Konkurs ekspresowy 3

Zaczęty przez merlin1973, Styczeń 03, 2015, 22:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

SzuB

Cytat: elem w Marzec 03, 2015, 22:33
A może tak zrobić aby każdy pytający określał dekadę i gatunek przy swojej zagadce?
To jest good idea :)

Two-FacedGirl


Cytat: frywolny trucht w Marzec 03, 2015, 22:35
Dobra, powiecie mi jutro co mam poprawić, bo godziny już wpisałem, a widzę, że codziennie będzie o innej.

Chyba trzeba ustalić jedną godzinę, bo się ludziom będzie pitolić, trudno niech już będzie ta 20, ale myśl przewodnia danej serii powinna być.


Pozdrawiam
Pozdrawiam

masza

Cytat: SzuB w Marzec 03, 2015, 22:30Optymalne będą jazzowe lata 60.  8)
Wchodzę w to  :)

kangie

Niech bedzie duzo bebopu, Milta Jacksona, jego wibrafonu itp.

Two-FacedGirl


Cytat: elem w Marzec 03, 2015, 22:33
i tylko perkusiści, afroamerykanie, jednoręcy :)
A pytanie obowiązkowo w formie haiku [emoji4]


Pozdrawiam
Pozdrawiam

jamówię

Ja bojkotuję 8) to o której zaczynamy? ;D

kangie

Po "Barwach Szczęścia" ;)

jamówię

A  Z jak Zazdrość??? ;D

kangie

Echchch, wpisane w nasze hobby. Zaczyna grać człowiekowi system, to grono kolegów-audiofili zaczyna się zawężać, hehehe ;)

jamówię

Tak się zachowują tylko idioci i akurat ich zniknięcie z mojego otoczenia,poczytuje sobie za zaszczyt ;D

elem

Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

stary audiofil

#1411
Już sie rozgrzewam ;D ;D ;D

Jak nie wygram w tym tygodniu ze dwa razy to nie gram już-za słaby jestem w te klocki.

elem

już, już, dajcie sie ogarnąć, właśnie wróciłem z katowickiej harbeciarni i muszę jakąś butelczynę otworzyć :)
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

gratefullde

Co to będzie, co to będzie... znów nam zrobi elem z mózgu frędzle :)
Kondo KSL M7 Tube Preamplifier by Mac (bez szumu brzmi cudownie)~ Accuphase Clone Power Amplifier ~ 6S33S Ad Fontes Integrated Amplifier ~ Audio Nirvana by InAudio ~ Sony PSX-70 ~ pre phono MM/MC tube ecc83 Gennett ~ Dynavector 20x2 ~ Questyle CMA 600i ~ Denon AH-D7200 ~ NeoTech  ~ Tellurium Q Black II ~ Yamaha CDX-9

kangie

Tomku, czy Ty tez kupiles Harbethy?

elem

Nein! Never!   :)

Dobra koniec trójki, idziemy do następnego przedziału
Feickert Twin, SME V, DV XX2MKII;  CEC TL51,DX51,DX71,
Olive Opus 4; Sensor 2  MKII ; Bonasus; Gauder Arcona 60, Tesla ARZ 6604- Voigt Pipe

stary audiofil

Cytat: elem w Marzec 04, 2015, 20:15
już, już, dajcie sie ogarnąć, właśnie wróciłem z katowickiej harbeciarni i muszę jakąś butelczynę otworzyć :)

Dają herbatę w butelce na wynos?..........widzę ,że masz zapas ;D ;D ;D