Szukam jednej płyty, a nie wiem, czy została wydana na winylu ...

Zaczęty przez Wireless, Listopad 21, 2015, 10:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

Wireless

Wątek otwarty na podobne problemy innych, rzecz jasna ... :)

Natomiast mój szczególny to Joe Henderson "So Near, So Far", gdzie wraz ze Scofieldem i Hollandem grają naprawdę pięęęknie. Mam to oczywiście na CD, i chyba ... właśnie - chyba gdzieś widziałem, na jakimś ebaju czy czym innym - wersję winylową, którą chętnie bym zakupił ....

O właśnie tak tam pięknie grają ....



Jako, że przy zakupie płyt winylowych przyjąłem strategię inż. Mamonia - tzn. lubię to co znam (i kupuję to co lubię, a tą płytę naprawdę bardzo lubię), to - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie .... :)
Pozdrawiam, Wireless

gratefullde

Płyta jest kapitalna ale vinylowej wersji nie widziałem choć wiem że jest.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Cytat: gratefullde w Listopad 21, 2015, 10:17choć wiem że jest.

hmm, nic na to nie wskazuje, że kiedykolwiek powstała wersja LP. Nawet tak zwany "unofficial" (czyli zwykły pirat) nie widnieje w historii aukcji na e-bay, discogs, eil i innych miejscach wszech sprzedaży. Płyta oryginalnie była wydana na CD i MC w 1993 roku, to był słaby okres dla winyli., kompletny upadek sprzedaży i zapomnienie.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Mam wrażenie, często oczywiście mylne, że gdzieś o wydaniu vinylowym czytałem.
Poprawię się na przyszłość.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Nie wykluczam, że jest :)  Być może wszyscy trzymają w domu i nikt się w sieci od premiery tym faktem nie pochwalił :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Cytat: elem w Listopad 21, 2015, 11:09
Nie wykluczam, że jest :)  Być może wszyscy trzymają w domu i nikt się w sieci od premiery tym faktem nie pochwalił :)
Może było limited... 
Bo np. było wydanie vinylowe płyty Gov't Mule Life Before In Sanity i do niedawna żadnej wzmianki o tym nie było. Dopiero gdy MoV to wypuściło to coś tam się pokazało...  Kumpel kupił z Grecji za pińcet.
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

elem

Wszystko jest możliwe. Mam w swojej kolekcji dwie płyty, które juz miały trafic na rynek ale sie coś spi..oliło z kontraktem i nie poszły do sklepów. Jedna jest na Discogs jako promo, o drugiej chyba nikt nie wie :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe