Menu główne

rowerowanie

Zaczęty przez Wireless, Sierpień 11, 2014, 10:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

MAC

Nie w tym kierunku.
Była tylko wleczona  ;D

wojtek41

To i tak zdrówie  ;D ;D ;D

wojtek41

Cytat: Wireless w Lipiec 09, 2016, 11:27Pochwalę się nowym nabytkiem.
Witek, jaki to model Treka i jak wrażenia z jazdy ?

Wireless

Cytat: wojtek41 w Sierpień 11, 2016, 22:11
Cytat: Wireless w Lipiec 09, 2016, 11:27Pochwalę się nowym nabytkiem.
Witek, jaki to model Treka i jak wrażenia z jazdy ?


Heja !
To Emonda ALR 5. Moja pierwsza szosa z prawdziwego zdarzenia w życiu :) I gdybym wiedział, że tak mnie weźmie, to od razu zafundowałbym sobie szóstkę, całą na ultegrze :) Przesiadka z hardtaila na szosę to tak jak przeskok z Jeepa na Ferrari ... na początku trochę żal, że nie wszędzie wjedziesz ... ale to szybko mija, jak się rozpędzasz do 50-tki bez większego problemu :) No i wrażenie, że głowa jest tak nisko, że zaraz szczęką zaczniesz po asfalcie szorować :)
Pozdrawiam, Wireless

wojtek41

Gratulacje. Piękna maszyna. Odnowiłem trochę mojego staruszka SL 1000. Trzyma się dzielnie  :)

Wireless

Cytat: wojtek41 w Sierpień 11, 2016, 23:34
Gratulacje. Piękna maszyna. Odnowiłem trochę mojego staruszka SL 1000. Trzyma się dzielnie  :)

Fajny! Kurcze - jednak Trek to Trek :)
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Rowery są naprawdę fajne. A koniec sezonu się niestety szybko zbliża. Póki jeszcze trwa:

Pozdrawiam, Wireless

frywolny trucht

Ta rama taka cieniutka  :o
ZESTAW 1: Technics SL 1200 GR, Hana EL, pre Husariaa, Roksan K3, ProAc Responce D2D, OPPO PM-2, HA-1, Akai GX 75
ZESTAW 2: Dual 1019 z AT 95E, Marantz 2216, Marantz 5220, Jamo Concert C 93

Piterski

Jak się trafi ten swój wymarzony rower to się go nie chce już zmieniać na inny, nowszy model.
Ja swojego GT na chromo molibdenowej ramie z potrójnie cieniowanymi rurami kupiłem już szmat czasu temu.
Zrobiłem na nim może nie kolosalną ilość ale już ponad 9000km i tak go lubię, że ani myślę zamieniać na inny nowszy model. Tylko powolutku wymieniam to co się wyeksploatuje.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Wireless

Myślę, że z tym trafianiem jest podobnie do każdego hobby ... Ja swojego Sondeka też za cholerę bym na nic innego nie zamienił.
W swoim czasie miałem rower, Kleina, który uważam za najlepszy w historii mojego rowerowania ... Teraz chyba dorównuje mu moja szosa - na zdjęciu, z dzisiejszej wyprawy (100km)

Pozdrawiam, Wireless

jacekkudla

No to i ja sie zapisze do kącika rowerowego... Do niedawna taki jeździłem :)

Wireless

Cytat: jacekkudla w Wrzesień 11, 2016, 00:27
No to i ja sie zapisze do kącika rowerowego... Do niedawna taki jeździłem :)

Świetny! Dlaczego "do niedawna", jeśli można spytać? Mam nadzieję, że nic złego ...
Pozdrawiam, Wireless

jacekkudla

Sprzedalem Argona18 bo sobie sprawilem takie cacko :)
Z innej beczki rowery to moje kolejne hobby i niestety poza hifi nie ostatnie... Bawie sie tez w sciaganie rowerow ze szwajcarii wiec jakby ktos szukal fajnego roweru to zapraszam :) mam kilka fajnych uzywek w wiekszosci karbonowych, i co najwazniejsze na kazdy mam dokumenty poswiadczajace  legalnosc,  wszystkie sa po przegladzie gotowe do jazdy :)

Piterski

Mnie raczej ciągnie w stronę turystyki i umiarkowanych bezdroży. Najwyższe góry po jakich jeździłem to Świętokrzyskie ale mają tak kiepską infrastrukturę turystyczną (pozarastane szlaki) że i tak jeździ się po nich mocno off-road'owo. Lubie się tak czasem zmęczyć upocić i poczuć to palenie w nogach na podjeździe. To działa na mnie "oczyszczająco".
Niestety ostatnio głównie śmigam do pracy i z powrotem (10km w jedną stronę) ale i tak jak trochę pocisnę to stres z pracy zostawiam po drodze.
Tor cyfrowy: Esoteric K01 - Gryphon Diablo 120.
Tor Analogowy: Phasemation PP-300 - Pioneer PL70II - RCM Sensor2.
Kolumny: Electro Voice Interface "Delta". Kable: Furutech, Hijiri - Harmonix, by Melepeta, Yarbo 1100.

Wireless

Ja, z jednej strony, podobnie do Piterskiego, lubię właśnie takie bardzo łagodne "enduro" (w cudzysłowie ze względu na łagodność), z drugiej - od tego roku począwszy - również kolarstwo szosowe mnie coraz bardziej wciąga... Póki co, jestem "rowerowo spełniony" - dwa rowery, HT do umiarkowanych bezdroży (na Mazowszu HT to właściwie "wszędołaz" :) ), i widoczna na zdjęciu szosówka :)
Pozdrawiam, Wireless

Keef98

Na Podlasiu mają wszystko świetnie dostosowane do rowerów, dużo ścieżek, dobrze oznaczone, są nawet takie śmieszne stoiska napraw (narzędzia na łańcuchu). Jest dużo miejsc, w których można wypożyczyć bardzo fajne rowery. Żałuję, że nie jeździłam tam na rowerze, za to popływałam kajakiem po ślicznych jeziorach :)

wojtek41

Z ostatniego "rejsu" Krossem. )


Wireless

Cytat: wojtek41 w Październik 01, 2016, 15:10
Z ostatniego "rejsu" Krossem. )




Zarąbiście :)
Ja dzisiaj 47 kmów, częściowo po lesie, częściowo po drogach ... :)
A dla równowagi ducha:
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Dzisiaj 73km. Szosą. Piękna pogoda. Kocham jesień.
Pozdrawiam, Wireless

Lenek

Rowerowanie na ulicy w Nowym Orleanie

Wireless

Cytat: Lenek w Październik 02, 2016, 21:09
Rowerowanie na ulicy w Nowym Orleanie

Fajnie, bo i muzycznie :)
W Budapeszcie podobnie, ale raczej beer-oriented street cycling ;)
Pozdrawiam, Wireless

Wireless

Dzisiaj 82 km. Oj - było świetnie. Listopadowe rowerowanie w słoneczny dzień jest zarąbiste!
Pozdrawiam, Wireless

amati74

#372
To i ja sie dopisuje z moim bajkiem


amati74

#373
A to moja ostatnia wyptawa do Rostrevor,  piekna trasa i malownicza niestety tego dnia bylo mgliscie,  trasa liczy 29km. Na zdjeciu pokazuje ręką w strone morza gdzie zacumowany był jacht ale mgla wszystko zaslania

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka



amati74

#374

W ROI i w NI infrastruktura rowerowa jest swietnie przygotowana ale brakuje mi tam  tego czegis co jest w polsce...