Menu główne

AT20SL

Zaczęty przez moon, Listopad 28, 2017, 12:59

Poprzedni wątek - Następny wątek

moon

czesc

kumpel ma w technicsie 1610SL AT20SL, tyle ze jakis czas temu wsadzil zamiennik i chyba jakies taki sobie, bo ma gorzej ;) czy warto wchodzi w zamiennik jak ten https://www.lpgear.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=LG&Product_Code=ATSAT0020SL moze moze celowac w fajniejszej wkladke do tego gramofonu? budzet okolice 700-1000, pre phono ma wbudowane z Onkyo A-9050, twierdzi, ze podoba mu sie jak grala AT z oryginalna igla, z zamiennkiem troche bida juz.

slucha elektroniki, metalu.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

julius-6

Cytat: moon w Listopad 28, 2017, 12:59
czesc

kumpel ma w technicsie 1610SL AT20SL, tyle ze jakis czas temu wsadzil zamiennik i chyba jakies taki sobie, bo ma gorzej ;) czy warto wchodzi w zamiennik jak ten https://www.lpgear.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=LG&Product_Code=ATSAT0020SL moze moze celowac w fajniejszej wkladke do tego gramofonu? budzet okolice 700-1000, pre phono ma wbudowane z Onkyo A-9050, twierdzi, ze podoba mu sie jak grala AT z oryginalna igla, z zamiennkiem troche bida juz.

slucha elektroniki, metalu.
Dziwi mnie brak opowiedzi w temacie, bo wkładka dobra i dobrze znana.
Oryginał to zaawansowany szlif Shibata - miałem tą AT i to znakomita wkładka z oryginalną igłą - niestety jak próbujemy kupić tańszy zamiennik to zazwyczaj tak to sie kończy (a juz na pewno w tym przypadku). Ten z LPGear to oryginał z tego co widzę, więc nada wkładce dawny blask.

Inna kwestia, że z wbudowanym phono pre to i tak nic tam pewnie nie slychać - warto doinwestować Pre bo to jedna z najlepszych MM jakie słuchałem i potrafi mocno zaskoczyć z odpowiednim zestawieniem.

malg

Cytat: julius-6 w Luty 15, 2018, 10:18

Oryginał to zaawansowany szlif Shibata -
masz na myśli, ze Shibata to szlif zaawansowany, bo o zaawansowanym szlifie tego typu nie słyszałem
taki słowny lapsus ;D


julius-6

Cytat: malg w Luty 15, 2018, 10:37
Cytat: julius-6 w Luty 15, 2018, 10:18

Oryginał to zaawansowany szlif Shibata -
masz na myśli, ze Shibata to szlif zaawansowany, bo o zaawansowanym szlifie tego typu nie słyszałem
taki słowny lapsus ;D


Myślę że wiadomo co miałem na myśli... ;)