Skóra fura i komóra no właśnie jaka komóra.

Zaczęty przez GregWatson, Luty 29, 2016, 21:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

GregWatson

Moim zdaniem "...z dużej chmury mały deszcz". Pokrzyczano, pokrzyczano i wszystko wróci na swoje tory. A nawet gdyby to jeszcze ze dwa razy wymienię smartfona zanim zniszczą całkowicie Huaweia. Swego czasu podobnie było z Nokią. Firmy pojawiają się i znikają - także i w tej technologii. I jeśli Huawei puści coś lepszego niż 20 Pro czy też 30 Pro to z pewnością kupię.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Hubertrs

Cytat: Therion w Maj 20, 2019, 16:01
Ja nie.

Kupilem kilka dni temu Tab S4. Wcześniej miałem 7letni Tab S2 i spisywal się świetnie.

Niestety, zamiast do przodu, firma cofneła w rozwoju tablety. Np nie ma skanera odcisków. Nie polecam. Prawie 3 tysie.
Ja od paru tygodni latam na ipadzie Air 10.5, no i sie zastanawiam dlaczego tak pozno, rewelacyjne cosik, jedyne co mnie wk.... to ceny, cena samego ipada jakos do przezycia ale to ze wywalilem £160 za keyboard i £100 za pisaka to przegiecie.
Wydaje mi sie ze polityla cenowa apple powoli ale skutecznie strzela sobie w stope

LampowY

#577
Zawsze były kosztowne a użytkowników nie ubywa a przybywa.


Hubertrs

Jesli chodzi o telefony to uzywam jablka od 10lat i zlego slowa nie powiem, (poza brakiem mozliwosci blokady polaczen z ukrytym nr),
Co do windy to na sam widok dostaje wstretodreszczy juz od paru lat i nie dotykam

LampowY

Cytat: Hubertrs w Maj 21, 2019, 17:18oza brakiem mozliwosci blokady polaczen z ukrytym nr)
Usługa dostępna u operatora. Logujesz się na swoje konto i klikasz w okienko  :)

Hubertrs

Maciek niestety nie wszystkie kraje sa tak rozwiniete jak polandia, zaden z wyspiarskich operatorow nie umozliwia takiego rozwiazania,
Spedzilem 45min na policji skladajaz zawiadomienie o nekaniu

LampowY


Hubertrs

Jakis debil stwierdzil ze jedyne co moge zrobic to zmienic nr, bo oni nie ingeruja w polaczenia

Kangie

Cytat: LampowY w Maj 21, 2019, 17:11Zawsze były kosztowne a użytkowników nie ubywa a przybywa.
Maciek, a czy taki kubek masz w kolekcji? ;)

LampowY

Jestem fanatykiem użytkowym firmy a nie fanatykiem marki  ;D
Nie, nie mam ani jednego gadżetu Apla. Na samochodach tez nie mam naklejonych jabłek  ;D

Kangie

Ja dostałem ten kubek 10 lat temu od żony. A ona dostała na jakimś szkoleniu z MAców. Bardzo stabilnie chodziły te lapki. Gorzej, że nie potrafiłem wykorzystać ich potencjału.

A kubek zayebeesty. Wielu zwraca na niego uwagę i ma mnie za fana marki ;)

frywolny trucht

Polska myśl techniczna dla tych co telefon ma służyć do dzwonienia. W nagrodę za brak internetu, kolorowego wyświetlacza, bateria ma trzymać ok 14 dni. W bonusie niska emisja SAR. Sprzedaż zapowiadana jest na wiosnę 2020 r.

https://mudita.com/products/pure/
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

rudy-102


Pboczek

Chyba też i dla mnie, jeżeli ma terminarz i budzik. Choć ostatnio już myślałem o tym, że fajnie jest mieć aparat w telefonie, choćby po to żeby bezproblemowo pstrykać foty i pchać je na forum  :). Ale do internetu w telefonie, nie chcę się przekonywać.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

vasa

Cytat: Pboczek w Październik 01, 2019, 15:59fajnie jest mieć aparat w telefonie, choćby po to żeby bezproblemowo pstrykać foty i pchać je na forum
To jedno.
A dla mnie aparat służy do robienia notatek. Faktury, adresy, i wszystko co już raz zostało napisane lub wydrukowane a wymaga pamiętania :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Pboczek

Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite

frywolny trucht

Galaxy S7 żony i mój Galaxy S8+ przechodzą na emeryturę. Żona nie rozumie dlaczego jej to zrobiłem. Nie lubi nowinek, nie lubi zmian. Na pewno jest tak, że oba są w nienagannym stanie. Trzymają baterię i tak zwyczajnie nic im nie jest ( przypominam, że S7 miał premierę w 2016 roku). Ale technologia nie stoi w miejscu. W przededniu premiery nowej serii Galaxy S20 skierowałem oczka na półrocznego ( od pół roku na rynku) Note 10. Bez plusa. Czyli model mniejszy i trochę okrojony. Mam go drugi dzień więc niewiele wiem. Na pierwszy rzut oka telefon jest mniejszy od S8+, a ekran ma większy. Brak slotu na pamięć zewnętrzną ( plus posiada), ale wbudowane 256 GB powinno starczyć. Dual SIM. Nie podoba mi się, że moduł aparatów wystaje. Jakby nie było to niezniszczalne- zawsze oberwie pierwsze. Aparaty to oczywiście największa różnica w stosunku do tych, które mieliśmy. Słuchawki podłącza się przez USB C. Nie ma gniazda Mini Jack. Głośnik główny na dole, dodatkowy u góry. Ja wiem, czy szał to robi? Rysika nic nie umiem, ale widzę olbrzymie perspektywy w mojej pracy. Świetnie się nim rysuje. Jak profesjonalnym tabletem. To zupełnie inna zabawa jak ekranik jakie podsuwa do podpisania kurier :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Nie mówię oczywiście, że będę malował słonecznki, ale robienie takich wizualnych notatek stało się jakby zayebiste.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Fajne memy można robić [emoji2]

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

rudy-102

Z powodu zmian życiowych co drugi tydzień przebywam bez dostępu do internetu. Z tego samego powodu po raz pierwszy w życiu kupiłem sobie smartfona i w ten sposób mogę mieć dostęp do internetu. Jednak korzystanie z funkcji mobilnego hotspotu żre spore ilości MB. Na pewno spora część z Was korzysta z telefonu do komunikacji na forum. Z jakiego programu korzystacie? Tych kilka forumowych aplikacji, na które trafiłem są co najmniej wqrwiające. Poproszę o radę dla wapniaka.

GregWatson

Ja w zdecydowanej większości korzystam ze smartfona i w przypadku forum audio różnych wchodzę przez strony www. Nie używam żadnych innych programów. Dla mnie też są wk....ce.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Kangie


vasa

Cytat: GregWatson w Czerwiec 08, 2020, 17:03Nie używam żadnych innych programów. Dla mnie też są wk....ce.
Ja używam Tapatalka.
Jest wqrwiający ale mniej niż wchodzenie przez www :(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Pboczek

Ja mam srajfona od trzech miesięcy, mój pierwszy smart. Piszę na forum wchodząc przez www i nie ma tragedii.
Focal MiniUtopia + Line Magnetic 805IA + Lehmann Decade + Oracle Delphi MKI + SME 3009II + Goldring Elite