Pula nagród konkursowych

Zaczęty przez frywolny trucht, Luty 09, 2015, 12:17

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Cytat: gratefullde w Maj 20, 2015, 19:45Oj. Kiedy wygrałem? Kurczaki, i ja nic nie wiem o tym?

Zdjęcie1- Kiedy następny odcinek Sondy ?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

stary audiofil

Cytat: Keef98 w Maj 20, 2015, 19:43
Bo wygrałeś tydzień temu, jesteś starszy, czyli masz podwójne pierwszeństwo ;)

Jestem potrzykroć starszy od Keefki czyli mam pierszeństwo potrójne.
Chcę coltrajna i dobra.........dziękuję,że się zgodziliście. ;D ;D ;D

mark11

Wreszcie coś wygrałem  :)

To ja poproszę w takim razie o vinyl Faith No More "Sol Invictus".



merlin1973

No i mi się udało  ;)
proszę o..........Beth Hart "My California" nie znam ale poznam. :)
Pozdrawiam S.CH.

kangie

Poproszę CD:
- Otis Redding
- The Dave Brubeck Quartet

Tomek

Właśnie zobaczyłem post Frywolnego, że coś wygrałem, z dobre 10min mi przyszło nad rozmyśleniami "za co?", a tu wystarczyło przewinąć do góry ekran w smartfonie.  :o

Fog on the Tyne -  Lindisfarne, mogę Frywolny? ;)

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

kangie

Cytat: frywolny trucht w Maj 28, 2015, 12:18W sumie jest to jakaś myśl. Obu kolegów zapraszam do wybrania po nagrodzie. Coś tam chyba jeszcze zostało?Boję się zaglądać 
Dave Newman - CD poproszę.

frywolny trucht

Sławek, czy dwie koperty bąbelkowe, jedna w drugą, dotąd były wystarczające? Płyty nie były wymęczone?
Boję się o Twoją przesyłkę, płyta w okładce coś luźno lata, a wysyłka zagraniczna nie ma opcji ostrożnie.

Planuję dziś wszystkie nagrody porozsyłać, ale jeszcze potwierdzę. Mam na rozkładówce gratefullde, Keef98, mark11, Tomek, Merlin1973- winyle i kangie - 4 CD. Zgadza się?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 01, 2015, 11:50Sławek, czy dwie koperty bąbelkowe, jedna w drugą, dotąd były wystarczające? Płyty nie były wymęczone?
Boję się o Twoją przesyłkę, płyta w okładce coś luźno lata, a wysyłka zagraniczna nie ma opcji ostrożnie.
Do mnie zawsze płyty przychodziły w idealnym stanie nigdy nic nie było uszkodzone:)
Pakowałeś solidnie , dlatego spoko ,jeśli dziś wysłałeś w piątek powinienem miec:):)

A jak na razie to mam rodzinę na głowie,,,,, do piątku :(:(:(
i winyla nie słucham, dzieci, dzieci, dzieci ...... cały czas zadyma ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

Tomek

Uznałem, że to będzie najodpowiedniejsze miejsce by podziękować za płytę jaka dzisiaj do mnie doszła od kangiego. :)
Zdjęcie słabej jakości, robiłem wkładką piezoelektryczną.



frywolny trucht

Paczki dziś zostały wysłane. Nominalnie 48h, ale część pani zmieniła na 24h bo niby taniej ( dziwne), więc część z Was może je otrzymać jutro po południu. Tymczasem namierzyłem, że SzuB się tu nie zadeklarował, a wygrał konkurs na wierszyk, no i intenser za ostatnią edycję konkursu- także może wybrać coś z tego mamy na dziś ( zdjęcie troszkę nieostre, ale wyżej, któryś mój wcześniejszy wpis, zawiera zdjęcia indywidualne- można podejrzeć).
Dzięki za wspólną zabawę.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

John właśnie wylądował na talerzu ;D
Wszystko dotarło i jest w jednym kawałku.
Ktoś chce kod, aby pobrać w mp3?

gratefullde

Melduję posłusznie, Ornette Coleman zawitał dziś u mnie w domu. Przesyłka dotarła w stanie idealnym. Bardzo dziękuję :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie

4 CD "japończyki" dotarly w calosci. Dzieki.

merlin1973

No i do mnie dotarła płytka przed chwilą , jak zwykle w stanie idealnym .
Dzięki  ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Dorzucamy do pieca ( ta wyżej już była, ale pojawia się ponownie :)   )

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

intenser

to ja poproszę  blue train

Two-FacedGirl

Może by tak małe podsumowanie co nam zostało? Czy nic nie zostało, bo poszaleliśmy na urodzinach? ;)
Jeśli tak to może czas na kolejną zrzutkę?
Pozdrawiam

frywolny trucht

Zostało 6 płyt: Whitesnake, Obywatel G.C., Coleman, Dolphy, Cash, Warszawskie Combo Taneczne.
W puli z poprzedniej zbiórki zostały trzy stówy. Nakupić płytów za to?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 10, 2015, 19:29
Zostało 6 płyt: Whitesnake, Obywatel G.C., Coleman, Dolphy, Cash, Warszawskie Combo Taneczne.
W puli z poprzedniej zbiórki zostały trzy stówy. Nakupić płytów za to?
Rozumiem że te 6 płyt to winyle? Może coś na CD dokupić, bo nie każdy tu jednak z czarnej płyty słucha.
A masz jakiś lepszy pomysł na wydanie tej kasy? :)
Pozdrawiam

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Cytat: frywolny trucht w Czerwiec 10, 2015, 19:29Zostało 6 płyt: Whitesnake, Obywatel G.C., Coleman, Dolphy, Cash, Warszawskie Combo Taneczne.
Laroux już nie ma??? :)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Cytat: Two-FacedGirl w Czerwiec 10, 2015, 19:33A masz jakiś lepszy pomysł na wydanie tej kasy?

Nie bardzo. Usługa pozycjonowania naszego adresu wymaga większej kwoty. Miesięcznie :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93