"Jesteś tym co jesz" – czyli o jedzonku i gotowaniu

Zaczęty przez fioni, Luty 20, 2015, 15:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

fioni

pojedli ???
no to na zakończenie - na dobre trawienie
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

No widzisz? Gdybym tam była nie byłoby problemu ;) Gimbus umie wszystko ;) Tylko taptalka nie ogarniam ;D 

fioni

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98

Właśnie. Gdzie byłaś? Jak będzie w okolicy (czyt. Poznaniu) to może tam wpadnę ;)

Polecam restaurację Pod Niebieniem. ;D

masza


frywolny trucht

Dziczyzna dziś lata po fermach. Taka dzika.
Zaraz za administracyjnymi granicami Bydgoszczy jest spora farma strusi. Jaja duże robią nadal. Na całą patelnię, ale gadają już po naszemu.

elem

A miałem już nic nie jeść  >:(  Fioni, nigdy więcej o tej porze nie wrzucaj takich fot i opisów!
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

fioni

Cytat: elem w Luty 20, 2015, 23:18A miałem już nic nie jeść    Fioni, nigdy więcej o tej porze nie wrzucaj takich fot i opisów!

przepraszam elemie - ale wiesz co jedzenie to rozkosz - zatem czemu chcesz się jej pozbawiać ? wskakuj do lodówki i sprawa załatwiona :D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

fioni

Cytat: fioni w Luty 20, 2015, 23:00[pomożemy ]
dziękuję - dobrym duszkom :D - w zasadzie dobremu frywolnemu duszkowi :D

" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

fioni

Cytat: Keef98 w Luty 20, 2015, 23:07Polecam restaurację Pod Niebieniem.
to w Poznaniu - ta restauracja?

a ja w borach siedzę tucholskich jak mniemam - kawałek to od Poznania jest
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

Keef98


kangie

Dobra, znalazłem stare "technologiczne" fotki. Kiedyś z koleżanką wymienialiśmy się naszymi pomysłami na jedzenie.

GOŁĄBKI! Lubię jeść i lubię robić. W tle leci Iron Maiden, a ja zawijam ;)

kangie

Next

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


gratefullde

Ja także :) Właśnie wyskoczyłem z biura i zakupiłem wyśmienity tatar, mają w zaprzyjaźnionym, prywatnym sklepiku. Tatar ów jest z pyszną , posiekaną cebulką. No pycha :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

fioni

Cytat: kangie w Marzec 06, 2015, 11:27Dobra, znalazłem stare "technologiczne" fotki. Kiedyś z koleżanką wymienialiśmy się naszymi pomysłami na jedzenie.

GOŁĄBKI! Lubię jeść i lubię robić. W tle leci Iron Maiden, a ja zawijam
kangie aleś gość ;) i normalnie że sam te gołąbki tak umiesz zrobić? A tak a pro po tez miałam dziś po części je na obiad :D
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie

Owszem. Podgladalem kiedys jak robi mama i nauczylem sie ;)

wojtek41

Uwielbiam golabki. Jakie dobre zapiekane w piekarniku.... ;D
Kangie, jaki sos ?

fioni

gratulacje  :D ja dla nich nie mam cierpliwości. Ale fajnie że cały proces powstawania gołąbków wkleiłeś może się kiedyś pokuszę i zadziałam w tej dziedzinie  ;)
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

fioni

Ja tam lubię bez sosu. Jak już są ugotowane to je podsmażam na masełku - z kapustki wtedy dopiero sie uwalnia to co najlepsze - mniam
" każdy początek jest przyjemny, trzeba więc zatrzymać się na progu..." - Goethe

kangie

Robie gotowane z gara, pieczone z piekarnika. Czesto bez sosu, polane Maggi. Ale dobrze umiec zrobic sos pomidorowy. Lubie tez grzybowy - ten umiem zrobic.

wojtek41

Mozesz dodac sos bolonski. Zreszta ja jestem uzalezniony od sosow...Uwielbiam  :D