Przejściówki

Zaczęty przez gratefullde, Lipiec 25, 2015, 11:13

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

No więc tak, pytanie do szanownego grona. Czy istnieją przejściówki na kable głośnikowe z widełek na BFA-banan ? Od strony wzmacniacza, który nie akceptuje widełek.

Jednak w wątku można pisać o wszystkich rodzajach przejściówek, protez czy innych tego typu sprawach.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Nie spotkałem czegoś takiego bo niby jak to by miało wyglądać?
Jak miałem wysokie MITy to tam było genialne rozwiązanie.
Końcówki z gwintami po obu stronach a w zestawie wkręcane wymiennie banany i widły.

MAC

Ale jakim cudem nie akceptuje wideł??


gratefullde

Cytat: masza w Lipiec 25, 2015, 11:16Końcówki z gwintami po obu stronach a w zestawie wkręcane wymiennie banany i widły.

I to by było super rozwiązanie. Ale niestety rzeczywistość jest inna. Nie mam wymiennych końcówek. Może rozwiązaniem jest oddanie kabli do producenta celem zmiany na banany :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: masza w Lipiec 25, 2015, 11:18Ale jakim cudem nie akceptuje wideł??

Ten tak. Koncepcja jest jeszcze jadna. Angielska :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Ja pier [wulgaryzm]...
Nie nadążam za Tobą  ;D

gratefullde

Cytat: masza w Lipiec 25, 2015, 11:22
Ja pier [wulgaryzm]...
Nie nadążam za Tobą  ;D

No :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


gratefullde

Dzięki :) Właśnie o to mi chodziło :)

Oczywiście to nie jest audiofilskie rozwiązanie niemniej mam to... dokładnie tam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9