . Po raz kolejny dałem się skusić na szeptaną reklamę i jestem lżejszy o trzy stówki . Może w końcu się naucze że kotletówki to zawsze kotletówki . Nie ważne czy na taśmie winylu czy CD .
ps . Lepiej kupić biedronową reedycje czegoś znanego niż po raz kolejny słuchać zawodzenia o czarnej kawie i papierosach .
ps2 . Na pocieszenie to nie master na taśmie za 1200 zeta  ;D

gratefullde

Darek, coś z tą płytą nie teges?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9