NEOTECH NEMOI-3220

Zaczęty przez rudy-102, Listopad 03, 2017, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

miniabyr

Nie piszmy tu o innych kablach
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Biorę do posłuchania  :)

No i cała teoria, że sie nie nadaje do końcówek poszła w piz....  :o
Teraz gra TYLKO na końcówkach. Żródła na srebrze i jest bardzo, bardzo dobrze.

Czyli wszystko jedno gdzie on jest wpięty ale nie może byc ich na raz więcej niż jeden.

miniabyr

  :o Maciek ty zmienny jesteś jak nie wiem co ! Nosz qrna mać ,mówię wam to od samego początku.,że nie może być  ich podwójnie
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Cytat: miniabyr w Listopad 03, 2017, 19:20
  :o Maciek ty zmienny jesteś jak nie wiem co !

Nie prawda. cały czas twierdzę jedno i to samo :P

MAC

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 16:06
A więc...
sprzedam dwa zakonfekcjonowane odcinki po 1,5m Neotecha 3220
Liczę tylko za kabel 3 x 138zł  - 414 + kurier 16 razem 430 zł.
Wtyki rodowane RCA o wartości 260 zł oddaję gratis.

Nie sprawdził się u mnie między pre a monoblokami. O wiele lepiej się sprawuje ze źródłami.

Jednak zostaje  ;D
Kufa, zupełnie jak baba w ciąży  :o

vasa

Cytat: McGyver w Listopad 03, 2017, 18:44
Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 18:40nie gra i już
Jak nie gra, to musi że zepsuty.
Suchacz zepsuty [emoji44] ?

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

miniabyr

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 19:48Kufa, zupełnie jak baba w ciąży
To raczej tani horror klasy "b"-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

McGyver

Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 19:00
Cytat: McGyver w Listopad 03, 2017, 18:50U mnie Neotech też będzie miał ciężko bo będzie musiał konkurować z Transparentem Ultra.

A to nie jest wielki problem  ;D Ultra i Reference MM same u mnie popełniły samobójstwo po wpięciu WE16GA za 50$  ;D

A ja głupi myślałem, że przewody należy dobierać do konkretnego systemu. I że to co się u kolegi nie sprawdziło, u mnie niekoniecznie musi też przepaść.

bum1234

Cytat: vasa w Listopad 03, 2017, 19:56
Cytat: McGyver w Listopad 03, 2017, 18:44
Cytat: masza w Listopad 03, 2017, 18:40nie gra i już
Jak nie gra, to musi że zepsuty.
Suchacz zepsuty [emoji44] ?

[emoji377]🥃



Coś te suchacze często się psujom :)

rudy-102

Cytat: bum1234 w Listopad 03, 2017, 21:13Coś te suchacze często się psujom :)
Ale o co Ci chodzi? Jak ktoś napisze, że jakiś kabel mu super zagrał to mówisz, że to nie możliwe. Jak teraz się kilku znalazło, którzy twierdzą, że nie jest lepiej to też się nabijasz. Nie rozumiem.

bum1234

O nic. To tylko żart ;)

Lepiej gorzej ... wszystko jest funkcją stanu psychofizycznego w danej chwili. Zwłaszcza jak o kable chodzi.   Zapewne zaraz napiszesz, że przecież ten stan "pogorszenia" będzie się teraz utrzymywał. A ja na to odpowiem - pierwsza odpowiedź się liczy ;)

Melepeta

Kolega wie lepiej co kto słyszy :)
Sprzęt jest dla muzyki, nie odwrotnie.

bum1234

#62
Raczej co się komu wydaje  ;)
Nie wiem, czy zwróciliście uwagę na to, że ani elektronicy, ani elektrycy w grajace kable i inne voodoo nie wierza. Sa oczywiście wyjatki, ale sa nimi osoby żyjace z audio, więc z powodów czysto merkantylnych musza krakać tak jak pozostałe wrony ;)

rudy-102

Ja w voodoo te nie wierzę, z branżą nie mam nic wspólnego, ale różnice w brzmieniu różnych kabli słyszę wyraźnie i moje opinie nie zawsze pokrywają się z opiniami innych, więc o wspólnym krakaniu nie mowy. Każdy słyszy inaczej. Na szczęście.

gratefullde

No u mnie się ładnie przyjmie ten ICek. Ma to cos co lubię czyli lekko uwypukloną średnicę i podkreślony bas oraz górę nie zmuloną :)  Zostaje na połączeniu dac - wzmacniacz i zamówię jeszcze do pre phono.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

rudy-102

Z powodu tego kabla chyb zacznę wierzyć w "wygrzewanie" kabli. Dźwięk otworzył się trochę i nabrał trochę ostrości.
Cytat: gratefullde w Listopad 05, 2017, 11:16uwypukloną średnicę i podkreślony bas oraz górę nie zmuloną
W porównaniu do kabla Inakustik NF-202 góra jest w nim przygaszona, a bas miękki. Średnica na prawdę bardzo ładna.

gratefullde

Mógł by Ci bardzo się spodobać NEI 3001. Wpiąłem go właśnie zamiast kilera do pre phono. Chyba bardziej wolę właśnie 3001 w tym miejscu.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC

Andrzej, daj mu 2-3 dni. Zmienia się jak cholera.
Przecież przedwczoraj go sprzedawałem a jutro lecę do nomosu zlecać spawanie kolejnych dwóch  :o

miniabyr

Cytat: masza w Listopad 05, 2017, 14:03
Andrzej, daj mu 2-3 dni. Zmienia się jak cholera.
Przecież przedwczoraj go sprzedawałem a jutro lecę do nomosu zlecać spawanie kolejnych dwóch  :o
Czyli co ładnie jest ?
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

MAC

Przyjdziesz to obaczysz. Wg mnie topsze jezd  8)
Mięso się wylewa z Tannoya jak z dobrej przemysłowej maszynki do mielenia  ;D

MAC

Jednym słowem drut nie dla wegan  ;D ;D ;D

miniabyr

Cytat: masza w Listopad 05, 2017, 14:07
Przyjdziesz to obaczysz. Wg mnie topsze jezd  8)
Mięso się wylewa z Tannoya jak z dobrej przemysłowej maszynki do mielenia  ;D
Niezbadane są ścieżki audiofila którymi kroczy ..........tylko żeby się nie rozkroczył .....he,he  tak jakoś mi się napisało.-)
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

gratefullde

Cytat: masza w Listopad 05, 2017, 14:03
Andrzej, daj mu 2-3 dni. Zmienia się jak cholera.
Przecież przedwczoraj go sprzedawałem a jutro lecę do nomosu zlecać spawanie kolejnych dwóch  :o
Dobrze :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

MAC


rudy-102

Przepiołem go pod cedeka bo wczoraj przyniosłem kilka ładnych sacd. Chciałem ich posłuchać i jak kabel ma się rozruszać to niech się rusza bez ścierania cennych płyt.
W tym miejscu jest rewelacyjnie.