Luxman L 510. Sprzedam. )

Zaczęty przez wojtek41, Maj 30, 2016, 23:09

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

Cztery wzmacniacze to trochę dużo. ) Miłość do lampy nie mija, więc Luxman idzie w ludzi. Stan perfekcyjny. Technicznie i wizualnie. Kontakt na PW.

wojtek41

Tak wygląda. Zdjęcie z neta, ale gdzieś na forum zamieszczałem swoje fotki. )


gratefullde

hał maćz, o ile to nie tajemnicza sprawa ;)

To było bezczelne pytanie, cofam :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Dałem w czapce prawie tysiak euro. Z kolegami z forum, mogę trochę stracić.  ;)
Stan prawie jak nówka.  :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Maj 31, 2016, 21:27
Dałem w czapce prawie tysiak euro. Z kolegami z forum, mogę trochę stracić.  ;)
Stan prawie jak nówka.  :)

Jest nad czym cmokać. Jakieś modyfikacje były?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Oryginał  8) Gdzieś mam paragon z zakupu. Brałem w dość znanym i szanowanym sklepie.

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Maj 31, 2016, 21:31Brałem w dość znanym i szanowanym sklepie

Media Markt ?

:D :D :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

 ;D ;D ;D  Market budowlany  ;D ;D ;D

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Maj 31, 2016, 21:35
;D ;D ;D  Market budowlany  ;D ;D ;D

To żart. Ale wierzę, że gra pięknie. Ma pre phono MM/MC?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Ma.


wojtek41

Tak poważnie to dżwięk ma znakomity. Kto słuchał ten wie  :D
Jeśli się sprzeda to fajnie. Jeśli nie, też fajnie  :D

kawosz

nervosa masz ? żeby taką perełkę sprzedawać  :(

wojtek41

A skąd... :) Tylko ja lampowy jestem... ;)
Jak pisałem, nie ma ciśnienia. )

kawosz

On przecież gra jak lampa  ;D

wojtek41


kawosz

#15
Trochę reklamy nie zaszkodzi . Pomyśl ile trzeba zapłacić za sam preamp phono tej klasy co masz w nim wbudowany . Jak go oceniasz ? . Pewnie Lar jeszcze nie da rady .
A próbowałeś go podłączać pod jakąś lampową końcówkę mocy ?

wojtek41

Szczerze, to nigdy nie słuchałem Lara. Co do pre w Luxmanie, mogę tylko polecić. Bardzo dobry dżwięk. Jak pisałem, nie ma ciśnienia  :)

kawosz

A co sobie zostawiasz . Tzn z czym staruszek przegrał . U mnie moje luxmany pokonały coplandy które już są w komisie ( już są nawet na alegro ale cenę zaśpiewali że ....... )

wojtek41

#18
Gram na modyfikowanym Przez A.Witka z Sonus Oliva, Dynaco Pas 3. Lampowy, ale tylko do MM. Mam też trafo do MC, ale o tym cichutko bo to nieskończony projekt  :)
Pre w Luxmanie uważam za bardzo dobre i nigdy nie przyszło mi do głowy porównanie z innymi. To bardzo dobry preamp do MM i MC. :)

wojtek41

Cytat: kawosz w Maj 31, 2016, 23:32A próbowałeś go podłączać pod jakąś lampową końcówkę mocy ?
Na zworkach z tyłu po Pre Out  ?  Nigdy nie próbowałem..... :o

kawosz

Cytat: wojtek41 w Maj 31, 2016, 23:46Nigdy nie próbowałem.....
No właśnie ;D Może jak podłączysz to minie ochota na sprzedaż :D

wojtek41


kawosz


wojtek41

A cholera jeszcze nie... ::)

wojtek41