Skóra fura i komóra no właśnie jaka komóra.

Zaczęty przez GregWatson, Luty 29, 2016, 21:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Wchodzę normalnie mobilnym chrome. W wersji PC nie lubię Chrome, ale na komórce jest wystarczający. Wolę niż tapatalka.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

wiki

Ja jakiś czas temu kupiłem sobie tableta, aby nie ślepić w te małe literki na smartfonie.
I używam Chrome.
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

Kangie

Tablet Wikiego to kawał buca! Dobrze widać audiofilskie przeboje oraz zdjęcia. Takie cuś bym se kupił. Może prezent na 50-tkę? ;)

maniek67


Alexander

Cytat: Kangie w Czerwiec 08, 2020, 21:15Może prezent na 50-tkę?
Na 50-tkę kupujemy Maserati GranCabrio, a nie telefony  :P  ;D

vasa

Cytat: Alexander w Czerwiec 09, 2020, 08:43Na 50-tkę kupujemy Maserati GranCabrio,
A jak jesteśmy naprawdę nadziani to nowe żone :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Cytat: vasa w Czerwiec 09, 2020, 09:27A jak jesteśmy naprawdę nadziani to nowe żone
O! Właśnie czytam coś a'propos  ;D

vasa

"to było, kur..A, o wiele za świeże..." [emoji1]
Jakbym słyszał znajomych doktorów.
Pierwsza żona - lekarka.
Druga lub kolejna - pielęgniarka.

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

ahaja

Jak najbardziej prawidłowe:
pielęgnowanie i hołubienie ... ;-)

rudy-102

Dziękuję za porady. W takim razie pozostanę przy chrome. A co do zamiany żon po pięćdziesiątce to nie będę się na razie wypowiadał bo wszystko co powiem może być użyte przeciwko mnie.

frywolny trucht

Jutro do sklepów ma trafić najnowszy iPhone 12.

iPhone 12 Mini od 3599 zł
iPhone 12 od 4199 zł
iPhone 12 Pro od 5199 zł
iPhone 12 Pro Max od 5699 zł
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa

Cytat: frywolny trucht w Październik 15, 2020, 11:01
Jutro do sklepów ma trafić najnowszy iPhone 12.

iPhone 12 Mini od 3599 zł
iPhone 12 od 4199 zł
iPhone 12 Pro od 5199 zł
iPhone 12 Pro Max od 5699 zł
Czy to ta firma która żąda od opozycji z Białorusi żeby nie korzystali z jej szyfrowanego komunikatora ?

[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

masza19

Czy potwierdzają zasiąg z 8 stóp pod ziemią?

jjacek

Mikolaj przyslal chinski prezent... 8)

rudy-102

Z własnej głupoty i chęci ucieczki przed podatkiem kupiłem sobie nowego ajfona. Po przejściu z androida można sobie tylko w łeb strzelić. Nic, lub prawie nic funkcjonuje normalnie. To co w Samsungu było pod ręką i intuicyjne w obsłudze tu jest pochowane, że łopatą i kilofem trzeba się dogrzebywać. Aplikacje, które pod androida są darmowe tu każą sobie płacić, a ich obsługa jest tak pokiereszowana, że powoli mam ochotę to gówno położyć na kowadle i przy....lić z całej siły młotem.

Prawdopodobnie jestem za stary na takie zabawki.

I jeszcze jedno. Jakość rozmów jest gorsza.

No i oczywiście bez ładowarki.
Za te pieniądze można kupić sobie trzy normalne telefony i worek zapasowych ładowarek. :(

miniabyr

To zwróć ! I po sprawie. Nawet mi do głowy nie przyszło przerzucać się na cokolwiek z logo jabłka - Po prostu z przyzwyczajenia . Ale mam wśród znajomych rzeszę fanów urządzeń z logo jabłka którzy nie zamienią go na androida .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

traumeel

Cytat: rudy-102 w Grudzień 30, 2020, 15:05Aplikacje, które pod androida są darmowe tu każą sobie płacić
Jak mawia mój kolega - użytkownik wszystkiego co ma jabłko w logo:
W Apple nawet wirusy są płatne.

