Mój gramofon Zontek

Zaczęty przez miniabyr, Sierpień 28, 2014, 21:29

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Co tu taka cisza ? Zontuś działasz ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

peezeet

Działam, działam. Wena ostygła na chwilę bo multum innych obowiązków się pojawiło. A musiałem też na chwilę odsapnąć bo łokieć tenisisty się pojawił.  ;)

TomFon2017

OJ....BO USCHNIEMY Z PRAGNIENIA  :pij: :pij: :pij:
REVOX C221 CD PLAYER...DAT SONY PCM-2700...DAT SONY DTC 60ES...TAPE RECORDER REVOX PR99 MKIII...Headphone Amplifier CanAmp...Słuchawki AKG K400 i AKG K601...monitory bliskiego pola TAPCOS5...PRO9TL Domestic Monitor by Chris Rogers

Kangie


miniabyr

No właśnie Paweł co słychać . Co z nową konstrukcją ? Jakieś fotki ? 8)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

TomFon2017

Może by tak choć dwa slowa ............ :)
REVOX C221 CD PLAYER...DAT SONY PCM-2700...DAT SONY DTC 60ES...TAPE RECORDER REVOX PR99 MKIII...Headphone Amplifier CanAmp...Słuchawki AKG K400 i AKG K601...monitory bliskiego pola TAPCOS5...PRO9TL Domestic Monitor by Chris Rogers

grzecho

Witam
Mam pytanie do forumowiczów odnośnie pdf-a do wydruku z rysunkiem pasków stroboskopowych pod talerz do sterowania obrotami. Dedykowany do komputera Pawła. Jeśli ktoś z szanownych ma poprosiłbym o podesłanie :D
grzechoc@poczta.fm

TomFon2017

Podsyłam plik. Tarczę zrobiłem w programie TurboCAD pod talerz gramofonu AdFontes
Pozdrawiam
REVOX C221 CD PLAYER...DAT SONY PCM-2700...DAT SONY DTC 60ES...TAPE RECORDER REVOX PR99 MKIII...Headphone Amplifier CanAmp...Słuchawki AKG K400 i AKG K601...monitory bliskiego pola TAPCOS5...PRO9TL Domestic Monitor by Chris Rogers

TomFon2017

To tak dla uspokojenie - średnica tarczy nie ma znaczenia - istotna jest ilość pól i dokładność ich wykonania !
REVOX C221 CD PLAYER...DAT SONY PCM-2700...DAT SONY DTC 60ES...TAPE RECORDER REVOX PR99 MKIII...Headphone Amplifier CanAmp...Słuchawki AKG K400 i AKG K601...monitory bliskiego pola TAPCOS5...PRO9TL Domestic Monitor by Chris Rogers

grzecho

Serdeczne dzięki;)  :np: Na forumowiczów jak widać zawsze można liczyć :)