Sprawy okołokonkursowe.

Zaczęty przez frywolny trucht, Czerwiec 21, 2014, 17:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Mili Państwo, a więc jesteśmy po zakupach. Konto specjalnie na ten cel zostało dziś stworzone. Wiadomo  też dokładnie jaka kwota jest zapłacenia, a jest to kwota interesująca, bo załapaliśmy się na promocję "trzecia płyta za złotówkę".
Za złotówkę jest najtańsza z pakietu. Więc dobrałem jeszcze jedną pozycję i mamy pulę składającą się z 4 tytułów.
Na PW, oprócz numeru konta, powrzucam  za chwilę zdjęcie z cenami, by nie było wątpliwości.
RAZEM: 220 zł:10osób= 22zł

Słuchajcie, a może w następnym konkursie gramofon jaki ufundujemy?
:)

miniabyr

Nagroda właśnie do mnie dotarła . DZIĘKUJĘ :D
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

GregWatson

A do mnie w tej chwili weszła (Joe BONAMASSA - Driving Towards The Daylight)). Myję kieliszki nalewam myszowatą, wrzucam murzyna na karuzelę i słucham. :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Greg, nie poniszczyło płyty? Twoja przesyłka nieco grzechotała, mam nadzieję, że nic się nie stało.
Miniabyra i Jakuba raczej nie miała prawa ulec uszkodzeniu.

GregWatson

Wszystko elegancko jak z fabryki, pierwsza klasa. Co prawda ściągnąłem sobie z neta tą płytę aby ją przesłuchać ale tam jakiś jeleń (na youtube) co jakiś czas powtarzał: "Joe Bonamassa". :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Cieszę się. Tymczasem zbliżamy się powoli do finału. Sprawa, kto go zorganizuje właściwie jest nierozstrzygnięta. Ja się chętnie zrzeknę tego zaszczytu, ostatni etap przed finałem prowadzi Greg, nie wiem jak on widzi prowadzenie etap po etapie? To może ktoś świeży, niezainteresowany nagrodami chętny?

GregWatson

No fajnie by było gdyby znalazł się ktoś trzeci na finał. Zupełnie inne podejście do tematu. No i pewnie katalog wykonawców się poszerzy.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Zapraszamy więc kogoś kto zna Rammstein :)

jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Październik 03, 2014, 17:32Zapraszamy więc kogoś kto zna Rammstein :)

Urobiony jestem i nie co dzień bywam w domu. :)

KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

Jakub

Listonosz dostarczył właśnie przesyłkę. Dziękuję pięknie!

frywolny trucht

Wykorzystam moment i ponownie spytam: To może ktoś świeży, niezainteresowany nagrodami chętny?

:)

frywolny trucht

Ile  to może mieć lat? W którym roku pojawiło się na rynku?


Two-FacedGirl

A co to w ogóle jest?[emoji4]
Pozdrawiam

frywolny trucht

#88
Werk, czyli napęd bez ramienia. Jak widać dzięki podłużnemu otworowi można było montować różne długości ramion.

Ta wersja ma plintę z tego:


Ma to ponoć świetne możliwości tłumiące.

frywolny trucht

To spróbujcie choć nie pomylić się o  więcej niż 5 lat :)
Strzelajta.

jajacek1410

1968, czerwiec.
Ten łupek to już odgazowany?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht


frywolny trucht


frywolny trucht



Tutaj z kijkiem od SME. Acha, jeśli kogoś dziwi brak logo, to wyjaśniam, że nie zawahałem się użyć Photoshopa.

il cattivo

Mi to wygląda na kwiecień 1986 roku. "Atomowy" sprzęcik  ;)

frywolny trucht

Nie został trafiony.
Rzadki sprzęt. Można powiedzieć, że pojawił się jak meteor, zabłysł i zaraz zniknął.
Jest dziś całkiem ceniony, raczej w posiadaniu mieszkańców Zjednoczonego Królestwa.
Najtańszą ofertę jaką dziś widziałem, za średnio zadbany egzemplarz,  z ramieniem RB 300 - 550 funtów.

frywolny trucht


Pewien Australijczyk zafundował sobie dwa, gdyż gramofon ten sponiewierał* w opinii prasy i użytkowników ówczesną i dzisiejszą ikonę kręcącą winyle. Produkt także brytyjski.

*- no powiedzmy, że sponiewierał.

frywolny trucht

Przedmiotem konkursu jest wersja łupkowa, ale była też plinta akrylowa.
Na obrazku poniżej taka właśnie, a obok sterownik:



Poddajecie się?
(uśmieszek trolla: )

frywolny trucht


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9