Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

fotobia

Właśnie też miałem to wysłać.  :P ;) bo z ciekawości sprawdziłem od razu czy laser gdzieś jest. Gdybym miał iść w taki ładny odtwarzacz cd to warto chyba kupić taki zapasowy laser sobie od razu :).

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

McGyver

Ano. Dostępne trzy sztuki. Pewnie ćwierć wieku temu wpadły za szafę i teraz je ktoś wyciągnął.

fotobia

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

MAC

Cytat: McGyver w Grudzień 12, 2017, 18:30
Ano. Dostępne trzy sztuki. Pewnie ćwierć wieku temu wpadły za szafę i teraz je ktoś wyciągnął.

Przejrzyj jego pozostałe aukcje. Niemiec ma tego więcej.
Fakt, tanio nie jest ale jak ktoś sie decyduje na taki odtwarzacz za nie małą kasę to warto zawczasu się zabezpieczyć.

McGyver

Cytat: fotobia w Grudzień 12, 2017, 18:35ja tego bym wolał
Też bym wolał. Jest bardzo przystojny, ma laser kosztujący tyle co dwa sześciopaki Żywca i jest pospolity w sklepach z podzespołami jak wróble w mieście, i jest fabrycznie zlampizowany. Na ile poprawnie, to nie wiem, ale dla mnie to nie problem choćbym miał go rozłożyć na czynniki i złożyć ponownie po swojemu  ;)

McGyver

Cytat: masza w Grudzień 12, 2017, 18:39jak ktoś sie decyduje na taki odtwarzacz za nie małą kasę to
... to się może dramatycznie rozczarować dźwiękiem, tak jak ja się rozczarowałem dźwiękiem prześlicznego, i znakomicie wręcz zbudowanego Marantza CD7. Miał być hicior, a wyszedł dźwiękowy gniot.









MAC

Bo takie rarytasy to raczej kupują kolekcjonerzy, miłośnicy marki niż audiofile.
Tak mi si zdaje.

McGyver

Też tak uważam że to sprzęt kolekcjonerski. Dlatego zawsze gdy mnie pytają o co bardziej inwazyjne modyfikacje tego rodzaju klocków, to odradzam, a jak to nie pomoże, to odmawiam.

frywolny trucht

Mafia przeciwwagowa:

http://allegro.pl/przeciwwaga-do-gramofonu-pl-570-jedyna-i7083201268.html

"WITAM NA MOJEJ AUKCJI.
Mam do zaoferowania  przeciwwagę dedykowaną dla Pioneer model PL-570 super stan, widoczna na zdięciu."

http://allegro.pl/przeciwwaga-sony-ps-x50-ps-x60-i7083886422.html
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93


fotobia

Ja staram się nie za często zaglądać na portale sprzedażowe... Za dużo tam ładnych rzeczy pasujących do mojego PD284... :) Dizajn Luxmana (vintage) bardzo mi podchodzi. Jeszcze parę klocków Sansui mi się narzuca.
Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

GregWatson

Wśród kaset zwykłych jest kaseta demonstracyjna UNITRY. Całość zaledwie za 5 zł.

http://allegro.pl/magnetofonowe-kasety-i7096940000.html#thumb/1

Trochę tego i trochę tamtego też.

Therion

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.



GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.