Od czegoś każdy z nas zaczynał

Zaczęty przez gratefullde, Październik 13, 2015, 18:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

No właśnie. Może są w naszym gronie vinylomaniacy, którzy jakiś czas temu kupili drapaka by "zobaczyć" jak to vinyl obecnie grał będzie. No i gdy się spodobało to poszli kilka oczek wyżej a ten pierwszy zakupiony leży sobie w piwnicy czy na strychu i się po prostu marnuje.
Bo mówiąc krótko potrzebny jest gramofon dla znajomego, który ma pewną kolekcję vinyli ale nie ma ich na czym odtworzyć. Kupowanie na allegro to loteria, dlatego pytam Was.
Budżet niewielki niestety, chodzi o cos niezwykle prostego ale sprawnego. Proszę o wyrozumiałość, 500 zł za całość. Pre to będzie ART DJ PRE II.
Sam bym oddał mojego Hitachi P 38 ale go ciutkę zdekompletowałem i nie całkiem się nadaje zatem :)
Liczę na Was :)
Pozdrawiam
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

christo

Jeśli oferta jeszcze aktualna, być może będę miał jakąś propozycję - muszę tylko przeprowadzić ostateczną rozmowę z synem czy bierze stary gramofon. Osobiście chętnie bym się go pozbył, zwłaszcza że żona sarka na mnie, że jej pokój zagracam :) Jeśli oddam to za parę płyt.
Victor QL-A70 (103R, Ortofon Rondo Blue), Ear834p clone by LH + trafa, 300B SET, ART Stiletto 6, Denon DVD-3910

Piterski

#2
U mnie jest Project 6.1 (z nowym paskiem napędowym), którego mam w planach się pozbyć ale raczej w całości jako komplet z phono RiAudio PH-1, Ortofonem 540 i parą kabli Andrzeja Analogowego.
Z jednej strony za całość chciałbym uzyskać wyższą kwotę ok. 1200zł z drugiej jeszcze z niego korzystam i czynię sobie pewne odsłuchy i porównania.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.