Mizushima special amp.

Zaczęty przez wojtek41, Maj 29, 2016, 18:24

Poprzedni wątek - Następny wątek

wojtek41

W pięknym. Cena też może być, choć nie za tanio... :np:

wojtek41

Piękności...z taśmy...)


wojtek41

W duchu patriotycznym. Ale muzyka fajna  :)

wojtek41

Nie wiem kto jest autorem, ale zdjęcie znakomite. Zbigniew Namysłowski.

Michał

Kocham tego Gościa. Bardzo kreatywny Cizio :)

gratefullde

Jego mariaże z muzyką góralską śnią mi się po nocach :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

To Olesie bankowo się przyśnią  :)
Świetna płyta.

gratefullde

Nie mam tej płyty jeszcze ale zasadzam się [emoji3]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Ciekawe czy jest tez lp..?  Tomek..... :np:

wojtek41

Na późny wieczorek zostawiłem solowego Sławka Jaskułke  :)

wojtek41

Jaskułke troszkę przesunięty w czasie... :)  Teraz Piotr Schmidt - Schmidt Electric - Live.
Bardzo fajna muzyka... :)


wojtek41

Accuphase na sprzedaż. Ogłoszenie w stosownym dziale )
Fotka ze sklepu ale to jest mój egzemplarz. 

wojtek41

Chyba ostatni zakup przed urlopem. Wystawiona w koszu na ulicy, do tego w pełnym słońcu ( w cieniu było + 30  :o ). Okładka dość mocno podniszczona, czymś zalana.
Aż mi serce mocniej zabiło z żalu... Pat to jeden z moich debeściaków... Kupiłem. Uratowałem od zagłady. Cena 2 złote, a sama płyta w stanie prawie idealnym. Wydanie niemieckie, to sobie porównam z japońskim  :)

wojtek41

Zaglądam na półkę z Brubeckiem i widzę dwie te same a jednak różne 10 calówki. Małe a cieszy :)
Tylko dlaczego o tym nie pamiętałem....:o

wojtek41

#864
Jeszcze troszkę i pojawi się nowy przedwzmacniacz. Choć właściwie zostało już tylko skończenie zasilacza  ;)
Tymczasem muszę stwierdzić, że lampa 5U4GB Philips Miniwatt to czysta doskonałość. W moim systemie  :)


gratefullde

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 01, 2018, 23:27
Jeszcze troszkę i pojawi się nowy przedwzmacniacz.

Coś więcej możesz o tym nowym napisać?
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Jak tylko dostanę przedwzmacniacz )

wojtek41

Fajna płyta  :)

gratefullde

Cytat: wojtek41 w Wrzesień 09, 2018, 13:12
Fajna płyta  :)
To jest narkotyk... Przez kilka tygodni nie mogłem się od niej uwolnić [emoji6]
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

wojtek41

Jakiś czas temu, zawitał do mnie nowy przedwzmacniacz autorstwa Lenka. Zasilanie lampowe w oddzielnej obudowie, oddzielone od sekcji
przedwzmacniacza który jest przystosowany do wkładek MM jak i MC. Na początek zdjęcia zasilacza. Reszta pewnie w następnym roku  ;)  :np:


wojtek41

Zapomniałem napisać...Gra zajefajnie  ;)

GB

Cytat: wojtek41 w Czerwiec 27, 2018, 21:50
Zaglądam na półkę z Brubeckiem i widzę dwie te same a jednak różne 10 calówki. Małe a cieszy :)
Tylko dlaczego o tym nie pamiętałem....:o
Gdzie takie ładne płyty można dostać?

______________
Pozdrawiam,
GB

______________
Pozdrawiam
Grzegorz

wojtek41

Lata zbierania, kolekcjonowania, szukanie gdzie oczy zaglądną... :D

moon

Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

wojtek41

Gennett na 4 x ecc83. Stopień MC na lampie Sylvanii, ale wszystko w swoim czasie  ;)