Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

Michał

Cytat: christo w Listopad 26, 2017, 12:33
Cytat: rudy-102 w Listopad 26, 2017, 10:27I on zagrał lepiej od Nudy?
Cytat: Michał w Listopad 26, 2017, 11:02Nie wiem,bo Nuda była tylko MM a na Trigonie MM jeszcze nie grałem,natomiast wniosek który nam się wspólnie z elemem nasunął,to to że Trigon to jest poziom Sensora jedynki.
Ja mam bezpośrednie porównanie. Uważam, że Nuda gra lepiej - dźwięk jest pełniejszy i szersza scena ale to nie jest jakaś porażająca różnica. Aby oddać sprawiedliwość - Nuda w sekcji MC jest bardziej podatna na wszelkie zakłócenia. Po rozkręceniu wzmacniacza poza godzinę 12 pojawiają się jakieś śmieci. W praktyce nigdy wzmacniacza tak głośno nie rozkręcałem. W sekcji MM nic takiego w Nudzie nie zauważyłem. Na korzyść Nudy przemawia jeszcze zakres regulacji MM.
Ważna uwaga - nigdy w Trigonie nie bawiłem się opampami a myślę, że tu również jest pole do popisu. Trigon vanguard to bardzo popularne pre w Niemczech, mało znane w Polsce. Szczerze mówiąc trochę się dziwie, że nikt tego mojego nie chce... :)

Polska to bardzo dziwny kraj.Twoja oferta jest ok.W ogóle ten pre jest bardzo rozsądnie wyceniony. Ja mam za grosze Musicala,taniej niż tanie IC.Gra lepiej od wszystkich projectów do kupy wziętych a na OLX dostaje info pt:biorę od ręki za 5 stów-debile,,,

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Michał


moon

kurcze, zamienilbym cos te moje DIY od Benpe, tylko ze nie ma jak porownac czy byloby lepiej:(
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Piterski

No łatwo to Ci nie będzie bo to, które od niego słuchałem nie grało źle, choć można lepiej.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

frywolny trucht

No zupełnie jak moje :) Moon, co się szczypiesz? Nie przypasi- sprzedasz dalej.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

Cytat: Piterski w Listopad 27, 2017, 11:19No łatwo to Ci nie będzie bo to, które od niego słuchałem nie grało źle, choć można lepiej.

ja mam pewnie troche inne niz tamto, ale nie moge narzekac na sam dzwiek, niestety mam problem z szumem, to chyba cos z masa i podobno nie da sie tego wiecej zniwelowac, co w cichych partiach po prostu zaczyna mi przeszkadzac, na Twoim sensorze nic takiego nie bylo, wiec to nie wina reszty toru:) Christo ma tego Trigona dosc tanio, wiec jesli cena nowego to 2k, to mogloby byc dobrym rozwiazaniem, ale jak nie wiem, jak gra, to dupa zbita;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

Cytat: frywolny trucht w Listopad 27, 2017, 11:23No zupełnie jak moje  Moon, co się szczypiesz? Nie przypasi- sprzedasz dalej.

nie lubie sie tak bawic, moze to w ogole inna szkola grania niz mi pasuje, a potem bede sie bujal;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Michał

Masz już ode mnie podpowiedź w innym wątku. Trogon to poziom Sensora1 i to nie jest tylko moje zdanie. Jak pisałem,możesz go w przyszłości z upgradeować.

Piterski

Michale ale Moon słuchał mojego Sensora2, a to już jest inne granie.
Moim zdaniem dość duża jest między nimi różnica.
Nie porównywałem ich obok siebie ale miałem Prelude kiedy pożyczyłem koledze mojego Sensora2.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

Moon, tu sie nie ma co zastanawiać w tych pieniądzach. Dostajesz przyzwoity pre ze spora ilością ustawień, również pojemnośc dla MM, czego w Prelude nie ma.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

Cytat: Piterski w Listopad 27, 2017, 12:05
Michale ale Moon słuchał mojego Sensora2, a to już jest inne granie.
Moim zdaniem dość duża jest między nimi różnica.
Nie porównywałem ich obok siebie ale miałem Prelude kiedy pożyczyłem koledze mojego Sensora2.

Oj tak,do Sensora 2 Trigon nie doskakuje,Sensor2 to znakomite pre. Widzę jak czasem Cię nosi,żeby coś zmienić :) trudno Ci będzie w rozsądnych pieniądzach pogonić Sensora2

Piterski

Cytat: Michał w Listopad 27, 2017, 13:34
[...]Widzę jak czasem Cię nosi,żeby coś zmienić :) [...]

Nie sadziłem, że to aż tak widać ;D

Faktycznie mnie nosi za dużo zaglądam na forum.
Powinienem się skupić na kolumnach i nad nimi popracować a ja kozystam z okazji cos przytargam posłucham i się zaczyna.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Michał

No i dobrze,wszyscy na to chorujemy a pre masz na prawdę świetne, słuchałem u elemka i ja z nim mógłbym żyć bez problemowo :) to znaczy z pre ;D ;)

frywolny trucht

O [wulgaryzm]!

http://allegro.pl/gramofon-szafa-grajaca-cd-mp3-sd-usb-radio-fm-am-i7037924214.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Acategory&bi_c=Zjg3YzA1ZWUtM2EzZS00MjJjLWJiOGYtYmM0YzNmZmM2YTQ5AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=f042bdc1-2f1a-474b-b341-3e80ec82ba39

funkcja Radia
Odtwarzacz CD
Funkcja odtwarzania MP3-CD
gramofon
Kodowanie - digitalizacja w formacie MP3
antena przewodowa
wyjście słuchawkowe
USB MP3
SD / MMC
Gniazdo DC
Możliwość montażu naściennego
AC 230V ~ 50Hz
Wymiary: 42.00 x 18.50 x 53.50 cm (DxSxW)



A gdzie kukułka? Ja siem pytam  :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

i szyszki na łańcuchach. Chyba jeszcze nierozpakowane.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

119 000 zł. Cena kup teraz  :o

"Ostatnia szansa na zakup, bo na dniach zostanie on wystawiony do sprzedaży gdzie indziej."
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

McGyver

 
Cytat: GregWatson w Listopad 30, 2017, 11:50
Jak ktoś ma parę groszy to:

ZESTAW SONIC FRONTIERS  do wzięcia.

http://allegro.pl/zestaw-sonic-frontiers-unikat-jedyny-na-rynku-i7070812716.html
Ta "okazja" pojawia się na allegro już chyba drugi rok. Jako że nie chce się uparcie sprzedać, wystawiający ... podniósł cenę  :D :D :D