Jazz, tylko jazz

Zaczęty przez LampowY, Listopad 13, 2018, 09:28

Poprzedni wątek - Następny wątek

LampowY

#101
Tak, goldoadwentowy. Już wyczerpany na ten rok a nawet do marca 2019  ;D

LampowY



LampowY

Też tak myślę.
Do 200 zł od czasu do czasu da się przeżyć. Wolę jedną taką niż cztery jakiekolwiek.
Szaleństwo zaczyna się z wydaniami mofi, które były w malutkich nakładach. Tam ceny idą w tysiące za używaną płytę  :o a to już zabawa nie w mojej wadze  :)


LampowY

Tu będzie... jazz  8) :D

gratefullde

Ni uja ;)

To będzie krotochwila muzofila ;)

Choć jest opcja, że kupisz walkmana i pójdziesz pobiegać :D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

LampowY

Cytat: gratefullde w Listopad 28, 2018, 19:24Choć jest opcja, że kupisz walkmana i pójdziesz pobiegać

O!!!  :)
Kto tu się zna na walkmanach? Co było godnego polecenia?

elem

Pewnie Nakamichi Little Dragon :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

A ja tu nazbierałem trochę:

Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Cytat: LampowY w Listopad 28, 2018, 19:27
Cytat: gratefullde w Listopad 28, 2018, 19:24Choć jest opcja, że kupisz walkmana i pójdziesz pobiegać

O!!!  :)
Kto tu się zna na walkmanach? Co było godnego polecenia?

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

I żeby nie było, że nie na temat... Jeżdżę Jazzem  >:D
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

McGyver

Cytat: LampowY w Listopad 28, 2018, 19:27
Cytat: gratefullde w Listopad 28, 2018, 19:24Choć jest opcja, że kupisz walkmana i pójdziesz pobiegać

O!!!  :)
Kto tu się zna na walkmanach? Co było godnego polecenia?


Miałem kiedyś takiego. Obudowa metalowa, autoreverse, Dolby, pilot na kablu od słuchawek, i bardzo ładnie brzmiące słuchawki. Zasilanie jedną baterią AA lub akumulatorkiem. Bardzo dobra jakość dźwięku, duża niezawodność.

amati74

Cytat: gratefullde w Listopad 28, 2018, 19:37
Cytat: LampowY w Listopad 28, 2018, 19:27
Cytat: gratefullde w Listopad 28, 2018, 19:24Choć jest opcja, że kupisz walkmana i pójdziesz pobiegać

O!!!  :)
Kto tu się zna na walkmanach? Co było godnego polecenia?
Miałem taki i szpanowalem

Bartolo

Panowie, co maja walkmany do jazzu... Znów zaśmiecacie kolejny temat... :(
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski


moon

pod koniec lat 90. mialem wspanialego Aiwa PX557
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Bartolo

Cytat: McGyver w Listopad 28, 2018, 22:37A to słuchanie jazzu na walkmanach jest karalne, czy jak?
Ależ skąd... Można go też słuchać siedząc na kiblu. Ale to wcale nie oznacza, że musimy w wątku o muzyce Jazzowej, pisać kto ma jaką "porcelanę" w domu..
www.facebook.com/Z.Tylu.Sklepu
www.facebook.com/TymczasemTytus
www.instagram.com/bartosz.mrozowski

McGyver

W sumie racja. Niemniej, nie bijmy tu dalej piany, tylko zgłośmy do moderacji niech wezmą widły w dłoń i przerzucą walkmany do wątku o magnetofonach.

gratefullde

Bleeeeee.... rzygam już jazzem.... hondą jazzem oczywiście... :zyg:
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

vasa

Cytat: gratefullde w Listopad 29, 2018, 21:19
Bleeeeee.... rzygam już jazzem.... hondą jazzem oczywiście... :zyg:
To czemu jeździsz takim busikiem?
A swoją drogą wygląda jak choroba morska [emoji305]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

gratefullde

Cytat: vasa w Listopad 29, 2018, 21:24
Cytat: gratefullde w Listopad 29, 2018, 21:19
Bleeeeee.... rzygam już jazzem.... hondą jazzem oczywiście... :zyg:
To czemu jeździsz takim busikiem?
A swoją drogą wygląda jak choroba morska [emoji305]

[emoji485][emoji377]



Impas motoryzacyjny...
Elem już działa ale to trochę jeszcze potrwa...
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Honda jazz jest busikiem? ???

To czym jest mój busik?

gratefullde

Cytat: rudy-102 w Listopad 29, 2018, 22:00
Honda jazz jest busikiem? ???

To czym jest mój busik?
Honda Jazz jest mini busikiem ;)
A Ty masz T5 ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9