konkurs ekspresowy 7

Zaczęty przez elem, Lipiec 26, 2015, 21:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

Wszystkim jutro pasuje??? ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Dziś, godzina 20:00, w zastępstwie elema, zadam zagadkę sprinterską. Odpowiedź będzie podana na tzw "ryj", wystarczy znajomość pobieżna... eeee zobaczycie :) Obecność obowiązkowa....
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Nie lubię tego słowa ale to... stosunkowo młody zespół :)

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Brawo Kefir :)

Keef98                               10
frywolny trucht                    3
intenser                             9
il cattivo                            6
merlin1973                         1
Grate                                1
elem                                 1
Modyfikuj wiadomość
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98


merlin1973

BRAWO !!! hahahaaaaa  ;D ;D ;D Jesteś Marysia WIELKA !!!
Pozdrawiam S.CH.

intenser

musiała być ustawka  ;) ;) ;)  :P :P :P

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

Keef98

Cytat: intenser w Sierpień 31, 2015, 20:03
musiała być ustawka  ;) ;) ;)  :P :P :P

Wiadomo, mam tyle uroku osobistego ;) ;D :P

Poważnie to pytanie to banał. ;) Dzięki Grate za łatwe pytanie.

Two-FacedGirl

Maryś gratujejszyn[emoji4]


Pozdrawiam
Pozdrawiam

frywolny trucht

Ocho. Gratulacje. Będzie płyta na półkę w nagrodę. Wiadomo gdzie leżą, prawda?

;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Wiadomo, wiadomo ;)
Zaraz zobaczę i powiem.

intenser

Cytat: Keef98 w Sierpień 31, 2015, 20:05Poważnie to pytanie to banał.

poważnie to nie znałem ale gratki !!! :) :)

Keef98

Bardzo popularny, całkiem dobrze grający zespół, ostatnio o nich non-stop piszą coś w NME, a ja czytam NME dość często, choć Rolling Stone jest prostrzy językowo. ;)

SzuB

Czy teraz będzie edycja jazzowa? ;)

frywolny trucht

Nie wiem, Maryś, zacznij jutro nową edycję i określ zasady. Taki przywilej zwycięzcy.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

Aaa... Bo ja zakładam następny.
Pomyślę dzisiaj, albo jutro na rozpoczęciu roku ;)
Będzie w każdym razie inaczej :P

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Keef98

#420
Nie no, tak se myślę, że ustawiając muzykę współczesną odbieramy szansę niektórym, dając innym.
Może dla uczciwości zrobić z muzyki... tak do lat 60. XX wieku? Hmm... :)
Oczywiście tym samym zaprzepaszczam swoje szanse w następnej edycji, ale co tam - liczy się zabawa! ;D

Two-FacedGirl


Cytat: Keef98 w Sierpień 31, 2015, 21:11
Nie no, tak se myślę, że ustawiając muzykę współczesną odbieramy szansę niektórym, dając innym.
Może dla uczciwości zrobić z muzyki... tak do lat 60. XX wieku? Hmm... :)
Oczywiście tym samym zaprzepaszczam swoje szanse w następnej edycji, ale co tam - liczy się zabawa! ;D
Pierwsza połowa XX wieku? Świetny pomysł[emoji4]


Pozdrawiam
Pozdrawiam

Keef98

Wszystko do pierwszej połowy XX wieku, średniowie też. :)

vasa

Cytat: gratefullde w Sierpień 31, 2015, 20:02Keef98                               10
frywolny trucht                    3
intenser                             9
il cattivo                            6
merlin1973                         1
Grate                                1
elem                                 1
No i proszę. Następne pokolenie prośbą, groźbą i podstępem wycina starych mistrzów.
Nieźle.
Zupełnie nieźle  ;D ;D ;D
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Keef98