NEW ROMANTIC I POCHODNE

Zaczęty przez Yacek, Czerwiec 08, 2014, 21:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wireless

#50
A polubiłem ją od tego kawałka. Icehouse po raz trzeci.





[Wireless, zwróć uwagę, żeby linki były https, bo nie widzimy filmów]
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

#51
A to też niepomijalne, IMHO :)

Pozdrawiam, Wireless

merlin1973

 ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Winyle, fajne co???  ;)
Pozdrawiam S.CH.

Wireless

#54
Cytat: merlin1973 w Marzec 30, 2017, 18:28
Winyle, fajne co???  ;)

Super. Ja mam w winylach Ultravoksów :)
Powrót do synth-popowej Australii. Kawałek od którego pokochalem Flash and the Pan

Pozdrawiam, Wireless

tatachabera

Mój ostatni zakup :)
Denon DP-59L, Kenwood KD-8030, Pre Phono MPW,  DL-103R, AT-430E, Elac ESG 796, Emotiva XPA-2, Emotiva XSP-1, Aria 926, CT-S710, Denon 3910,
STR-GX70ES, ST-SB 920 QS

Wireless

#56
A tego gościa pamiętacie?

Pozdrawiam, Wireless

Wireless

#57
No i amerykańska odpowiedź na synth-popową inwazję z UK

Pozdrawiam, Wireless

miniabyr


To niesamowite jak zmieniło się moje nastawienie do lat 80 . Plastik is fantastic .Słucham sobie tych kawałków i aż wstyd  przyznać łezka kręci mi się w oku. Ile wtedy fajnej muzyki wyprodukowali  .A jak miałem lat naście to nie chciałem tego słuchać. Dopiero Eurythmics  wzbudził mój podziw i zainteresowanie. A teraz to chyba nostalgia  za tamtym ,szczęśliwym czasem . ehhhhh :( ;D ;D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

Wireless

Miniabyr,

Dokładnie - to, myślę, kwestia nostalgii ... ale nie tylko. Porównaj np. przepraszam - Beyonce do którejś z tych kapel ... Biedne dzisiejsze dzieciaki, bo nie dane im jest bawić się przy sensownym popie.
Pozdrawiam, Wireless

miniabyr

Jedna rzecz jest przykra . Jak wchodzę na YT i szukam tych wykonawców  ale w teraźniejszych czasach ,to przykro na nich patrzeć . Grają na trzeciorzędnych imprezach ,nie te tonacje utworów ( zazwyczaj spiewają w niższych tonacjach bo głos już nie ten) i kurcze takie znudzenie z tego bije .Przynajmniej ja tak ich teraz odbieram.....................Zwróćcie uwagę na świetne teledyski z tamtych czasów! Teraz już się tak nie robi. One były po prostu ładne i to w dobrym znaczeniu. Takie  3 minutowe cudeńka. ehhh
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kefas

Oj wracają wspomnienia, wracaja

merlin1973

Paweł masz racje, ręce opadają :(
ale mnie nadal zaskakuje ... Andy McCluskey  :o

https://www.youtube.com/watch?v=1fI3BHMH4qw
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

Wireless

Cytat: merlin1973 w Marzec 30, 2017, 20:33
Ale juz tu nic nie mozemy zarzucić  ;) ;) ;)

Alison zawsze wymiata

Pozdrawiam, Wireless

nosferartur

Cytat: Wireless w Marzec 30, 2017, 18:40A tego gościa pamiętacie?

Mam całkiem niezłą ,,pamięć długotrwałą". :)

Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

maniek67

Numan płyty z ostatnich lat też ma całkiem niezłe, np. Pure, Dead soon rising czy Splinter.

https://youtu.be/nWVU_cqXMWw


nosferartur

Czas New Romantic, to czas pokrywający się z moim okresem przechodzenia w okres dorosły, czyli co by nie mówić, okres najcięższy dla otoczenia i najważniejszy dla osobnika przez naturę przymuszonego.  :) Zwyczajnie miałem farta.  :) Powoli miejsce Szklarskich, Fiedlera, Wernica zastępowali Wolter, Diderot itp., objaśniający zachowanie wszechświata. Nie każde pokolenie ma takie szczęście by w okresie ,,burzy i naporu" dostać coś rozwijającego, wzbudzającego ciekawość, na poziomie swojego postrzegania.
Zu Audio Druid, Zu Audio Mini Method sub, monobloki Antique Sound Lab AQ-1006(845), Hattor Audio Passive Preamplifier, Bel Canto CD 2, Sonore MicroRendu, Musical Paradise MP-D2 dac, gramofon Michell Gyro Dec + SME 309 + Benz Micro Glider SL , pre gramofonowe Gennett by Stanisław Dinter MC 100% lampy, Otari MX 5050 B2HD.

merlin1973

Cała dyskografia  ;)  :o
Miałem na winylu a od dziś na CD  a co se będę żałował  ;D
Może ktoś też zna  :o
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

To co najlepsze  ;) tej kapeli  ;D
Pozdrawiam S.CH.


merlin1973

Pozdrawiam S.CH.