Ignorant sprzedaje szpulaka

Zaczęty przez MAC, Sierpień 29, 2016, 18:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

bubusia

Nie zgadzam sie, dobry cdek nadal ma miejsce bytu, a nawet dzielonki
Jadis da88s, Metronome cd8 sign. tube, Speakers- SF 1@Twonk, Yeter power/cardass neutral reference/VDH supernova/ VDH silver mkIII ?

pmcomp

Moja nowa zabawka:



Więcej zdjęć i opis ... na blogu ;).

Pozdro

gratefullde

Ale qfa piękny :)  Gratulacje  :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


pmcomp

Chcesz kupić?
To 4500 EUR.

Pozdro


MAC

Ja nie, wręcz przeciwnie, jak sam tytuł wątku wskazuje  ;)



pmcomp

Cytat: masza w Wrzesień 01, 2016, 12:04
Ja nie, wręcz przeciwnie, jak sam tytuł wątku wskazuje  ;)



To po co pytasz ;) ?

MAC

Gdyż albowiem to jest wątek od SPRZEDAWANIA magnetofonów.
Od kupowania jest ten:

https://audiomaniacy.pl/index.php?topic=1096.0


pmcomp

Przeca ja nic ani nie kupuję ani nie sprzedaję  :P

bum1234

Tak to jest, jak komuś tylko zegary rubidowe w głowie ;)

kawosz

Zawiozłem dziś PR 99 do Wrocławia do Pana Marka .
Pierwsza rzecz na którą zwróciłem uwagę to to że to wielki pasjonat z dużą wiedzą i odpowiednim warsztatem nawet do dość skomplikowanych napraw naszych staruszków .
Fachowe pytania i sugestie odnośnie kalibracji mojego maleństwa utwierdzają mnie tylko w przekonaniu że była to dobra decyzja . Oczywiście rekomendację będę lub nie będę mógł dać dopiero po odbiorze sprzętu . Sądzę jednak że żaden z dotychczasowych magików nie ma nawet połowy wiedzy o tych kołowrotach co Marek

frywolny trucht

Co z nim jeszcze jest nie halo? Poza tym czymam kcóky.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz

Ma nowe  głowice skalibrowane na słuch  ;) ale to nie jedyna wada .
A co do Technika to chyba bardziej pasowało by słowo Pasjonat zakochany w szpulakach  ;D . Z 20 szt naliczyłem .
A B77 na 3,1/4 grał z taką dynamiką że mało mi laczki z kopyt nie pospadały  ;D
Komplet jakiś magicznych urządzeń + komplet taśm kalibracyjnych dają dużą nadzieję .Nauczony doświadczeniem nie byłem jakoś specjalnie podniecony jak wchodziłem do domu Marka . Po 3 minutach jednak już miałem banana na twarzy  :)
Po kawie przesłuchach i rozmowie banan się tylko powiększył . Siedziałem z godzinę i gdyby nie odległość siedział bym dłużej .

frywolny trucht

Bo podobny magik chyba jest w Gdańsku. W sensie, że ma dużo szpulaków, aż przez okna wypadają i twierdzi, że się zajmuje serwisowaniem. Natomiast nie wiem zupełnie na jakim poziomie to robi.
Czy ty swojego Reksia kupowałeś w Nomosie?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz

Tak ale nie drogo . Zachciało mi się go ulepszać  :o . No to mam czego chciałem  :)

kawosz

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 05, 2016, 21:06Bo podobny magik chyba jest w Gdańsku. W sensie, że ma dużo szpulaków, aż przez okna wypadają i twierdzi, że się zajmuje serwisowaniem.[/quote
To ten od którego kupiłeś swojego ? .

frywolny trucht

Jakby nie wypaliło we Wrocku- czego nie życzę- masz jeszcze Gdańsk. Tak, tam kupiłem swojego Teac-a. Też nie jest bez skazy, co się okazało po dłuższym czasie- ale może fachowiec z niego zacny? :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kawosz

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 05, 2016, 21:11Jakby nie wypaliło we Wrocku- czego nie życzę- masz jeszcze Gdańsk.
Jak nie wypali to go wywalę z mostu do rzeki :) . A serio to wystawię od złotówki i niech idzie do ludzi .

frywolny trucht

Mój syn nie lubi Teac-a. Zbyt skomplikowany, za dużo pierdololo, a przyrost jakości ma w d... Cała frajda poszła się walić. Czas chyba przyciągnąć Akajca z garażu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93