Konkurs ekspresowy 3

Zaczęty przez merlin1973, Styczeń 03, 2015, 22:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

gratefullde

brawo merlin, nie spodziewałem się. .. brawo ! ;) [emoji14]   Gratulacje :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

To kraniec moich upodobań muzycznych ;)
Chociaż moja galaktyka muzyczna coraz bardziej się poszerza to w niektóre zakątki światło raczej nie dochodzi ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

elem

 :o Merlin The Master !

Obstawiałem, że Frywolny jakimś 4AD pojedzie a tu taki rozjazd estetyczny między zagadką a odgadką  ;D
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Było proste , na zdjęciu pocałunek.
A tak naprawdę chciałem byc z wami ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Kiss to zupełnie nie moja bajka, ale ignorować, że są? Nie można! Starałem się poszukać czegoś na obrzeżu zainteresowań Sławka, ale wiele nie pomogło.

:)

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Co tu jutro zaprezentowac???
Wiem,,, będą niby nie moje klimaty a jednak ;) ;) ;)
Szykowac się na mocne uderzenie  ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Konkurs się zbliża a tu nikogo, :( :( :(
Może poczekac aż przyjdą??? ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Zagadka na dziś:
Jaki to zespół ? tak wyglądają obecnie. ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Jak to w europie, nie ma chętnych do zgadywanek :(
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

frywolny trucht

Dlaczego w Europie? W Afryce są?

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

No cóż ,że ze Szwecji :(
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Krążyłem wokół INXS, ale wyglądają trochę inaczej. To nie oni. Nie mam pomysłu.

frywolny trucht


gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

tu byś od razu rozpoznał ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

Teraz wyglądają o niebo lepiej. Nie jakieś pierzaste koguciki, a porządne mięsożerne, wódkopijne chłopy,  widać choć że wpieprzyć mogą :)


merlin1973

Dokładnie 10 stycznia 1987 roku, byli na 1 miejscu LP3, i ja to pamiętam :o :o :o
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

gratefullde-               1pkt
elem -                      1pkt
frywolny trucht-          6pkt
merlin1973-               1pkt

Chyba trochę już nie macie szans.
To jutro 4AD?
:)

frywolny trucht


frywolny trucht

Chodzi o zespół. Dwa zdjęcia są dla zmyły, aby konkurs wznieść na wyżyny komplikacji :)

merlin1973

Gościa znam ;) ;) ;) no nie osobiście ;D ;D ;D
Pozdrawiam S.CH.