Sprawy okołokonkursowe.

Zaczęty przez frywolny trucht, Czerwiec 21, 2014, 17:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

dzieki, dam znac, jak dotrze
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

I nie dał.

Dobra. Rudy! Twoja paczka z okazji ustrzelenia stopienćdziesiontysięczneho wpisu dojrzewa. Nic nie zostało zapomniane. O nie! Jest po prostu spora, a wysyłka za nasze granice nie obejmuje funkcji ostrożnie. Dziś dorwałem odpowiedni karton. Jeszcze jakiś dyplom wypadałoby wysmarować  ;D
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Flip Jack i Rudy 102. Oczekujcie swoich nagród. Wysłane  ;D
Rudy, obczaj napisy, gdzie góra na paczce. Ten karton ma otwierane wieczko, wyczujesz pokrywę palcami pod folią. Podetnij trzy boki gdzie wystaje i tak otwórz. Uwaga na chrupki. Nie są jadalne :)

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Dostałem dziś strzała na priv co z nagrodą. Tymczasem coraz częściej- jak na myśl przychodzi mi miejscowa placówka Poczty Polskiej- zaczynam się pocić, a włosy pod pachami prostować. No zawsze jakieś nieszczęście, a najczęściej kumulacja staruszków opłacających rachunki analogowo. Już czwórka takich i pół godziny z bańki. Ale ponieważ placówka ma 4 stanowiska, z czego dwa zastawione pierdołami ze sklepu 1001 drobiazgów, a z pozostałych dwóch okienek pracuje jedno... czwórka w kolejce to pobożne życzenie  ::)

No nic, uderzam dziś ok. 14 cały rozdygotany. Oczywiście kolejka. Ale patrzę, że święto- dwa okienka pracują. Może jakoś będzie?
Gapię w telefon, z tyłu naciskają nowi klienci. Po 10 minutach robię przegląda sytuacji. Przy obu okienkach ci sami zawodnicy. Patrzą w sufit. Z przeciwnej strony szklanego muru dwie pracownice Poczty Polskiej beznamiętnie robią to samo. Pytam się co się dzieje? System jebnął, nie ma jak wysłać paczek. Nie wiadomo jak długo potrwa awaria. Obracam się na pięcie, wracam na chatę pokonany.

Atak drugi. Godzina 17.20. Na poczcie pusto. Hurra!!!!! Śmiało atakuję jedyne pracujące okienko- a pani mówi, że dziś już nic nie wyśllę bo awaria trwa w najlepsze, a na drzwiach jest kartka, która o tym informuje. Ja p..olę

Wsiadłem do samochodu i pojechałem na pocztę z mojego dzieciństwa, gdzie kolejek nigdy nie było. Ze 4 km od miejsca zamieszkania. Wpadam. Jest OK. Dwa okienka, wspólna kolejka 5 osób. Tylko przy jednym okienku wyszła jakaś skomplikowana akcja. Zawał za mną rośnie. Przybywa klientów. Prawe okienko kaputt. W końcu docieram do okienka, które się odetkało, kładę paczki podaje druki, a pani mówi, że te druki już nie obowiązują i aktualny system ich nie przyjmie. Mam przepisać. Patrzę kolejka już fest urosła. Zgarniam druki, paczki. Wracam do domu...

Ja pierdzielę, jak można tak z dnia na dzień ustanowić nowy standard i nie dokonać jakiegoś zazębienia? Choćby po to, żeby te stare druki na siebie zarobiły. Wykonały pracę. Przecież papier też kosztuje.

Tak więc, żeby odreagować- pobiłem bejsbolem paru bezdomnych i takich co ciemniejsi się wydawali, namalowałem 20 symboli Polski Walczącej na murach kamienic, pogryzłem  ścianę w przedpokoju. Teraz już jest mi trochę lepiej, ale nie wiem kiedy znowu wyruszę na pocztę coś wysłać.

p.s. Nowa usługa nazywa się Paczka+. Już nie ma oznaczenia 24/48h tylko Express, a poza tym wygląda identycznie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

MAC

W dupie mam pocztę od ładnych paru lat i nic nią nie wysyłam. To pierdzielona zgroza jest w 21 wieku...
Ostatnio mi się spodobały paczkomaty InPostu. Nadajesz i odbierasz bez kolejki kiedy chcesz. Taniej chyba niz paczka na Poczcie. Idzie w 1-2 dni.

