NEOTECH NEMOI-3220

Zaczęty przez rudy-102, Listopad 03, 2017, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

Cytat: masza w Listopad 17, 2017, 17:34Może te, w które Nomos wyposaża? Mam je i uważam za solidne.

moze faktycznie zarobie je u nich, przed odbiorem, zobacze, jak to cenowo wychodzi.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

vasa

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

bum1234

Cytat: McGyver w Listopad 17, 2017, 21:44
Ja jednakowoż pozostanę przy swoim zdaniu że najlepiej jak zarówno gra, jak i wygląda.
No tak. Bo jak nie wyglada to nie gra ;)

McGyver

Cytat: bum1234 w Listopad 17, 2017, 23:59
Cytat: McGyver w Listopad 17, 2017, 21:44
Ja jednakowoż pozostanę przy swoim zdaniu że najlepiej jak zarówno gra, jak i wygląda.
No tak. Bo jak nie wyglada to nie gra ;)
Nie o to chodzi. Po prostu po co ma być brzydkie jak może być ładne?

rudy-102

Zawsze można ubrać w koszulkę i w tedy nie będzie widać schodów. Ja jestem jeszcze na etapie testu i nie zdecydowałem się, czy go zostawię, czy nie. Jeśli miałby zostać to rozlutuję wtyki założę koszulki.

@bum1234.
Czy jest cokolwiek co tobie gra?

MAC

Uczciwe druty. Oby ich w systemie nie dublować. U mnie zostają na źródłach póki nie odkryjemy lepszych*  ;D


* lepsze w kategorii cena/jakość

MAC

Lub wyprą je 1220  ;)

rudy-102

Pożycz od kogoś NF-202. Jestem ciekawy Twojego zdania.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

moon

Cytat: masza w Listopad 17, 2017, 17:34Może te, w które Nomos wyposaża? Mam je i uważam za solidne.

odpuscilem jednak, cena mnie odrzucila za zarobiony zestaw;)

Masza wrzucal jakies Viablue, cena 200 za 4szt, cos tanszego niz 50 pln za jedno warto brac pod uwage? ile te WBT McGyvera?
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

bum1234

Cytat: rudy-102 w Listopad 18, 2017, 10:36
@bum1234.
Czy jest cokolwiek co tobie gra?
Muzyka, przede wszystkim :)

moon

Cytat: moon w Listopad 18, 2017, 20:46
Cytat: masza w Listopad 17, 2017, 17:34Może te, w które Nomos wyposaża? Mam je i uważam za solidne.

Masza wrzucal jakies Viablue, cena 200 za 4szt, cos tanszego niz 50 pln za jedno warto brac pod uwage? ile te WBT McGyvera?

moze po weekendzie ktos mi podpowie;)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

Cytat: moon w Listopad 14, 2017, 22:34przesluchalem na razie dosc krotko NF-202
I co? Posłuchałeś go trochę dłużej i w innych połączeniach?

moon

dopiero dzisiaj podlacze go w tor analogowy, tak mi te wtyki zakrecane sie wpiely, ze od tego wszystkiego w pre phono mi sie kabel odlutowal;) ale mam juz sprawny, dzisiaj poslucham dalej.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

@moon:
a jak testy NF-202?

moon

Cytat: malg w Listopad 23, 2017, 00:09
@moon:
a jak testy NF-202?
no o tym wlasnie mowa wyzej, rozpieprzylem sobie tym zakrecanymi wtykami gniazda w prephono, wczoraj kumpel naprawil mi jedno, okazuje sie, ze z drugim wejsciem tez cos jest. tyle co poslychalem to na Raspberry, i poki co wydaje sie, ze jest troche fajniejszego basu, no ale wolalbym sprawdzic na torze analogowym, a poki co wiatr w oczy
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

moon

musze oddac pre do Benpe, bo dziala mi jeden kanal, drugi tylko cicho gra, jakby bez wzmocnienia, wiec sam tego nie naprawie.

chyba musze nazbierac w koncu na jakis powtarzalny produkt prephono
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

MAC

Ma ktoś może na zbyciu tytułowy drut już zarobiony?
Minimum 2 x 75cm.


rudy-102

Cytat: masza w Styczeń 04, 2018, 12:21
Ma ktoś może na zbyciu tytułowy drut już zarobiony?
Minimum 2 x 75cm.

2 x 74 cm, ale za to brzydkie.  ;D Golaski na tych wtykach http://audio-hifi-shop.de/epages/f9df1d61-6ed6-4e58-b3b2-388f702d18ec.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/f9df1d61-6ed6-4e58-b3b2-388f702d18ec/Products/Art.Nr.00472

Tylko jeszcze nie wiem, czy chcę się ich pozbyć. Chciałem je sprawdzić jeszcze na "cd dla wariata".

MAC

Dzięki wszystkim ale w tzw międzyczasie załatwił sie nowy w czerwonych skarpetkach do kompletu  ;)

MAC

A jak już byłem to wziąłem jednak srebro  :)

miniabyr

Maciek i jak to srebro Neotech'a się sprawuje ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Fajnie sie uzupełnia z miedzią.
Tak samo jak nie może byc w torze dwóch par miedzi jedna po drugiej, tak samo nie może być samego srebra.
A to wychodzi niedoskonałość Neotecha. Naprawdę dobrymi kablami można opleść cały system i tylko mu na dobre wychodzi. Neotech to indywidualista żeby nie powiedzieć indywiduum  ;D

Mam na przemian 3 pary srebrnych i 3 pary miedzianych Neotechów i chyba jest OK.
Nie chce mi sie już dalej grzebać w kablach...

miniabyr

Czyli to moje spostrzeżenie ,że dublowanie "tego samego"  powoduje   jakieś  brzmieniowe  zgrzyty sprawdza się i u ciebie . To ciekawe ,że na Neotech'u jest to tak bardzo wyraźnie odczuwalne. Nie zbadane są zawiłości w audiofilii ,niezbadane. ;)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !