Ignorant sprzedaje szpulaka

Zaczęty przez MAC, Sierpień 29, 2016, 18:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Jak w tytule  :)
Tascam 32 Stan tip top.
Jak ktoś zainteresowany to zapraszam do dyskusji  8)

wojtek41

Chcesz wymienić szpulaka, czy się pozbyć ?  :o

MAC

Wojtek, nie mam czasu w zabawę z magnetofonem. Szkoda żeby stał bezczynnie.
Gra świetnie, co z tego jak nie chce mi się taśm nagrywać, przewijać, wymieniać itd.
Kupie sobie dziadka i jak mi przyjdzie raz na kwartał ochota to sobie zapuszczę.

A jak nikt nie będzie chciał Tascama przygarnąć to niech sobie stoi i czeka mojej emerytury :)

wojtek41

A już myślałem, że w pralkę celujesz... ;D
Kurcze. Może bym tak otari sprzedał... ???

MAC

Cytat: wojtek41 w Sierpień 29, 2016, 19:21A już myślałem, że w pralkę celujesz...

Mam kupioną świeżutką w zeszłym roku. Bąbelkową  ;D

kawosz


MAC


kawosz

A mi dziś to już opadły ręce  :( . Mam ku@&a atrapę . Sami spece a jak przywożę do domu to gorzej niż było . Nie potrafię pojąć jak można się brać za coś czego nie umie się zrobić  :( . Jak do tej pory najlepszym fachowcem od PR był Ondrej  :o Ale kalibracji nowych głowic się nie podejmie . Jutro pogadam o zwrocie części kosztów za ostatnią ,,naprawę,, i wiozę go do Wrocławia  :o . 

Eternal Seeker

A "dziadek" zarasta pajęczyną ?
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

MAC

Darek, pogadaj z Mirkiem. On ma PR99 i sam go kalibruje.

kawosz

Cytat: Eternal Seeker w Sierpień 29, 2016, 19:46A "dziadek" zarasta pajęczyną ?
No co Ty :) . Dziadek gra dość często . Choć go troszkę z racji wieku oszczędzam :)

wojtek41

Masza, a po cholerę sprzedawać. Niech stoi cieszy oko i ucho i na wartości przybiera  ;)

paul_67

Cytat: wojtek41 w Sierpień 29, 2016, 22:44Masza, a po cholerę sprzedawać. Niech stoi cieszy oko i ucho i na wartości przybiera  ;)
Zgadzam się w całej rozciągłości! Zrobiłem tak samo, choć zamiar miałem podobny.To był dobry krok.Kasę bym pewnie rozpieprzył, a potem powrót do tego świetnie brzmiącego sprzętu byłby ogromnie trudny czy wręcz niemożliwy :0

MAC

Przekonaliście mnie.
Klamot zostaje w rodzinie  8)

paul_67



jamówię

Maszka dobrze zrobiłeś,lepiej inwestować w śpulaka,CD sobie odpuść, zrippuj co tam masz i po sprawie ::)

MAC

Nie odpuszczę CD  :D
Zrippowane mam juz wszystko co mam.

Są piękne i tanie używki w super wydaniach na świecie do kupienia w dobie mody na plik, taśmę i winyl. Żal nie brać i nie słuchać.

Bo za 2-3 lata będzie renesans cd i ceny będą jak teraz winylowej, zjechanej padliny.

jamówię


MAC

Tylko cały czas waham się czy jest sens wydawać kilkanaście... na odtwarzacz.
Jak sięgam pamięcią to Electrocompaniet EMC1UP, którego długo miałem grał bajecznie.
W Norwegii można świeżynkę 2 letnią wyrwać za ok 5 tysięcy  :o

elem

Cytat: masza w Sierpień 30, 2016, 20:41za 2-3 lata będzie renesans cd i ceny będą jak teraz winylowej, zjechanej padliny.

Może tak być, świat kolekcjonerów jest nieodgadniony :)  Pierwsze (okropne!) wznowienia CD Polish Jazz potrafią być dwa razy droższe od tych dobrze brzmiących nowych wydań.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

kawosz

Zaraz rozpętasz karuzelę na odtwarzacze CD  :D

MAC

No tak. Już milknę na ten temat  :D

jamówię

Jak DCS Puccini będzie za czy koła,to wchodzę ;D

bum1234

Cytat: masza w Sierpień 30, 2016, 20:45
Tylko cały czas waham się czy jest sens wydawać kilkanaście... na odtwarzacz.
Jak sięgam pamięcią to Electrocompaniet EMC1UP, którego długo miałem grał bajecznie.
W Norwegii można świeżynkę 2 letnią wyrwać za ok 5 tysięcy  :o

Wydawanie kilkunastu tysięcy na odtwarzacz CD nie ma sensu. Kup tego Electrocompanieta, a za resztę drugiego szpulaka ;)
I trochę taśm.