Wznowienie serii Polish Jazz

Zaczęty przez elem, Kwiecień 11, 2016, 21:51

Poprzedni wątek - Następny wątek

elem

In Concert to była chyba pierwsza płyta Polish Jazz, która kupiłem dziecięciem będąc. Jak to mówią- łezka w oku, wilgoć w kroku  ;D

https://www.youtube.com/watch?v=z2mtFr3Neyk

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Świetna jest.Nie mam i cierpię z tego powodu :)

elem

Skróć swe męki za jedyne 65 zł przed premierą ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Cytat: elem w Kwiecień 10, 2018, 20:47Skróć swe męki za jedyne 65 zł przed premierą ;)
:) :) :)

elem

Mnie ta płyta kiedys bardzo zaskoczyła. Nazwa bez sensu, muzyków nie znałem.  A tu taka bomba! Momentami jak elektryczny Davis z Shorterem.

https://www.youtube.com/watch?v=aeMYei1zZYc



Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

malg

Sami swoi - świetna

a na tym filmie,ktoś źle przechowuje winyle, kapelusze same będą

frywolny trucht

Tomek, taka prośba. Wybierz trzy najlepsze wg ciebie ( ja i jazz się nie znamy zbytnio) i ślij. I przypomnij gdzie lać ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Coś tam wyszło teraz nowego z tej serii Tomku? Jeśli tak to pisz ile przelać.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Do kompletu brak jednej płyty - Zgraja - Laokoon. Cholera wie dlaczego nie ma akurat tej. Jutro mają mi potwierdzić kiedy będzie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

Michał

Zgraja jest genialny. Najlepszy z tego wypustu.

paul_67

Cytat: elem w Maj 07, 2018, 21:28Do kompletu brak jednej płyty - Zgraja - Laokoon. Cholera wie dlaczego nie ma akurat tej. Jutro mają mi potwierdzić kiedy będzie.
Słyszałem,że Zgraja ma się ukazać dopiero 2018-06-01.Trzeba czekać :)

paul_67

Tomek, to prawda z tą czerwcową datą wydania?

elem

Niestety tak. Jest oficjalna zmiana w katalogu. Ktoś coś zawalił /zapomniał / pomylił. 
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

amati74

E to nic złego zdążę odłożyć kasę na więcej płyt [emoji3][emoji3][emoji3]
Cytat: elem w Maj 21, 2018, 19:15
Niestety tak. Jest oficjalna zmiana w katalogu. Ktoś coś zawalił /zapomniał / pomylił.

wojtek41

Tomek dzięki. Paczka doszła cała i zdrowa  :)

elem

Dość szybko jak na PP :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41

Fakt, choć właściwie już wczoraj mogłem odebrać.

GregWatson

Kiedy się następna seria szykuje? Ktoś coś wie?
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Koniec września:  Stańko - Music '81, Laboratorium - Quasimodo, Namysłowski - Kuyaviak Goes Funky, Janusz Zabiegliński Swingtet.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

To na kiedy zbierać kasę do następnych wydań?
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Mają lekka obsuwę z tłoczeniem, na razie dostałem tylko Laboratorium. Dam znać jak mi potwierdzą termin dostawy.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wiki

Byłem na tym koncercie Ptaszyna w Tomaszowie 2 lata temu. Rewelacja. Świetnie,  że będzie płyta.
W tym roku też był Ptaszyn świetny. Klasa sama w sobie.  :)
Kolumny JBL, transport, przetwornik, końcówka mocy (pro audio).
Kenwood Model 600, Sony 501, Lite przedwzmacniacz - działka

jimmi

Cytat: elem w Październik 05, 2018, 16:13Mają lekka obsuwę z tłoczeniem, na razie dostałem tylko Laboratorium. Dam znać jak mi potwierdzą termin dostawy.

I ja tez kcem takom...

Nie zapomnij wspomniec  proszę kiedy sie pojawi! :)
Ja mam obsesje na punkcie jazzu z vinyla. Tez uwazacie, ze brzmi on wyjatkowo w wersji analogowej vs reszta?
Kolumny podstawkowe: ATC SCM 11 v.2. Wzmazniacz: Musical Fidelity M6si. Streamer/dac: Azur 851n. Tuner FM: Creek Destiny v.2. Gramofon (T4P) :Technics Sl-QL1 (Wkladka Technics 310MC). Pre Gramofonowe DYI z zamyslu kolegi Waldi na elementach dyskretnych. Koncowka mocy DYI na elementach dyskretnych dual-mono. Przedwzmacniacz stereofoniczny na lampkach 6111WM. Okablowanie: Harmonix CS-120 Improved.

gratefullde

Cytat: jimmi w Październik 05, 2018, 21:16Tez uwazacie, ze brzmi on wyjatkowo w wersji analogowej vs reszta?

Tak, Nie zawsze.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9