LP klasyka

Zaczęty przez kefas, Wrzesień 14, 2018, 13:53

Poprzedni wątek - Następny wątek

Piterski

To co Grzesiu zrobisz jak trafisz z numerami na box ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

malg

wygram
na tym polega ruletka

jajacek1410

#277
Cytat: kefas w Październik 08, 2018, 12:30Proponuję więc ,,ruletkę'' czyli co przyniesie los
Musi tak być?
Może zrób po prostu listę tego co tam masz. Bez wdawania się w szczegóły, opisywania, wklejania zdjęć. Byłaby taka połowiczna ruletka.   Cały czas czuję, że masz coś na dnie, czego nikt nie chce, a ja byłbym przezadowolony :)
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

Piterski

Cytat: malg w Październik 08, 2018, 13:00wygram
na tym polega ruletka
No ale dostaniesz z niego co któraś tam płytę zgodnie z numeracją  ;D
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Piterski

Cytat: jajacek1410 w Październik 08, 2018, 13:01
Cytat: kefas w Październik 08, 2018, 12:30Proponuję więc ,,ruletkę'' czyli co przyniesie los
Musi tak być?
Może zrób po prostu listę tego co tam masz. Bez wdawania się w szczegóły, opisywania, wklejania zdjęć. Byłaby taka połowiczna ruletka.

Moim zdaniem Kefas chce w ten sposób ruszyć też te płyty, które dotychczas nie znalazły amatorów.
Ja go poniekąd rozumiem bo ceny są symboliczne.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

jajacek1410

Cytat: Piterski w Październik 08, 2018, 13:03
Moim zdaniem Kefas chce w ten sposób ruszyć też te płyty, które dotychczas nie znalazły amatorów.
Ja go poniekąd rozumiem bo ceny są symboliczne.
Rozumiem.
Ale gdyby tam była ta jedna , jedyna dla mnie, to zobowiązuję się dokupić w ciemno cztery jakiekolwiek. :)
Intrygują mnie te boxy.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

kefas

#281
No może rosyjska ruletka byłoby bardziej trafnie. Jak zwał tak zwał wszyscy wiedzą o co chodzi. Możemy się w to pobawić na sam koniec albo już teraz to do was należy wybór bo to wasze pieniądze.
A teraz:
Pierwsza to Mozart o której pisałem wczoraj Jest nowa tyle, że krzywa. Na drugiej (Zar...)przez całą płytę delikatne trzaski. Schuman gra bardzo ładnie. Water Music - pod koniec kilka głośnych pyknięć. Muzyka organowa ładnie brzmi ale ma delikatne trzaski  i jest też krzywa za nią 3zł. Ostatnia ma trzaski przez całą płytę i słabej kondycji okładkę za nią 3zł. Po 14tej idę do pracy tak więc zdjęcia tyłu okładek.

McGyver

Cytat: jajacek1410 w Październik 08, 2018, 13:07
Cytat: Piterski w Październik 08, 2018, 13:03
Moim zdaniem Kefas chce w ten sposób ruszyć też te płyty, które dotychczas nie znalazły amatorów.
Ja go poniekąd rozumiem bo ceny są symboliczne.
Rozumiem.
Ale gdyby tam była ta jedna , jedyna dla mnie, to zobowiązuję się dokupić w ciemno cztery jakiekolwiek. :)
Intrygują mnie te boxy.

:np:

Piterski

Boxy to i mnie zawsze intrygują  :D

Z tych niestety nie widzę nic pod moje upodobania typu instrumenty solowe lub male składy.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

kefas

Malg to co odliczyć 10szt. i na priv nr. konta? Dopowiem tylko, że większość to DG.

malg

Cytat: kefas w Październik 08, 2018, 13:19
Malg to co odliczyć 10szt. i na priv nr. konta? Dopowiem tylko, że większość to DG.
odlicz 10 szt - trudno

ale z lewej czy prawej będziesz odliczał ? ;D ;D
a może przez odliczeniem potasuj  :o ::) ;D

vasa

Muzykę na wodzie i noc w Wenecji.
Please [emoji4]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

Te dwie dla Ciebie.Ok

malg

a dla mnie odliczyłeś 10 ?

vasa

Cytat: malg w Październik 08, 2018, 22:44
a dla mnie odliczyłeś 10 ?
Hurtownik [emoji23]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

właśnie pakuję. Na PW nr konta i oczekuję adresu do wysyłki

vasa

Cytat: kefas w Październik 08, 2018, 22:56
właśnie pakuję. Na PW nr konta i oczekuję adresu do wysyłki
Czy ja dobrze pamiętam że dla mnie są teraz cztery?
Jeżeli rzeczywiście chcesz urządzić losowanie to zapanuje i dla mnie.
Jeżeli jednak będziesz wystawiał jak dotychczas to poczekajmy [emoji846]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

kefas

Tak masz 4. Tak będę dalej wystawiał.

kefas

Pierwsza płyta delikatnie szumi w cichych i ma 3pyknięcia i za to 3zł.Karajan w cichych ma trochę trzasków a na drugiej str. kilka głośnych pyknięć, ponadto ma bardzo zniszczoną okładkę ale gra tak ładnie że zdecydowałem się ją pokazać może ktoś będzie chciał za 3zł, albo dostanie ją gdzieś w lepszym stanie bo warto. Artur mimo że co pewien czas coś głośniej lub ciszej przysmaży gra ładnie więc zostaje w normalnej cenie. No i pierwsza płyta 10-cio calowa i gra ładnie. I pierwszy album dwupłytowy. Normalnie traktuję takie albumy jako dwie płyty czyli 10zł ale ta przez cały czas ma bardziej lub mniej głośne trzaski itp. więc powiedzmy za nią 7zł

Alexander

#294
Poproszę Camille S. i Rubinsteina i popsutego Karajana też.

kefas


vasa

Cytat: Alexander w Październik 09, 2018, 17:54
Poproszę Camille S. i Rubisteina i popsutego Karajana też.
Mam wrażenie  że  Karajan to jest zawsze  popsuty.
I jego jedyne dokonanie to Anne Sophie [emoji16]

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Sądzisz, że Uwerturę można spieprzyć? Chyba niewypałem...  ;D

vasa

Cytat: Alexander w Październik 09, 2018, 18:20
Sądzisz, że Uwerturę można spieprzyć? Chyba niewypałem...  ;D
Jakoś nie lubię dziada [emoji53]

[emoji485][emoji377]

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Alexander

Młodo tu wygląda, może jeszcze nie był zmanierowany i będzie dobrze. Mam wiarę w ludzi  ::)