gratefullde

Poczta to jeszcze nic. To co mi dziś opowiedziała koleżanka, która właśnie ma przejąć w zarządzanie nieruchomości od PKP to włosy mi się na głowie zjeżyły... A my (jako państwo) szukamy pieniędzy a ktoś je pod naszym nosem marnuje... To jest masakra :( Sorry za ot.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

gratefullde

Cytat: masza w Listopad 10, 2017, 19:12paczkomaty InPostu

to jest genialny pomysł ino dobrze by było by czas na odbiór był dłuższy bo ja się czasem nie wyrabiam :(
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9


gratefullde

Cytat: masza w Listopad 10, 2017, 19:2548h

Wiem, kiedyś byłem tak zakręcony, że zapomniałem. Momo tego, że powiadomienia przychodziły, odebrałem dosłownie w ostatniej chwili :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Właśnie wróciłem z poczty, jak zwykle zadowolony :)  Nie wiem, może w małym miasteczku jest jakoś inaczej. Panie uśmiechnięte, wszystkie trzy okienka pracują. Trafiłem na uczennicę, trochę nam zeszło ale następnym razem będzie szybciej. Czasem jestem fefnasty w kolejce, wtedy z numerkiem wychodzę zajarać albo do pobliskiej biedry po wino.
Kurierzy potrafią zniszczyć paczkę, PP nigdy tego nie zrobiła. A oczekiwanie na DPD to jest jakaś masakra, trzy dni do mnie jechali :)  DHL, GLS spoko  ale GLS zniszczył mi już 2 paczki.
Jak zawsze, wszystko zalezy od ludzi, no i trzeba mieć trochę szczęścia :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Coś między singlem, a longplayem. U nas chyba nawet główna placówka, otwarta w niedziele i święta, nie rozdaje numerków. Nie kojarzę, żadnej  ::)

https://goo.gl/maps/jWk84UzavBm

Jaka ładna. Duża. Otwarta... No właśnie. Ona w ogóle jest otwarta???  :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Cytat: frywolny trucht w Listopad 10, 2017, 20:16U nas chyba nawet główna placówka, otwarta w niedziele i święta, nie rozdaje numerków. Nie kojarzę, żadnej 

Ale jak to?   :o  Numerki u mnie są już od lat
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Cytat: elem w Listopad 10, 2017, 20:20Numerki

Cytat: elem w Listopad 10, 2017, 20:05cuś a la 9 cali

Noo cóż. Zazdraszczam. Frywolną masz placówkę. Może jakaś eksperymentalna?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

elem

Chyba tak, mają mieć w sprzedaży choinki i karpie   ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Jadę. Stamtąd będę wysyłał.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Prezesy Poczty Polskiej mają ważniejsze sprawy niż sprawnie działające placówki ich firmy. W razie czego jakiś zastrzyk finansowy jak dla TVP z naszej kasy i jakoś będzie. Mogą sobie poczty stać nawet i puste. A może pójść w meble? Modlitewniki sprzedawajcie.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

frywolny trucht

Powiedziałem sobie, że muszę być dzielny. Stawić problemowi w końcu czoło. Jak prawdziwy facet. Moon i elem, oczekujcie przesyłki :) Może nawet jutro po południu.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

moon

nie moge sie doczekac na wygrana z konkursu innego, to moze tutaj bedzie szybciej:)
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

frywolny trucht

Ciekawostka. Druk Paczka 24h/48h wrócił. Dostałem dziś na poczcie jako alternatywę. Ktoś coś rozumie?
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

jjacek

Wiatam.
Gorne logo strony jest fajne , ale moze pora na cos nowego? Rzucam taki luzny pomyslby by .. zorganizoawac jakies cykliczne foto-konkursy " naszego sprzetu " a nagroda glowna moze byc np. wlasnie podklad do loga strony...  Wiem ,wiem ze to pewnie zawracanie glowy , kupa roboty i kto tym wlasciwie ma sie zajac... facepalm  ale to tylko, jak wczesniej zaznaczylem, luzny "poranny" pomysl .
Pozdrawiam Jacek

rudy-102

No to wygrał Bartolo. 😉🙂

frywolny trucht

Do logo podchodzilśsmy kilka razy. Chyba jestem tyranem, sam nic mądrego nie potrafię wykminić, a moje poprawki do pomysłów innych projektantów były odbierane źle. Czy mam ochotę na kolejną wojenkę? To może niech zostanie taki zwykły, prosty napis.
Banner natomiast może i fajnie wygląda w internetach, ale powinien być na białym tle, bo tak sobie wychodzi na kubkach. Jak się nie obrócić- doopa z tyłu.

Tak w ogóle to dziś chyba kolejne urodziny forum. Ósme.
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

vasa



Cytat: frywolny trucht w Maj 27, 2022, 12:07
Tak w ogóle to dziś chyba kolejne urodziny forum. Ósme.

[emoji898][emoji1635]
Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.