Manger Audio

Zaczęty przez rudy-102, Kwiecień 12, 2017, 10:04

Poprzedni wątek - Następny wątek

rudy-102

Czy ktoś z Was miał już kiedyś możliwość posłuchania kolumn tej firmy?

osiek

Dawno temu. W okolicach pierwszego i drugiego AudioShow. Akurat dystrybutorem na Polskę był mój znajomy. Podczas słuchania nie rzucały jakoś na kolana swoją efektownością. Po prostu sie tego słuchało, w dodatku miło.Dopiero po odsłuchu ,,normalnego" systemu pokazało ich szybkość i przejrzystość. Słuchałem zarówno podłogówki z trzema przetwornikami Mangera jak i Monitora. Oba to obudowa zamknięta. Tyle pamietam, bo to jednak prawie 20 lat minęło.

rudy-102

Podobno niesamowicie naturalne brzmienie. Niestety ceny trochę za słone.

Piterski

Cytat: osiek w Kwiecień 12, 2017, 10:12Podczas słuchania nie rzucały jakoś na kolana swoją efektownością.
Często jest tak, że to naturalne brzmienie nie rzuca od razu na kolana ale jak się z nim rozstać to zaczyna boleć.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

osiek

Właśnie tak je wtedy odebrałem. To był pierwszy i jeden z niewielu sprzętów, ze w domu nie chciało mi się słuchać muzyki. Musiałem ze dwa tygodnie ,,odpocząć" ;) Chętnie bym sobie je teraz posłuchał.

vasa

Cytat: rudy-102 w Kwiecień 12, 2017, 10:04Czy ktoś z Was miał już kiedyś możliwość posłuchania kolumn tej firmy?
Kupuj jak masz dobrą ofertę :)
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

Acoustic Lab

Były na AVS w tym roku. Pokój chyba 702. Szkoda że miniabyr tam nie dotarł. Dla mnie brzmienie nr.2 z Sobieskiego. Niezwykle szybkie, dynamiczne, z wielką swobodą grania na średnicy i wysokich. Perfekcyjna mikro i makrodynamika. Można było obejrzeć z bliska ten głośnik średnio-wysokotonowy bo stał sobie na wystawce z tyłu pokoju.
A naprzeciw był wg najlepszy pokój Sobieskiego jakiś Słoweńców. Firmy nie pamietam, tak się zasłuchałem.

dyletant

Zgadza sie. Grały z końcówką Audia Flight FL4 i resztą toru Rockna Audio. Czyste ładne granie. Nie chwytają od razu za serce bo są przejrzyste więc warto posłuchać. Może się okazać, że zabraknie tego "czegoś".
W pokoju para azjatów niemalże od razu chciała zabrać paczki do domu. Co ciekawe to płeć piękna byłą zdeterminowana. Zatem kolumienki mają wysoki współczynnik WAF :D