vasa



Cytat: rudy-102 w Grudzień 30, 2020, 15:05
Z własnej głupoty i chęci ucieczki przed podatkiem kupiłem sobie nowego ajfona. Po przejściu z androida można sobie tylko w łeb strzelić. Nic, lub prawie nic funkcjonuje normalnie.
Normalnie jakbyś moje stare myśli czytał [emoji44]


[emoji377][emoji1634]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

cortes

 
Cytat: rudy-102 w Grudzień 30, 2020, 15:05Z własnej głupoty i chęci ucieczki przed podatkiem kupiłem sobie nowego ajfona. Po przejściu z androida można sobie tylko w łeb strzelić. Nic, lub prawie nic funkcjonuje normalnie. To co w Samsungu było pod ręką i intuicyjne w obsłudze tu jest pochowane, że łopatą i kilofem trzeba się dogrzebywać. Aplikacje, które pod androida są darmowe tu każą sobie płacić, a ich obsługa jest tak pokiereszowana, że powoli mam ochotę to gówno położyć na kowadle i przy....lić z całej siły młotem.
Bycie ,,cool" ma swoją cenę. Czasami nawet wymaga poświęceń  >:D...

maniek67

U mnie w drugą mańkę, od kilku lat z iphonem i bez problemów.

rudy-102

Cytat: cortes w Grudzień 30, 2020, 16:46
Cytat: rudy-102 w Grudzień 30, 2020, 15:05Z własnej głupoty i chęci ucieczki przed podatkiem kupiłem sobie nowego ajfona. Po przejściu z androida można sobie tylko w łeb strzelić. Nic, lub prawie nic funkcjonuje normalnie. To co w Samsungu było pod ręką i intuicyjne w obsłudze tu jest pochowane, że łopatą i kilofem trzeba się dogrzebywać. Aplikacje, które pod androida są darmowe tu każą sobie płacić, a ich obsługa jest tak pokiereszowana, że powoli mam ochotę to gówno położyć na kowadle i przy....lić z całej siły młotem.
Bycie ,,cool" ma swoją cenę. Czasami nawet wymaga poświęceń  >:D ...

Tylko kto to doceni?
Nie wiem. Może kobiałki na to lecą?   ;)

Therion

#621
Cytat: rudy-102 w Grudzień 30, 2020, 15:05
Prawdopodobnie jestem za stary na takie zabawki

To nie kwestia wieku.

Rodzina ma ajfony, ale jak trwoga, to lecą do mnie - ustaw, choć wiedzą, że mimo posiadania macBooka to ja w 100% Androidowy jestem) . Andki ustawam / odzyskuję w pół minuty max. Ajfony, to jak dalsza rodzina to gonię wpiz*du a jak a jak bliska, że odmówić nie sposób, to ustawiam (właśnie teraz teść czeka aż skończę pisać, by mu zresetować ajfona). Najpierw odmówiłem, ale gdy zobaczyłem łzy w oczach, to ♥ miękkie, zrobię co trzeba.

---
Ok, tym razem było łatwe, choć teść jak twierdzi szukał tej funkcji od wczoraj i w koncu zdecydowal się na reset całkowity. Chodziło o nieustanne powiadomienia, żeby ruszył dupsko i oderwał sie od Internetu. Odnalezienie funkcji zajęło mi poniżej minuty, bo to ustawienie w appce a nie w iOS. Gdyby było w iOS to pol godziny rzucania qrwami byłoby obowiazkowe.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Therion

#623
Teść pomyślał androidowo (wczesniej mial andka). Sądził, że przywrócenie stanu fabrycznego pozbawi go tych powiadomień. W Androidzie tak by się stało ale w apple tak nie jest, ponieważ gdy iOS wstanie, to odwoła sie do ostatniej kopii w chmurze i przywróci ostatnie ustawienia ;D. Chyba, że uaktywniamy funkcję "chcę sprzedać iphone" to wowczas oczywiście czysci do zera, ale trzeba wszystko ustawiać od początku.

Na szczęście zadziałało rozpoznanie potrzeb "klienta".

HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

masza19

Cytat: frywolny trucht w Grudzień 31, 2020, 14:50
Po co się restartuje ajfony?
No właśnie ne wiem. W życiu żadnemu tego nie robiłem. Sam się restartuje po upgreadzie i to wystarcza.