Wyśledzone na portalach aukcyjnych itp.

Zaczęty przez GregWatson, Maj 29, 2014, 14:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

I jak się nie sprzeda, za karę wystawi w innym miejscu. To trochę brzmi jak groźba dla właścicieli allegro  ::)
Wypadałoby, żeby któryś z zarządu spółki się ruszył i kupił.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

McGyver

Cytat: frywolny trucht w Listopad 30, 2017, 12:21
I jak się nie sprzeda, za karę wystawi w innym miejscu. To trochę brzmi jak groźba dla właścicieli allegro  ::)
Wypadałoby, żeby któryś z zarządu spółki się ruszył i kupił.
;D ;D ;D

EmilioE

Ładne to jest, złote... na pewno gra równie dobrze jak Accuphase.
I jeszcze ma lampy  :D
To kiedyś tyle kosztowało, czy cena jest z czapki?
ART Loudspeakers Deco 8 + Audion Sterling KT77, Braun L1030 + LAR IA120, Audio Phase Cannabis + Audion Silver Night 300B, Pioneer N-70AE, Moon 260Dt, Denafrips Pontus II, HiFiMAN HE-500

McGyver

Cytat: EmilioE w Listopad 30, 2017, 12:41Ładne to jest, złote...
Istniały również inne wersje kolorystyczne, np. taki preamp kiedyś u mnie grał:



A  toto małe na dole to na szybko, na pająku zmontowany pierwszy prototyp mojego obecnego preampa, wariacja na temat preampa Klimo Merlin. Skutek porównania jest taki, że obecnie gram na kolejnych mutacjach tamtego prototypu i nic jak dotąd nie zdołało go wyrugować.
Najbliżej tego dźwięku był Einstein. Ale to było parę lat temu, i parę udoskonaleń mojego pre wstecz. A dziś? Nie obawiam się konfrontacji z Audio Note  :P

frywolny trucht

6 elementów.
Tak jeden do jeden znalazłem tylko CD transport: https://www.ebay.co.uk/itm/263225385620?clk_rvr_id=1379382174905&rmvSB=true tysiąc dolarów.
Niższy (?) model DAD-a Sonic Frontiers SFD-1 MKII DAC  2 tys. dolarów
https://www.ebay.co.uk/itm/322877684514?clk_rvr_id=1379427062485&rmvSB=true
Za końcówki mocy. Te lampowe. Nowe w 2000 roku za parę- 10 tys. dolarów.
Ogólnie rzecz biorąc- trudno dostępny sprzęt z wysokiej półki. Ale jak to w Nomosie...

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Oto adres zwrotny jaki podaje jeden ze sprzedawców na Allegro :ble bla
sezamowa
23-000 uhao

Aż chce się kupić.


cdt

Dobra oferta . To z fejsa .https://www.facebook.com/groups/222544861457008/permalink/448130348898457/?sale_post_id=448130348898457
LUXMAN D-06
Warszawa
11 500 zł
Do sprzedania luxman d-06. Stan sklepowy na ekspozycji. Gwarancja 2 lata Fv. Znawcom tematu nie musze go reklamowac.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

muda44

Cytat: GregWatson w Grudzień 02, 2017, 14:03
Pioneer PD-T07 - PD-75 XLR, PILOT rynek japoński

http://allegro.pl/pioneer-pd-t07-pd-75-xlr-pilot-rynek-japonski-i7073898385.html#thumb/4



W tej cenie jeszcze niedawno był opisywany jako idealny i wyglądający idealnie PD-75 .
Ten na ideał nie wygląda , dodatkowe trafo dopasowujące na kablu to według mnie nie jest dobre rozwiązanie .

Sprzedający pisze że jest w stanie idealnym wizualnie a już na kiepskiej dokładności zdjęciach widać znaczne rysy i obicia .
Egzemplarz ten jest nie pierwszy raz wystawiany na allegro na przestrzeni ostatnich lat .


GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

cdt

Zdjęcia głowic są genialne  ;D . Głowice mogą być w dowolnym stanie  ;D

GregWatson

Fotki do poprawki ale zawsze można poprosić o lepsze. Podałem bo te modele widziałem ostatnio za ok 2000 do 2500 zł
Trochę tego i trochę tamtego też.

SVART

Cytat: frywolny trucht w Listopad 30, 2017, 12:11"Ostatnia szansa na zakup, bo na dniach zostanie on wystawiony do sprzedaży gdzie indziej."

Znacie to miejsce, zawsze chciałbym mieć drugą szansę :).

muda44

http://allegro.pl/pioneer-ct-s920s-i7081763953.html#imglayer

Model ciut gorszy od CT-95 .
Brać jak ktoś chce jak najlepszego decka Pioneera :)

McGyver

Pioneer zawsze robił fajne i dobre decki, ale kiedy zrezygnowali z ręcznej kalibracji na rzecz automatyki, to mnie dość mocno zdrażnili. Moim zdaniem rozsądnym kompromisem była ręczna kalibracja na podstawie generatora pomiarowego (i przy tym należało IMHO pozostać), a ideałem rozwiązanie zastosowane w decku CT-93 gdzie silniki kręciły pokrętłami kalibracji pozostawiając jednak użytkownikowi możliwość ostatecznej korekty parametrów. Rozwiązanie kosztowne, ale perfekcyjnie łączące komfort obsługi z pełną kontrolą użytkownika nad poczynaniami automatyki.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.


muda44

Cytat: McGyver w Grudzień 08, 2017, 20:00
Pioneer zawsze robił fajne i dobre decki, ale kiedy zrezygnowali z ręcznej kalibracji na rzecz automatyki, to mnie dość mocno zdrażnili. Moim zdaniem rozsądnym kompromisem była ręczna kalibracja na podstawie generatora pomiarowego (i przy tym należało IMHO pozostać), a ideałem rozwiązanie zastosowane w decku CT-93 gdzie silniki kręciły pokrętłami kalibracji pozostawiając jednak użytkownikowi możliwość ostatecznej korekty parametrów. Rozwiązanie kosztowne, ale perfekcyjnie łączące komfort obsługi z pełną kontrolą użytkownika nad poczynaniami automatyki.
Jeden silniczek i to wcale nie jest według mnie takie super rozwiązanie ( wizualnie i owszem ) bo od CT-93 lepszy jest CT-959 , jeszcze lepszy S910 oraz 920 z Dolby  S. CT-95 to znowu bardzo miękkie głowice .
CT-93 to CT-979 plus wielka płyta Dolby S z CT-S900 przez co sygnał lata z góry na dół tracąc na jakości.
Im krótsza droga sygnału tym lepiej a w tych manualach sygnał był dłuższy niż z elektroniczną regulacją .

Inną tego typu wtopą jest Technics 965 gdzie na siłę wsadzono DBX a przez co dodatkowe układy przełączające z Dolby na DBX które psują brzmienie .

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

GregWatson

Trochę tego i trochę tamtego też.

McGyver

Cytat: GregWatson w Grudzień 10, 2017, 13:11Ładny
... ale czy dobry?
No i na kolejnym zdjęciu:



krzywe nóżki, plinta nienajlepiej oklejona drewnopodobnym winylem... już nie taki ładny  :(


Therion

Cytat: GregWatson w Grudzień 09, 2017, 18:50
Ot taką "suszarkę" do płyt znalazłem:

Samonapędowy udalacz statyki z płyt vinylowych

Brzmi mądrze. Mus mieć.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

fotobia

Luxman PD 284, Advance Acoustic EZY-80, Art DJ Pre II, JMLAB Cobalt 816S