Sprawy okołokonkursowe.

Zaczęty przez frywolny trucht, Czerwiec 21, 2014, 17:36

Poprzedni wątek - Następny wątek

frywolny trucht

Cieszę się, że zrzuciłeś z siebie ten ciężar. Życie w zakłamaniu jest z gruntu złe.

Dwa konkursy organizowane przez inną osobę dadzą szanse Gregowi, ale trudno mówić, że będą równe. Jak się nikt nie zgłosi ja mogę się powyginać umysłowo. Podszkolcie się z 4AD  ;D

GregWatson

Po głowie chodzi mi taki jeden konkurs ale on będzie tak na dłużej ale muszę jeszcze dopracować jakieś zasady bo to będzie raczej wyczyn niż zabawa. A w zgadywaniu zespołów to ja jestem cienias. Więc preferuje zasadę iż każdy robi to co umie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

I etap - Greg.
II etap- Ktoś (ja?)
III etap - Greg.
IV etap- Ktoś (ja?)
V etap - Greg.

finał - Ktoś (ja?)

Czy:

I etap - Ktoś (ja?)
II etap- Greg.
III etap - Ktoś (ja?)
IV etap- Greg.
V etap - Ktoś (ja?)

finał - Greg.

Przy drugiej opcji siłą rzeczy Greg nie możesz wziąć udziału w konkursie.
Na koniec września skończy się konkurs "Mój gramofon", wtedy równolegle  łamigłówek mogłaby być Twoja długoterminówka.

Tak patrzę, że towarzystko tęskni jednak za łamigłówkami :)

GregWatson

Ponieważ w zgadywaniu jestem cienias dam szansę innym. Wybieram drugą opcję. Muszę tylko doczytać o co tu chodzi?
Trochę tego i trochę tamtego też.

frywolny trucht

Tak patrzyłem na te Twoje łamigłówki w sumie też ni w ząb, więc spokojnie  mogę się poświecić.
Ale nie muszę. Jak ktoś czuje wenę niech wali jak w dym!

frywolny trucht

Właściwie więc można zaczynać, ale :)

Wygraną jest jedna płyta. Jak ustalamy, że konkretnie to ma być ta? Gusta są różne. Kto ją kupuje? Czy może kupujemy powiedzmy 3 do wyboru i mamy spokój parę miesięcy? Uprzedzam, że gdybym to ja miał robić brykając do MM, to nie zawsze to co jest  w innych miastach jest w moim, a za każdym pustym strzałem, trochę masakra biegać do kompa po nowe wytyczne i wracać do MM sprawdzać czy jest.


elem

Zanim sie konkurs zakończy powinny być juz nowe Zeppeliny - 4 i Houses of The Holy.

Ceny powinny być takie same jak za I,II,III czyli ok 70 pln.

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

#57
Elem!





Jaki ty masz fajny sprzęt! I tyyyy w konkursie udziału nie bierzesz?
( He, he, te stopki są naprawdę dobrym pomysłem)

:)

Z racji tego, że to nie będzie raczej ostatni konkurs, sugeruję, by w momencie ogłaszania konkursu mieć sprawy organizacyjne poporządkowane tip top. Ta i ta płyta jest nagrodą.Fizycznie jest w naszych łapach, bo a nóż, widelec  coś wykupią, coś się okaże, że partia wadliwa i będziemy negocjować ze zwycięzcą: A nie chcesz Maryli?

elem

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 09, 2014, 20:33w konkursie udziału nie bierzesz?

W tym rzucie nie mam szans :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

elem

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 09, 2014, 20:33sugeruję, by w momencie ogłaszania konkursu mieć sprawy organizacyjne poporządkowane tip top. Ta i ta płyta jest nagrodą.Fizycznie jest w naszych łapach,

Plebiscyt niczego nie rozwiąże, chyba musisz zadecydować. Może tym razem coś z bluesa?
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

frywolny trucht

Cytat: elem w Wrzesień 09, 2014, 23:47
Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 09, 2014, 20:33w konkursie udziału nie bierzesz?

W tym rzucie nie mam szans :)


Jestem zdania, że gdyby się trafił Słowacki- to mógłby z Bambino wygrać.

