Trudne (do odtworzenia) płyty

Zaczęty przez paul_67, Październik 06, 2017, 18:00

Poprzedni wątek - Następny wątek

paul_67

Na początek "Uwertura 1812"Czajkowskiego.


elem

Straszny hałas :)

Ta poniżej może nie jest trudna do odtworzenia, jeśli się wie, że jest "inna" :) Pomysł znakomity, łatwiej trafic w rozbiegówkę , dźwiękowo również świetnie.

https://www.youtube.com/watch?v=b3KgemHYJ0A
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67


frywolny trucht

Jack z dumą podkreślał, że płyta została zrealizowana analogowo. I ch z tego wynika  :(
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

paul_67

Cytat: elem w Październik 06, 2017, 18:50Pomysł znakomity, łatwiej trafic w rozbiegówkę , dźwiękowo również świetnie.
Ciekawe czy na końcu płyty igła z niej nie spadnie :)

elem

Nie spada, sprawdzone wielokrotnie :)

A Jack wymyślił ładną zabawkę. Te wszystkie techniczne bajery odrywają jednak od muzyki. Może i dobrze, wolę jego wcześniejszą jazdę.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Cytat: elem w Październik 06, 2017, 19:49Nie spada, sprawdzone wielokrotnie :)
Widzę,że ta płyta jest obecnie do nabycia.Ciekawa koncepcja, jeśli tłoczenie też jest w porządku trzeba się zastanowić, podobnie jak nad Uwerturą 1812, a to już z ciekawości czy moja wkładka da radę przy wystrzałach armatnich :)

vasa

Cytat: paul_67 w Październik 07, 2017, 10:37
Cytat: elem w Październik 06, 2017, 19:49Nie spada, sprawdzone wielokrotnie :)
Widzę,że ta płyta jest obecnie do nabycia.Ciekawa koncepcja, jeśli tłoczenie też jest w porządku trzeba się zastanowić, podobnie jak nad Uwerturą 1812, a to już z ciekawości czy moja wkładka da radę przy wystrzałach armatnich :)
Z Czajkowskim to trzeba poczytać bo "zwykłe" wydania winylowe miały armatę ściszoną.
Kiedyś chciałem kupić taką au naturel ale w ofercie nie było a potem zapomniałem :(

[emoji377]🥃

Zestaw pierwszy: Oracle Delphi+SME3009III+Transfiguration AXIA+Phono Borbely+Amplifon WT30+Tannoy Stirling+Nieistotne kable
Zestaw drugi: szukam plikodaja+Lyngdorf+elektrostaty Audiostatic z dedykowanym subem+ kable. Też nieistotne.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

paul_67

Wydanie Telarc jest tym właściwym.

Piterski

Mam to wydanie Terlaca w wersji xrcd24. Kawosz w tanim graniu dał namiary do Chińczyka u którego można je kupić.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

magus

A możecie zapodać numer wydania albo link discogs tego wybuchowego Czajkowskiego? chyba się napaliłem :D

Piterski

Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

elem

LP jest już wcześniej podlinkowane.
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe


elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

magus

Dodałem sobie do wantlisty :) Wyśle do Mikołaja ...