Wypożyczenie wkładki

Zaczęty przez maciek1, Wrzesień 23, 2016, 14:30

Poprzedni wątek - Następny wątek

maciek1

Przyznam, że długo wahałem sie czy startowac z takim naiwnym wątkiem, tym bardziej kiedy to ja poszukuje wkładki do posłuchania. Jakiś czas przymierzam sie do wkładek MC LO. Mam do tego forumowe pre Ahaji (do wkładek MM, moim zdaniem rewelacyjne), które jeszcze nigdy nie było sprawdzane w roli MC!!! Może ktoś byłby w stanie zaryzykować i pożyczyć mi taką wkładkę (może być taka w stanie prawie zejściowym, bo na jakąś nową oczywiście nie liczę). Chciałbym tylko "złapać" sygnature takiego grania, nim ewentualnie zdecyduję się wejść w MC LO z pre Ahaji. Do tej pory grałem na MM - najlepsza z tego typu, którą miałem to Goldring 1042. Prośba moja raczje jest beznadziejna, no bo wkładka, to wkładka, wiadomo, ale jak nie spróbuję, nie zapytam? Sklepy z pewnością nie wypożyczają wkładek za kaucją, w każdym razie ja nie znam takiego przypadku.

frywolny trucht

https://epka.sklep.pl/akcesoria/wkladki.htmlx
Jak rozmawiałem z lianem, to twierdził, że do trójki są w stanie pożyczyć. Tylko nie wiem jak sobie ogarniecie przesyłki. Pewnie wypadałoby się zjawić na miejscu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Gregowi sklep winyle.pl pożyczył. Też do trzech tysięcy nie powinno być problemu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

GregWatson

Jeśli zapowie,że zrobi jakieś testy i przedstawi je na forum (forach) to nie powinno być problemów. To jest reklama.
Trochę tego i trochę tamtego też.

MAC

Znaczy się mamy wstęp do reklamy i to w dodatku mojej ulubionej firmy  :o

maciek1

Dzięki za podpowiedzi. Czyli jakas szansa na wypozyczenie sie rysuje.

lian

Mamy w sklepie kolejną czerwoną cadenzę na stanie, wisi na adfonciaku. Zgodnie z tym co napisał frywolny-trucht, wkładka jest do wypożyczenia. Egzemplarz otwarty i używany ale krótko, więc jego cena byłaby odpowiednio obniżona. https://epka.sklep.pl/produkt/2931/MC-Cadenza-Red%C2%A0.htmlx