Co do nagród: Czyli lekki zamordyzm, na który się zgadzacie? Wpłacacie mi, ja kupuję wg własnego uznania, które coś tam mieliście okazję poznać. Jakieś lekkie nakierowanki tak, ale nie, że mam stanąć na głowie i koniecznie znaleźć tę i tę płytę. Blues mówisz? A co gdyby zrobić tak, by pula wynosiła 3 płyty? Blues, Rock, Jazz. Nie musimy chyba ładować w płytę 130zł, możemy kupić dwie po 70 i dokupić trzecią. Za pięć miesięcy wtedy kupujemy jedną za 70- 80 zł, czy jak uznacie.
Czyli wysiłek za pierwszym razem byłby nieco większy w celu stworzenia puli nagród. Później zaś niższy.
Co Państwo na to?

GregWatson

Ty kupujesz więc widzisz co tam jest, ja u siebie na "wsi" nie mam ani jednego takiego sklepu.
Też tak myślę aby na początek się wysilić a potem było luźniej.
Trochę tego i trochę tamtego też.

elem

Dla mnie OK - blues,rock,jazz na pierwszy rzut. Mogą być nawet po 40 pln, jak coś fajnego trafisz w promocji.

Greg, u ciebie w MM nie sprzedają winyli ?.  ???
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

GregWatson

No, niestety nie. Tylko w EPIKU i to na zamówienie.
Trochę tego i trochę tamtego też.

merlin1973

W maju gdy byłem w Poznaniu to w MM było ponad 100 winyli.
Pozdrawiam S.CH.

jajacek1410

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 10, 2014, 00:07Czyli lekki zamordyzm, na który się zgadzacie?
Zdecydowanie tak. Nadmiar demokracji to zguba. Tylko oświecona monarchia absolutna.
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

Two-FacedGirl

Cytat: frywolny trucht w Wrzesień 10, 2014, 00:07Czyli lekki zamordyzm, na który się zgadzacie?

Przy założeniu ze kupujemy 3 płyty: Blues, Rock, Jazz, każdy powinien być w miarę zadowolony.
Proponuje szybciej dogadać szczegóły bo kolejna niedziela bez konkursu się szykuje :(
Pozdrawiam

frywolny trucht

Czyli, że nikt się nie zgłasza i ja mam przeprowadzić pierwszy etap?

Druga sprawa, przy założeniu, że kupujemy 3 płyty  do puli konkursowej, za powiedzmy 70zł sztuka = 210zł  dzielimy przez:

1. frywolny trucht
2. elem
3. il cattivo
4. GregWatson
5. wojtek41
6. Two-FacedGirl
7. jajacek1410
8. Waluch

...równa się po 27 zł (troszkę zostanie na przesyłkę, resztę dorzucę- koszt przesyłki dla wersji Poczta Polska >paczka 24h> ostrożnie, na terenie kraju wynosi 24 czy 25 zł) Tak to było wysyłane i nikt nie zgłaszał uszkodzenia przesyłki.

Czy wszyscy się zgadzają? Proszę szybko dawać znak, to zaczniemy w tę niedzielę.

elem

ok, ruszajmy z koksem, bo piec stygnie  ;)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

jajacek1410

Ok. Działamy.
Jak przekazać kasę?
1. przelew
2. koperta i Poczta Polska
3. umyślny posłaniec

ad 1. jeśli przelew, to numer konta na pw poprosimy

Czy jakieś inne pomysły?
KEF iQ9, Yaqin 100b, Primare cd21, P-J Perspective, Goldring 1012, P-J Tube Box SEII, Kimber 4TC, 8TC, Audiomica Beryl, QED Siver Spiral, NEEL 7ES, listwa Tomanek

frywolny trucht

Myślę, że przelew, ale w sumie jak tam komu wygodniej. Podam numer na pw.

kangie

Prosze dopisac mnie do listy.

9. Kangie

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

il cattivo

Ok, fajnie dogadane. Czekam Frywolny na dane do przelewu na PW.

frywolny trucht

Ok. Dzięki.

210 : 10 = 21 zł
Konto porozsyłam po ogłoszeniu pierwszego etapu konkursu.