Skóra fura i komóra no właśnie jaka komóra.

Zaczęty przez GregWatson, Luty 29, 2016, 21:46

Poprzedni wątek - Następny wątek

Therion

Z tymi ratami i blokadą to prawda. Cfaniaki teraz to robią na skalę masową.
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

elem

coś tu cicho o zmierzchu...
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

wojtek41


moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

https://www.wprost.pl/technologie/10104574/fbi-cia-i-nsa-ostrzegaja-nie-uzywajcie-telefonow-huawei.html

"Głos w sprawie zabrały m.in. CIA, FBI oraz NSA. Zalecają one obywatelom USA, aby nie używali produktów firmy Huawei, rywalizującej z marką Apple. – Jesteśmy głęboko zaniepokojeni ryzykiem dopuszczenia jakiejkolwiek firmy lub innego podmiotu powiązanego z zagranicznym rządem, który nie podziela polityki USA, do umacniania swojej pozycji w sieciach telekomunikacyjnych – powiedział dyrektor FBI Chris Wray. Jego zdaniem, stwarza to sytuację ,,sprzyjającą kradzieży informacji oraz przeprowadzania tajnych operacji szpiegowskich". Ostrzeżenie wydano również w sprawie telefonów chińskiej marki ZTE "
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

korzysta ktos z ladowania indukcyjnego telefonu w samochodzie?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

MAC


moon

a uchwytu uzywasz klasycznego czy moze magnetycznego?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

MAC

Żadnego.
Pod podłokietnikiem mam wysuwana półkę na telefon z indukcją.


moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

Therion

Cytat: masza w Luty 22, 2018, 15:25Pod podłokietnikiem mam wysuwana półkę na telefon z indukcją.

Ałdi! Czyżby, za przeproszeniem, Q5?
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

MAC


MAC

Cytat: moon w Luty 16, 2018, 16:32prawda to?
Podobno prawda ale dzisiaj poszły w internety masowe aktualizacje wszystkiego z ogryzkiem.
Już poaktualizowałem.

Therion

Cytat: masza w Luty 22, 2018, 19:13
Na Q7 zabrakło  ;D

Wspieramy Cię.

Może jednak jakoś dasz radę, w tym skromnym Q5, doturlać się do lepszych czasów... 

Gratulacje! :)
HI-END jest wówczas, gdy jesteś zachwycony. Ja jestem. Phast PP6L6, Audiolab 8200CDQ, Audio Academy Hyperion III LUX,  Transrotor Max,  Gold Note PH-10, Ortofon T-30, MC Rohmann, AT OC9/II, Denon DL 103R, AKG K702 i Sennheiser HD-660S. Kino Domowe: Denon AVR-X3500H. Poprzednio m.in. SE2A3, SE6V6, EL34, KT88, Ad Fontes itd.

GregWatson

Robię przymiarkę do HUAWEI P20 Pro - cena spada a jakoś całkiem niezła jak i parametry. Dobry do fotek.
Ktoś już miał  lub  ma ? Jakie wrażenia że się spytam. ?
Trochę tego i trochę tamtego też.


GregWatson

Kcem ale przed mam jeszcze inne plany audiofilskie więc jakoś muszę kasą dzielić.  :)
Trochę tego i trochę tamtego też.

Moriarty

Cytat: GregWatson w Wrzesień 09, 2018, 19:48
Robię przymiarkę do HUAWEI P20 Pro - cena spada a jakoś całkiem niezła jak i parametry. Dobry do fotek.
Ktoś już miał  lub  ma ? Jakie wrażenia że się spytam. ?

Żona korzysta, egzemplarz służbowy. Do fotek lepszego nie znajdziesz, ale oprogramowanie to jakiś horror - niczego nie można znaleźć, pewnych irytujących funkcji nie sposób wyłączyć. Od razu musisz dokupić futerał (80 zł firmowy, no chyba że już się pojawiły od firm trzecich), bo plecki są szklane i tłuką się przy byle upadku [edit: dodam jeszcze, że to się właśnie mojej lepszej połowie przytrafiło - i na naprawę czekała miesiąc!!!]. Koleżanka małżonka ma go, szczerze mówiąc, serdecznie dość.

Ja sam mam jakiegoś Xiaomi za marne parę stów z bardzo pojemną baterią i sobie bardzo chwalę (choć akurat aparat fot. taki sobie). Oprogramowanie genialnie wygodne, wszystko pod ręką, a w dodatku funkcja nagrywania rozmów telefonicznych, co dla mnie, z powodów zawodowych, jest superprzydatne.

YB Audio Zephyr (zwrotnica na ClarityCap), Yaqin MS-30L (modyfikacja: Sinus Audio), Marantz CD6006 (jako napęd), Topping D70, M&B Audio Cable Diamond, Neotech NEMOS-3080 UP-OCC, TAGA Harmony PF-1000, Yarbo 1100, Viborg VP1501

GregWatson

Mam obecnie HUAWEI P9. Ta marka ma swoją indywidualną nakładkę zupełnie inną niż Samsungi. Ale filozofia na P9 i P20 Pro  jest podobna. Futerał mam skórzany i jakoś wytrzymuje upadki.
Trochę tego i trochę tamtego też.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

A co tu taka cisza? Toć tylu fanów Ajfona...

"Już za dwa tygodnie w Polsce będą dostępne nowe modele flagowego urządzenia. Są to odpowiednio: iPhone Xs, iPhone Xs Max i iPhone Xr . Smartfon iPhone Xs Max ,z chwilą jego ogłoszenia, odznaczył się w historii rynku smartfonów w Polsce. Czym? Jego cena w najlepszej wersji wynosi 7 219,00 zł i stanowi, że jest to obecnie najdroższy iPhone sprzedawany w Polsce.
Cena, według internautów, jest odstraszająca i zaskakująca. Wiele osób zastanawia się, skąd się tak wysokie ceny biorą, tym bardziej, że po przeliczeniu ceny z USA, dodaniu VAT i cła otrzymujemy i tak znacznie niższą wartość niż ta, która zaprezentowana jest na stronie producenta. Dla zobrazowania irracjonalności ceny za – bądź co bądź – smartfona, warto zadać sobie pytanie: Co możemy kupić za cenę iPhone Xs Max w najdroższej wersji?"


ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jjacek

#448
a ja mam taka "cegle"..:) Ex, IP68..mozna rozmawiac pod woda ;D

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9