NEOTECH NEMOI-3220

Zaczęty przez rudy-102, Listopad 03, 2017, 10:38

Poprzedni wątek - Następny wątek

malg

Lechu zaanonsował Ze kabel jest już w NOMOS-ie - jutro odbieram

MAC

Mam nadzieję, że będą gotowe moje dwa miedziane i jeden srebrny.
Cholernie ciekawy jestem tego srebra.

malg

ja odbieram goły drut, więc jutro
czy Twoje będą gotowe nie wiem, bo przeciez muszą je zarobic

MAC

Tyle, że ja dałem na początku zeszłego tygodnia swoje druty  :P
Srebrny tylko chciałem z Nomosu ale Lechu zeznawał, że srebrny jest.

malg

oni zdaje się najmują fachowców zewnętrznych
i nie do końca maja wpływ na termin,
ale może zrobią Ci szybko (jak w piosence: minął sierpień, minął wrzesień, już październik ....... )

MAC

Cytat: malg w Listopad 13, 2017, 22:07(jak w piosence: minął sierpień, minął wrzesień, już październik ....... )
Hihi  :D

cdt

 ;D ja się nauczyłem czekać  ;D . Czekam na wszystko  :o . Dobrze że mam te na wygrzanie . Nie łoddam ich jak mi nie wystrugają  ;D . Tyle że ja nie chcem tej czerwonej skarpetki . Ma być czarny

moon

Cytat: malg w Listopad 13, 2017, 21:48Lechu zaanonsował Ze kabel jest już w NOMOS-ie - jutro odbieram

to moze cynk tez dostane niedlugo
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

rudy-102

A jak tam Inakustik NF-202?

moon

na razie Mama w szpitalu, byl mecz, do kompletu dzieciak wczoraj sie rozchorowal, ale dzisiaj wieczorem podpinam, na poczatek sprawdze, czy cos wnosi przy polaczeniu z malina.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: moon w Listopad 14, 2017, 10:00
Cytat: malg w Listopad 13, 2017, 21:48jutro odbieram
to moze cynk tez dostane niedlugo
Byłem dzisiaj w NOMOS-ie, spotkałem Darka, też dopytywał się o swoje zamówione,
ale chyba nie będzie tak szybko,
bo specjalista od lutowania kabelków miał przyjść dopiero dzisiaj - czy przyszedł - nie wiem  :o


malg

Cytat: rudy-102 w Listopad 14, 2017, 10:09
A jak tam Inakustik NF-202?
tez jestem ciekaw, ale spokojnierodzina ważniejsza

moon

Cytat: malg w Listopad 14, 2017, 20:05Byłem dzisiaj w NOMOS-ie, spotkałem Darka, też dopytywał się o swoje zamówione,

ja chcialem sam kabel, nic nie trza lutowac;) mieli zadzwonic lub dac info tutaj, no ale na razie zima.

przesluchalem na razie dosc krotko NF-202, celowo wsadzilem maline na pierwszy ogien, bo przede wszystkim latwo mi zonglowac muzyka, a i nie jest to jakies hiper zrodlo, bo DAC tam dosc podstawowy. Pierwsza godzina sluchania to poki co ma fajniejszy bas niz moj ixos 104 dotychczas podlaczony do raspberry, zobaczymy co dalej.
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: moon w Listopad 14, 2017, 22:34
Cytat: malg w Listopad 14, 2017, 20:05Byłem dzisiaj w NOMOS-ie, spotkałem Darka, też dopytywał się o swoje zamówione,

ja chcialem sam kabel, nic nie trza lutowac;) mieli zadzwonic lub dac info tutaj, no ale na razie zima.


Zadzwoń do Lecha, albo bezpośrednio do pani z Nomos-u, to jutro odbierzesz

moon

nie wiem, kim jest Lech:) najlatwiej mam czas podjechac do nich raczej nie wczesniej niz piatek-sb, wiec jeszcze poczekam
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: moon w Listopad 14, 2017, 22:34

przesluchalem na razie dosc krotko NF-202, celowo wsadzilem maline na pierwszy ogien, bo przede wszystkim latwo mi zonglowac muzyka, a i nie jest to jakies hiper zrodlo, bo DAC tam dosc podstawowy. Pierwsza godzina sluchania to poki co ma fajniejszy bas niz moj ixos 104 dotychczas podlaczony do raspberry, zobaczymy co dalej.
u mnie on łączy CD i WZM (oba LAMPA)
bo w torze Gramiaka pomiedzy PRE a WZM ja mam Van Damme Silver Series Session Grade Instrument Cable Low Cap 55 -

miniabyr

To prędzej spotkasz cały Nomos na Audio Show . Lech ma przysłowiowy "pożar w burdelu " przed  wystawą.
Szkoda życia na chujowy dźwięk !

moon

u mnie lampa to integra i sluchawkowy, na nim poki co sprawdzam, za dzien-dwa sprobuje do gramofonu
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg

Cytat: miniabyr w Listopad 14, 2017, 22:42
To prędzej spotkasz cały Nomos na Audio Show . Lech ma przysłowiowy "pożar w burdelu " przed  wystawą.

No - dzisiaj z Darkiem przygotowywał szpulaki i jakieś obudowy z drewienek składał

MAC

Cytat: malg w Listopad 14, 2017, 22:41Van Damme Silver Series Session Grade Instrument Cable Low Cap 55 -

Łomatko... Trzeba chyba kupić ze 2 metry tego druta żeby cała nazwa się zmiesciła  ;D
Mają ludzie pomysły  :o

malg

Cytat: moon w Listopad 14, 2017, 22:40
najlatwiej mam czas podjechac do nich raczej nie wczesniej niz piatek-sb, wiec jeszcze poczekam
W piątek chyba nie ma sensu bo są na AVS, więc proponowałbym zadzwonić wcześniej

moon

Cytat: malg w Listopad 14, 2017, 22:45W piątek chyba nie ma sensu bo są na AVS, więc proponowałbym zadzwonić wcześniej

Tytoniowa to nie moja strona Wisly, wiec nielatwo tak mi tam skoczyc;) ale moze cos wykombinuje
Pioneer PL-50L II + Ortofon 2M Bronze + LAR LPS-1+ Cayin MT-35S + Canto Grand

malg


ahaja

Czakmusic nimi u nas handluje.

rudy-102

#174
Cytat: masza w Listopad 14, 2017, 22:44Trzeba chyba kupić ze 2 metry tego druta żeby cała nazwa się zmiesciła  ;D
Tego kabla wcale nie trzeba kupować bo jest kiepski. Może wyłącznie do subwoofera się nadaje jak ktoś lubi takie graty.
Mam jeszcze trochę tego w szufladzie. Nie wiem co z niego zrobić. Może skakankę.