Top wszechczasów radiowej Trójki

Zaczęty przez gratefullde, Styczeń 01, 2015, 19:42

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Zawiedziony jestem...  Merlin, Queen dla odmiany?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Miejsce 3
Led Zeppelin - STAIRWAY TO HEAVEN 
Pozdrawiam S.CH.

Eternal Seeker

Lecą "Schody .. " dobrze ,że to do góry do nieba a nie w dół ... ... bo chyba miał bym problem :-)
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

kawosz

No to został G. Michael i Dire Straits  ;)  ::)

merlin1973



Miejsce 2 ;D
DIRE STRAITS -BROTHERS IN ARMS
Pozdrawiam S.CH.

kawosz

No to wygrał Georg Michael .  ;D . To się nie zmienia od lat . Te trzy kawałki się tasują tylko  :P

2. Dire Straits - Towarzysze Broni

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Prędzej Rodowicz. Kurski Selection.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

merlin1973

Miejsce 1
Queen - BOHEMIAN RHAPSODY
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kawosz



gratefullde

Bardzo mi się podoba detronizacja DS.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

No to godzinka przerwy i... do dwójki na "Wieczór płytowy" ;) Kultowa audycja powraca na antenę! :o
Pozdrawiam S.CH.

Eternal Seeker

Dobrze żeście napisali kto wygrał i została zaspokojona moja ciekawość bo musiałem się na chwilę oderwać od słuchawek i teraz lecą już wiadomości .
Przy Schodach do nieba zaczęło mi się zbierać ,myślałem,ze to po imprezie sylwestrowej bo trochę namieszałem,przyczyna okazała się bardziej prozaiczna niestety .
Córka zostawiła mi pod opieką szczeniaka bo poszła na "poprawiny" do znajomych i szczeniak narobił mi pod nogami :-)
Podjąłem akcję czyszcząco-maskująco-odkażającą ,dobrze,że mam płytki na podłodze ale finał listy mi umknął.
Wzmacniacz Dubiel Acoustics OTL 6AS7 + kolumny Klipsch RP 600M+ odtwarzacz CD Nirvana ,CA 851N,gramofon Pro-Ject 2Xperience z wkładką Dynavector

kawosz

O A teraz Monika Borzym w Trójce  ;D . Nie odłączam dac a :D

gratefullde

To co w tej edycji na pierwszych miejscach będzie? Wszystkiego dobrego w NR :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Problem raczej w tym, że trójki już nie ma.
Mam nadzieję, że to stan przejściowy  ;)

miniabyr

Cytat: masza w Styczeń 01, 2018, 15:23Problem raczej w tym, że trójki już nie ma.
I nawet jak się zmieni sytuacja polityczna to Trójka nie wróci do takiego poziomu jaki miała w latach np. 80 . Zapomnijcie o tym . Mieliśmy szczęście ,że mogliśmy wtedy jej słuchać .
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

kefas

#171
,,...jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie...''

Michał

Oczywiście jak wielu z Was wychowałem się na Trójce,ale zakładanie że Trójka zaczęła upadać za czasów pis,jest nieuprawnione. Katastrofa zaczęła się dużo wcześniej,potem z Trójki niejaka Jethon zrobiła różowy kabaret z czekoladowym orłem,pasma przedpołudniowe niczym nie różniły się od rmf. Bezładna łupanina przerywana reklamami.Teraz jest podobnie,tylko doszło jeszcze upolitycznienie.Poziom trzyma jeszcze Strzyczkowski,Kaczkowski i czasami Mann.Reszta to lipa.Tak jak pisze Paweł,nic już nie odda ducha lat 80-tych no way! i trzeba to zaakceptować.

MAC

Michał, ja nie pisałem o pis. Stwierdzam tylko, że została upolityczniona. Chociaż teraz bardziej niż wcześniej.
Za upadłych nikogo nie zwalniano za pokazywanie się w stacjach telewizyjnych...

merlin1973

24. Top Wszech Czasów.


1. BROTHERS IN ARMS Dire Straits
2. BOHEMIAN RHAPSODY Queen
3. STAIRWAY TO HEAVEN Led Zeppelin
Pozdrawiam S.CH.