Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

Kawas

miło się ogląda :). ile pompujesz do maxxisów na śnieg? to Radunia?

GB

Cytat: Kawas w Styczeń 28, 2024, 10:08miło się ogląda :). ile pompujesz do maxxisów na śnieg? to Radunia?
A dziękuję.

Tak, Radunia.

W sumie 1.8 przyód i nieco mniej do tyłu, bo jest w nich wkladka flatout.

Ja trochę ciężki jestem.

Znasz te okolice?
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

Kawas

U mnie waga trzycyfrowa ;P
mimo to nadal na dętce - jakoś nie mogę się do mleka przekonać.
Jestem z Wro - jeżdżę totalnie amatorsko w Srebrnej, Suliwoods, olbrzymy, Czarnej Górze (tylko milkyway hehe), Rychleby.
W tym roku plan na Radunię i Strzelin oraz Dolni Morava oraz Koprivna :)

dyletant

Strzelin? Tam raczej lajtowe XC. No chyba, że jakieś okolice kamieniołomu ale i tak chyba nie za wiele z górki jeśli pamięć nie zawodzi gdy bywałem tam jako cherubinek. W wasze strony srebrnej chętnie się kiedyś wybiorę pokruzowac. Tą Radunie też fajnie byłoby zjechać.
Na Pomorzu w okolicach Gdańska też płynie Radunia. Kajaczkiem to jedna z bardziej górskich rzek w naszym cudnym kraju. Wzdłuż biegnie też szlak pieszy. Ile ja tam się roweru nanosiłem... Głównie z powodu drzew ale nie tylko🙂. Klimaty tam jaki w TPK iście morenowe niczym górach.

dyletant

GB a jak z przyczepnością na śniegowych dropach? Jest strach? Bo fan pewno jo🙂.

GB

Cytat: dyletant w Styczeń 30, 2024, 19:28GB a jak z przyczepnością na śniegowych dropach? Jest strach? Bo fan pewno jo🙂.
Wiesz przed każdym dropowaniem weryfikuje, czy czasem przednie koło się nie uśliźnie. 

W sumie jest ok, nie ma żadnego problemu. I tak, jest wielka satysfakcja.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Cytat: Kawas w Styczeń 28, 2024, 11:29U mnie waga trzycyfrowa ;P
mimo to nadal na dętce - jakoś nie mogę się do mleka przekonać.
Jestem z Wro - jeżdżę totalnie amatorsko w Srebrnej, Suliwoods, olbrzymy, Czarnej Górze (tylko milkyway hehe), Rychleby.
W tym roku plan na Radunię i Strzelin oraz Dolni Morava oraz Koprivna :)

To podobnie do mnie. Miejsca, które wskazałeś też odwiedzam. Przy czym Srebrna cześciej a Radunia ze względu bliskości od Wrocławia najczęściej.

Rychleby to petarda. Bardzo lubię to miejsce.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Cytat: dyletant w Styczeń 30, 2024, 19:21Strzelin? Tam raczej lajtowe XC. No chyba, że jakieś okolice kamieniołomu ale i tak chyba nie za wiele z górki jeśli pamięć nie zawodzi gdy bywałem tam jako cherubinek. W wasze strony srebrnej chętnie się kiedyś wybiorę pokruzowac. Tą Radunie też fajnie byłoby zjechać.
Na Pomorzu w okolicach Gdańska też płynie Radunia. Kajaczkiem to jedna z bardziej górskich rzek w naszym cudnym kraju. Wzdłuż biegnie też szlak pieszy. Ile ja tam się roweru nanosiłem... Głównie z powodu drzew ale nie tylko🙂. Klimaty tam jaki w TPK iście morenowe niczym górach.
W Strzelinie porobili teraz Singletracki, tak większość z nich jest lightowa. Jest jedna sekcja bardziej natruralna i ona czasami ma elementy lekkiego enduro.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

dyletant

A 6 latek przejedzie? Nie licząc haszczy o których można przeczytać w opisach.

GB

Cytat: dyletant w Luty 01, 2024, 22:03A 6 latek przejedzie? Nie licząc haszczy o których można przeczytać w opisach.
Pytasz o Strzelin?

To bardzo familijne miejsce. 6cio latek da radę, pomijając dzikie trasy oraz trasę chyba S1, tą, która wspina się najwyżej, gdyż jest tam parę elementów naturalnuch i trochę nachylone serpentyny. Ale jeśli młody w miarę ogarnia nie powinno być problemów. Pozostałe to przejechania bez spiny.
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Dziś pytanie, dziś odpowiedź:

Pytanie:
Czym różni się pupa niemowlaka od pupy mtb'owca?

Odpowiedź:
Niczym. I ta i ta zafajdana.

😀
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Ślub z rowerzystą.

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Mój wiosenny wypad na rower. Cytując klasyka: Wiosna, wiosna ach to ty...

https://youtu.be/qXoYf3DNkRo?si=cF0ZisPimd6ojzA3
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Bazaltowe Single - DolnyŚląsk. Dużo tu fajnych miejsc do mtb. Teren niezbyt wygórowany, stąd podjazdy nie takie trudne. A zjazdy dają radość.

https://www.facebook.com/share/r/fsnpS6Q5D54FybGe/
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

GB

Kto kocha to co robi i robi to co kocha?

Jeśli czujesz, że to Ty, łapka w górę pod filmem.

Radunia 9.03.2024

https://youtu.be/IR0lHP_bwZg?si=wkRJ20FHJHqJFSWp
______________
Pozdrawiam
Grzegorz

rudy-102

Ja niestety nie mam czasu ani możliwości robić ładne zdjęcia podczas jazdy. Musze uważać, żeby nie odpaść za bardzo z ogona.
Tutaj zrobiono mi zdjęcie bo młodsi i silniejsi musieli poczekać aż dziadek w końcu się wdrapie.
Zdjęcie z poprzedniej niedzieli.

rudy-102

A przy okazji. Mojemu najstarszemu synowi ukradli właśnie rower.


Melepeta

Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

GB

A tu wypad w ostatni weekend.

Ja w sumie luzik, jadę, filmuje, cieszę się przyrodą.

#lovemtb
#enduro
#mtb
#freeride

https://www.instagram.com/reel/C4nt6NtM5G3/?igsh=MXEzdTUydGRyazZsNg==
______________
Pozdrawiam
Grzegorz