Cabasse Goëlette M2

Zaczęty przez jjacek, Październik 21, 2018, 20:57

Poprzedni wątek - Następny wątek

jjacek

https://www.forumcabasse.org/wiki/Goelette#Goelette
Calkiem przypadkowo stalem sie wlascicielem kolumn Cabasse Goëlette M2. Byly bardzo zniszczone , ale graly na tyle fajnie ,ze postanowilem zrobic im  mały" lifting".
Wlasnie je  pomalowalem i wymienilem tkanine na maskownicy.

GregWatson

No coś pięknego. Prawdziwe cacuszka. Ładnie zrobione. Vintage pełną gębą no i te kształty. Bez maskownic super to wygląda. A jak głośniki ? całe i zdrowe?
Trochę tego i trochę tamtego też.

jjacek


GregWatson

No to faktycznie udane trafieni. Gratuluję.
Trochę tego i trochę tamtego też.

Mikut1982

Wygladaja świetnie. Sam malowałeś? Czym?

jjacek

 :-\ Ja je tylko oddalem do lakiernika...

Mikut1982

Faktycznie czarne ładniejsze.  Bez maskownic jeszcze lepsze.  Coś grzebałeś przy zwrotnicy.  Jakieś zmiany?

jjacek

Nie ...zadnych zmian nie dokonalem . "Rozebralem " do malowania i skrecilem...

Mikut1982

A jest w planach.  Mogłeś zrobić fotke zwrotnicy. 

jjacek

Zerkne na  zdjecia ..jest tylko cos takiego .

Mikut1982

Ale glosniki widze stan perfect..

jjacek

Dobrze graja , juz nie strasza wygladem ..po co zmieniac.

frywolny trucht

Bo ważne, by gonić króliczka, a nie złapać go ;)
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Mikut1982

Dokladnie.  Ja sie juz przekonałem że ich wymiana zawsze poprawiła mi jakość... Była odczuwalna i to znacznie.  Masz piekne kolumny, zaryzykuj, rozkreć jedna kolumne wyciagnij zwrotnice. Pokaż jakie tam są kondy a koledzy doradzą ci jakie będą najlepsze. Czasem jest to duży koszt a czasem niewielki.  A różnica bedzie napewno..  Rozkręć pokaż zwrotke to nic nie kosztuje. Można też zmienic okablowanie, pobawić sie.  Widziałem na fotce że głośniki są na zaczepy, ja osobiscie wole lutować.   Ogolnie wiedzę mam znikomą w porównaniu do kolegów z forum ale dzieki nim. I wymianie kondensatorow wiem na co stac teraz moje kolumny.