Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Problem w mojej miłości do niego jest w tym, że też go nigdy nie słuchałem  ;D
Ale za sam wygląd i pochodzenie - w ciemno  >:D

wojtek41

Cytat: masza w Luty 24, 2018, 18:08Problem w mojej miłości do niego jest w tym, że też go nigdy nie słuchałem
Jeśli się kocha... ;) :D

MAC

Żony też nie słucham a kocham  ;) więc coś z tych Quadów może wyjść  ;D

wojtek41

Kiedyś muszę przygarnąć jakiś dobry model   :)

wojtek41

Bo taki Scott to jak szansa w totolotka.... ???

gratefullde

Piękne te wzmacniacze, oj piękne :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41


gratefullde

Ampierexy ojej :). Kurcze, przygarnął bym kwartecik ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Ma byś NOS i nikt ma mnie nie przebić w licytacji  >:( :D

MAC

Mam 12 sztuk (6 par) ale za Boga nie oddam  :) Żelazny zapas bo ceny szaleją.

McGyver

Cytat: wojtek41 w Luty 24, 2018, 19:48
A jutro... ;)

Mam takich osiem. I drugie osiem Orange Globe. I jeszcze osiem Valvo. Telefunkeny i Siemensy goldpin też są.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

To pogratulować wam zapasów. Ja aż tyle nie mam i dlatego muszę nadrobić zaległości  :)

gratefullde

Ja się biorę teraz poważnie ża dopracowanie brzmienia bo na tych moich nowych głośnikach słychac po prostu wszystko, najmniejszą zmianę ....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Wcale nie tak dużo mam. 6 sztuk pracuje więc mam tylko na 2 zmiany.

McGyver

A, no i mam jeszcze pięć Haltronów goldpin, ale też z fabryki Amperexa w Heerlen. Bo z Haltronami to nigdy nie wiadomo. Możesz trafić Brimara, Amperexa, Mullarda, ale możesz i sowieta albo chinola.

wojtek41

Kilka par na zmianę mam, ale w tym przypadku od przybytku głowa nie boli  :)

wojtek41

Teraz Cuby & the Blizzards - Live. Winyl Philipsa  :)

wojtek41

Przebieramy nóżkami  :D

gratefullde

Ja od rana zapodałem Stonsów sobie, ale tych obecnych bardziej ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Najbardziej lubię ten pierwszy okres z lat 60-tych.

gratefullde

W zasadzie zatoczyli duże kółko, wrócili do punktu wyjścia :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Starość ma to do siebie, że tęskni się za młodością  :)
W tych starych wydaniach lepiej brzmi M95HE, czyli odpalamy L70  ;)

wojtek41

Tak się zastanawiam, że chyba jednak najlepiej zabrzmi SC35C. Jutro poszukam gdzie pierdylłem tą wkładkę.  :o

wojtek41

Trochę klasyki na winylach mi przybyło. Nie powiem, przyjemna niedziela  :)