Konkurs ekspresowy vol. 2

Zaczęty przez frywolny trucht, Listopad 26, 2014, 19:02

Poprzedni wątek - Następny wątek

merlin1973

"Artysta ten jest wokalistą, ale przede wszystkim gitarzystą." ;) ;) ;)
gratefullde- to dla Ciebie:)   ;)


Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Bardzo dziękuję, bardzo lubię ;)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Zaraz zaczynamy zabawę ,a gdzie wszyscy? :( :( :(
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Zagdaka na dziś-Kiedyś w zespole- obecnie solo.

To okładka jego debiutanckiej płyty solowej- reprodukcja fragmentu obrazu z jasnogórskiej Sali Rycerskiej, przedstawiającego oblężenie klasztoru.

Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Jednak trudne? Podpowiedź- W zespole jak i solowo bardzo popularny w Polsce,nawet stworzył utwór na cześć Polski!!! a jeden z teledysków został nagrany w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.
Pozdrawiam S.CH.

il cattivo


merlin1973

#31
No w koncu ;) ;) ;) Brawo !!!
A odpowiedź już była zawarta w pytaniu i podpowiedzi, ;) ;) ;)
"widzisz przedstawienie nie widzisz rzeczy"
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Ale chyba dostane karę ;)
Założyciel i lider grup The News i Classix Nouveaux oraz wokalista włoskiego zespołu Rockets (Roketz). To raczej z rockiem, nic nie ma wspólnego :( :(

Pozdrawiam S.CH.

il cattivo

:) Milo mi, ale przy okazji jest klops...
Fajnie, że zgadłem, ale niefajnie, że mnie jutro nie będzie w porze konkursowej w okolicach komputera.
Czy Frywolny wciąż wielkodusznie stanowi "zawór bezpieczeństwa" na wypadek czyjejś nieobecności, czy też pragnie wziąć udział w zabawie?
Umówiony jestem z kolegą na flachę myszowatej (a raczej bezołowiowej, gdyż bourbon tankować będziem), w związku z tym chętnie przekazałbym komuś pytanie, podpowiedź i odpowiedź.

il cattivo

Cytat: merlin1973 w Listopad 28, 2014, 23:34Ale chyba dostane karę ;)
Założyciel i lider grup The News i Classix Nouveaux oraz wokalista włoskiego zespołu Rockets (Roketz). To raczej z rockiem, nic nie ma wspólnego :( :(

Aj tam, w anglojęzycznej wikipedii podają, że "Rakiety" to rockowa banda. Będzie dobrze ;)

merlin1973

Cytat: il cattivo w Listopad 28, 2014, 23:38Fajnie, że zgadłem, ale niefajnie, że mnie jutro nie będzie w porze konkursowej w okolicach komputera.
Albo frywolny, albo "wyjście awaryjne" które Ci napisałem:)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Wyjście awaryjne ;)
Poprosiłem frywolnego aby jutro (dziś) wyjątkowo konkurs  zawiesic, powód- Andrzejki ;)
a następne pytanie kolega il cattivo zada w niedziele :)
Odpowiedź padnie niebawem ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

frywolny trucht

#37
Nie będę mógł jutro pomóc, czas wiadomy, imprezowy. Bez sensu walić karami. Tak myślę. Tak myślimy? Wznówmy w niedzielę, ale uwaga- ja nadal wypadam  wieczorem jako koło ratunkowe.


W razie jakby co, może któryś z modów się włączy?

frywolny trucht

Lista:
gratefullde    1 pkt
merlin1973    1 pkt
il cattivo       1 pkt

Byłem w czasie trwania konkursu i żadnego entuzjasty konkursowego nie widziałem, więc reklamacji być nie powinno, a tym trudniej miał ten, który zgadł. Brawo Il cattivo.

gratefullde

Włączy,  ja dziś odpoczywam :)
A, od Solo mam gdzieś imienna dedykacje,  właściwie od calego CN :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

il cattivo

Ok, koniec leniuchowania, wytrzeźwiałem ;)
Zagadka na dziś:

Ajatollah żenady, odpad atomowy,
lekarz, z czajnikiem lub garnkiem na głowie.

merlin1973

Pestka dziś  ;)
Mirosław Jędras- "ZACER"
Pozdrawiam S.CH.

il cattivo

Zacytuję mistrza: Jawohl!
Gratuluję, Merlin :)

merlin1973

Dzięki, oby ten konkurs nie stał się "Teatrem jednego aktora" :( :( :(
Reszta chyba odpoczywa po ciężkiej zabawie ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

Za chwile ruszamy, pierwszy raz z mojej strony bedzie......
rodowity nasz człowiek......
Pozdrawiam S.CH.

gratefullde

Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

merlin1973

Zagadka na dziś ---Wokalista, muzyk, aktor i od niedawna "polityk" jakby nie było radny!!! ponad 30 lat na scenie krajowej, był śpiewakiem w zespole o bardzo uwydatnionej nazwie.
Dzisiaj proste co? ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

merlin1973

#47
Przepraszam za poślizg.
Problemy techniczne z "niemiecką technologią" ;) ;) ;)
Pozdrawiam S.CH.

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

merlin1973

Pozdrawiam S.CH.