Wrocławski Audiofil

Zaczęty przez vasa, Wrzesień 26, 2014, 20:52

Poprzedni wątek - Następny wątek

jamówię

To chyba Rogerowy szpulak.

elem

Vasa, jak grało?  Jak ramię się turla? Co puszczali ze Studera?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Cytat: elem w Marzec 13, 2016, 22:08
Vasa, jak grało?  Jak ramię się turla? Co puszczali ze Studera?



Czy to są te same Odeony,których onegdaj słuchaliśmy na Matejki?

elem

Nie, to nowy model, zdecydowanie większy i inaczej grający.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Rozumiem,bo tamte wspominam tak sobie 8)

vasa

Cytat: elem w Marzec 13, 2016, 22:08Vasa, jak grało?  Jak ramię się turla? Co puszczali ze Studera?
Byłem dziś rano i wtedy grał gramofon (napęd SME 20,ramię SME V, wkładka SHELTER, nie znam numeru ale jest na zdjęciu). Sygnał szedł na Sensora II a potem na dzielonkę pre-power firmy Einstein. No i kolumny które widać na obrazkach.
System był w stanie nagłośnić sporą salę o kubaturze 2,5-3tys m3. Czyli nie w kij dmuchał. A klasyka w takim pomieszczeniu to naprawdę gratka dla fana :)
Po południu udało mi się wygospodarować jeszcze chwilę i polazłem po raz drugi w nadziei że trafię na magnetofon ale niestety nie udało się :( To się zmyłem. Porównując do poprzednich prezentacji RCM-u odnoszę wrażenie że Roger tym razem postanowił udowodnić że niedrogi, a nawet wręcz budżetowy zestawik, też może nieźle zagrać ku uciesze gawiedzi :))
Brzmienia systemu nie podejmuję się ani opisać ani ocenić bo jak wiadomo:
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

jamówię


vasa

Cytat: jamówię w Marzec 14, 2016, 07:05Lipa?
Nie chodzi o to że lipa tylko o zaczajonych za rogiem żeby zdyskredytować wszystko co zostanie napisane  >:(
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Piterski

Pisz śmiało, ciekaw jestem Twoich spostrzeżeń.
Trochę za późno się zorientowałem, że ta impreza ma być i nie zdążyłem wszystkiego zaplanować by na nią przyjechać.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jamówię

Cytat: vasa w Marzec 14, 2016, 08:10
Cytat: jamówię w Marzec 14, 2016, 07:05Lipa?
Nie chodzi o to że lipa tylko o zaczajonych za rogiem żeby zdyskredytować wszystko co zostanie napisane  >:(


Tu też???

elem

tu czytają, TAM komentują  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jamówię

Cytat: elem w Marzec 14, 2016, 10:16
tu czytają, TAM komentują  ;)



Nie przejmować się debilami !

neomammut

Których to debili masz na uwadze?

jamówię

Cytat: neomammut w Marzec 14, 2016, 19:34
Których to debili masz na uwadze?


Żadnych, debile nie leżą w kręgu mojego zainteresowania, nie poświęcam im uwagi.

vasa

Cytat: neomammut w Marzec 14, 2016, 19:34
Których to debili masz na uwadze?
Neo. Jedna kwestia jest dla mnie niejasna. Może Ty będziesz wiedział?
Dlaczego ustawienie sprzętu w kierunku odwrotnym niż kolumny (tak jak mają DJ-je )
jest nieprawidłowe?  ???

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

frywolny trucht

Tutaj można poczytać, ale im się wszytko podoba, to wiecie...
http://soundrebels.com/artykuly/reportaze/item/781-rcm-w-nfm

Cytat: vasa w Marzec 14, 2016, 19:50Dlaczego ustawienie sprzętu w kierunku odwrotnym niż kolumny (tak jak mają DJ-je )
jest nieprawidłowe?


A bo ty jesteś DJ? :)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

neomammut

Cytat: jamówię w Marzec 14, 2016, 19:43
Cytat: neomammut w Marzec 14, 2016, 19:34
Których to debili masz na uwadze?


Żadnych, debile nie leżą w kręgu mojego zainteresowania, nie poświęcam im uwagi.

Aha...


Cytat: vasa w Marzec 14, 2016, 19:50
Cytat: neomammut w Marzec 14, 2016, 19:34
Których to debili masz na uwadze?
Neo. Jedna kwestia jest dla mnie niejasna. Może Ty będziesz wiedział?
Dlaczego ustawienie sprzętu w kierunku odwrotnym niż kolumny (tak jak mają DJ-je )
jest nieprawidłowe?  ???

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.


No bo jest to niewygodne?

Piterski

#442
Cytat: elem w Marzec 14, 2016, 10:16
tu czytają, TAM komentują  ;)
No to do pijanego wątku proszę  ;D czy który to tam wymaga dłuższej bytności na forum.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Keef98

Pijanego ja czytać nie mogę.
Wystarczy "Heart of Darkness" ;D

vasa

Kolejny Audiofil.
Kolumny Xavian
Elektronika Norma
Pre Trilogy
Gramofon DPS

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Cytat: vasa w Wrzesień 24, 2016, 16:11Elektronika Norma

Ki diabeł? Nie znam zupełnie firmy  :o

vasa

Włoski tranzystor.
Teraz leci koncert skrzypcowy Mozarta grany przez Annę Mutter.
Pysznie :)

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Cytat: vasa w Wrzesień 24, 2016, 16:42Włoski tranzystor.
Teraz leci koncert skrzypcowy Mozarta grany przez Annę Mutter.
Pysznie :)

Tak sote? Bez szczypty lampy? Eeee.....  :o

Pozdrów miszcza kangiego od TWA. Tęsknimy za nim ;D

vasa

Od razu na wejściu trafiłem na miszcza.
Urósł bardzo.
Nie pozdrowiłem.
Gramofon Piotra gra świetnie :)

Wysłano niewygodnie to i byk może się zdarzyć.

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

MAC

Cytat: vasa w Wrzesień 24, 2016, 16:59Urósł bardzo.

Dobre lato było, pola obrodziły to zapewne więcej słomy w buty napchał stąd Twoje wrażenie  ;)